Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Uçuk projeleriniz sevgiliniz tarafından pek kabul görmüyor gibi. Onunla paylaşamadığınız bambaşka şeyler de olabilir. Aşk ilişkiniz ve hayata dair önemli projeleriniz arasında sıkışmış gibisiniz.
11 Ocak 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşinizle inatlaşıyor ve sonuca çabuk ulaşıp iyi verim alıyorsunuz. Başarılarınızın önü açık. Bugünlerde yapacağınız bir görüşmede istediğiniz bazı yetkileri elde edebileceksiniz.
11 Ocak 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Gereksiz harcamalarınız olmamasına karşılık, ayın son günleri biraz sıkışıklıklar yaşayabiliyorsunuz. Tahsilat problemleriniz var. Bu, sürekli plan değişikliği yapmanıza neden olabiliyor.
11 Ocak 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Dostluk başka, alışveriş başka anlayışı ancak, dostluğun değil, alışverişin ön planda tutulduğu ilişkilerin özdeyişi olabilir. Sevdiğiniz iki arkadaşınızın çıkmaza doğru giden dostlukları bu anlamda dersler taşıyor.
11 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda sizi ateşleyebilir. Hedefinize ulaşmanız gün geçtikçe daha da güçleşiyor. Bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istemeniz yolunuzu uzatıyor olabilir. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek durumunda olduğunuz birileri var
11 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:49 Ay-Yengeç geçişinde, eski dostlar, geçmişte yaşanan güzellikler, sevdiğiniz ancak yanınızda olmayan kişileri anarsınız. Onları özlersiniz. Geleceğinizi güvence altına alabilmeniz ve dilediğiniz gibi bir yaşam kurabilmek sizin için önemlidir. Haksız, kaba, düşüncesiz davranan kişilere, vefasız insanlara içten içe kızarsınız. Moralinizi yükselten, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ortamda bulunmayı tercih edersiniz. Saat 10:15 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, zayıf olduğunuz, bir türlü karar veremediğiniz, kafanızın içinde yerli yerine oturtmakta zorlandığınız meseleleri gerçekçi bir şekilde ele almanızda, uzun vadeli olmayanı tespit etmenizde yardımcıdır. İlişkinizi şöyle iyice bir gözden geçiriniz. Bunu yaparken, ne fazla iyi niyetli ne de çok baskıcı olmayınız. Olana bakınız. Diyelim ki, bu ilişkiden kurtulmak istiyorsunuz. Bu görünüm, iradenizi güçlendirerek size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Şunu unutmayınız ki, hangi konuda olursa olsun eğer güven, sadakat, tutarlılık, denge ve kalıcılık yoksa, baş ağrıtır ve ağrıtmaya devam eder. Siz de buna göre bugün iyice bir gözlemde bulununuz. Aksaklıkları veya olumlu olanları tespit ediniz. Saat 11:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğe dönük ve amacınıza uygun şekilde hareket etmenin, gelişimden yana düşünmenin kıymetini vurguluyor. Böylece vereceğiniz kararlar, doğru ve yerinde olur. Saat 14:35 Güneş-Chiron olumlu görünümü, anlaşan çiftlerin evlenmeye karar vermesi, çocuk düşünenlerin bunun için gerekli düzenlemeleri yapması, yeni bir aşkın filizlenmesi veya aranızdaki bir problemin çözüme kavuşması şeklinde şans vericidir. İş sözleşmeniz yenilenebilir veya ortaklıktaki problemler giderilebilir. Saat 15:52 Ay-Venüs arasındaki görünüm, neyi nasıl yapmanız gerektiği hususunda sizi destekleyicidir. Kendinizi yönlendirme gücünüz yüksektir. Aşk hayatınızla ilgili konularda pozitif gelişmelerin yaşanacağına dair umudunuzu korumanızı tavsiye ediyorum. Saat 18:06 Ay-Neptün görünümü, beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuzun yoğunluğunu işaret eder. İnandığınız yolda yürümek istersiniz. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,
11 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü, üstlendiğin işlerde çok verimli olamayacağını gösteriyor. Sakin bir gün geçirmen, sana iyi gelecek.
11 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevreniz ve dahil olduğunuz topluluklarla ilgili empati yeteneğinizin yüksek olmasından dolayı sosyal ilişkilerinizde sevginizi rahatlıkla gösterebilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkinizde romantizm ve huzur deneyimleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa yoldan para kazanma arayışları esnasında düşünmeden kararlar alabilirsiniz. Somut adımlar atmadan önce, daha fazla sorgulamalı ve araştırma yapmalısınız. Aksi halde büyük hatalar yapma olasılığınız çok yüksek.Günün Atmosferi:Duygusal anlamda hassasiyet içeren günlerdeyiz. Neptün'ün konumu karşılıklı anlayışı veya yardımlaşma duygularını körükleyebilir ya da bazı konular nedeniyle yardımlaşmak ve fedakarlıklar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz. Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.
11 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili konuları düşünmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde karşıtlıklar meydana gelebilir. Aşk hayatınızda mücadele gerektiren koşullar oluşabilir. Ani kopmalar olabilir. Gün içinde işlerinizi toparlamak için fırsatınız olabilir. Gün içinde mücadele vereceğiniz konulara sakin yaklaşmalısınız. Duygusal olarak güçlü durabileceksiniz.
11 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Başaklar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayı da bırakın.
11 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir dönem başladı ama memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Bu nedenle var olan şeylerin tadını çıkaramıyorsunuz. Elinizden küçük mutluluklar kaçıyor. İşleriniz, arladaşlarınız ve hobilerinize ayırdığınız zamanın bir bölümünü de sevgilinize ayırın.
11 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.
11 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal bir faaliyette yer alabilir, hatta bu faaliyetin beyin takımında bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınıza liderlik edebileceğiniz bir perşembe gecesi deneyimleyebileceksiniz.Özel hayatınızda belirli kuralları benimseyebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve dahil olduğunuz topluluklarla ilgili empati yeteneğinizin yüksek olmasından dolayı sosyal ilişkilerinizde sevginizi rahatlıkla gösterebilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkinizde romantizm ve huzur deneyimleyeceksiniz. Ortaklı iş yapıyorsanız başarınızı kutlayabilecek bir dönemdesiniz.
11 Ocak 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Göz önünde olacağınız yerlerde duygusal sorumluluklarınızla yüzleşebilirsiniz. Özel hayatınızda duygusallığınız yüksek çalışabilir. Sevdiğiniz insanla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.
Reklamı Kapat