Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Tekrar konuşmak yarar getirebilir. Partnerinizin son günlerdeki evlilik tezlerini sürekli yorumsuz karşılarken, onun bu konuda size baskı yaptığı fikrine kapılmasına neden olabiliyorsunuz.
11 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.
11 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Çok uzayan miras işiniz için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz. Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor.
11 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Aldırmaz görünüşünüz, bazı söylentilerin ilgilenenlerini her gün çoğaltıyor. Kendinizle alakalı nahoş duyumların üstüne gitmelisiniz.
11 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir akrabanızın etrafını kırıcı davranışlarını sorun edip çözüm arıyor, bu ilişkide biraz sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bugünlerde kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz. Bu akşamı entelekte yönelik uğraşlar başında değerlendirebilirsiniz. Habersizce gelen bir konuğunuz olabilir ve onunla bir tartışma yaşayabilirsiniz.
11 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:49 Ay-Yengeç geçişinde, duygularınızı söze dökmek, barış ve adalet duygusu içinde her şeyi ele almak, yuvanızdaki emniyet duygusunun güçlendiğini hissetmek size oldukça hoş gelebilir. Güvendiğiniz kişilerle dertleşebilir, neşeli, esprili ve çocuksu hallerinizle dikkat çekebilir, neşenizle göz doldurabilirsiniz. Annelik veya babalık duygunuz bir hayli yüksektir. Sevdiklerinizi sahiplenirsiniz. Saat 10:15 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, kendinize şöyle bir ciddi anlamda bakarak, sorun yaratan ne varsa onları el almanızda yardımcı bir enerjidir. Sağlam olanı tercih etmeniz için öncelikle pürüzlü olandan kurtulmak gerektiğini hatırlatır. Güven vermeyen veya hedefinize uymayan kişi, durum veya meseleler varsa bunları bugün ciddi biçimde ele alınız. Saat 11:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü gayet kıymetlidir. Hem yakın çevremiz hem de hayatı gözlemlemede size algı gücü veriyor. Neyin gerekli ve gereksiz olduğunu tespitte yardımcıdır. Gelişimden yanasınız. Saat 14:35 Güneş-Chiron olumlu görünümü, kendinize gerçekçi bir yön belirlediğinizde, ilişkilerinize dikkat ve özen gösterdiğinizde başarılı olacağınızı söylemektedir. Siz ne olursa olsun, dışa açılmalı ve kendinize güvenmekten vazgeçmemelisiniz. Saat 15:52 Ay-Venüs olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Hayatın bütün baskılarına karşın inadına inançla yol almanızda ışığınızdır. Saat 18:06 Ay-Neptün görünümü, güvenilir ve ılımlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. İdeallerinizi gerçekleştirme isteğinizi yükselten bu görünüm, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirmenizde size yardımcıdır. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,
11 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin yoğun olduğu bir gün seni bekliyor. Aile üyelerinden bazılarıyla ilgili konulara ortak olman gerekebilir.
11 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlere gidebilir, keyif aldığınız mekanlarda yemek yiyebilirsiniz. Maddi ve manevi sizi iyi hissettiren insanlarla temas halinde olmayı arzu edersiniz. Dostlarınızla huzuru deneyimleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yarım bıraktığınız işleri tamamlamanız ya da teslim etmeniz gerekiyor. Böylelikle insanların güvenini ve inancını daha kolay kazanabilirsiniz. Öncelik verdiğiniz konulara yoğunlaşmalısınız. Yeni şeyler deneyerek, kendinizde daha önce fark etmediğiniz yönlerinizi de keşfedebilirsiniz. Aşk hayatınızda da olumlu etkiler altındasınız. Günün Atmosferi:Duygusal anlamda hassasiyet içeren günlerdeyiz. Neptün'ün konumu karşılıklı anlayışı veya yardımlaşma duygularını körükleyebilir ya da bazı konular nedeniyle yardımlaşmak ve fedakarlıklar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz. Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.
11 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel konularda daha yoğun süreçler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde değişiklikler olabilir. Mücadele etmeniz gereken konularda dikkatli olmalısınız. Bazı noktalarda çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda sizden daha tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz. İkili ilişkilerinize sakin kalmaya özen göstermelisiniz.
11 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kilonuzla ilgili ani değişiklikler sizi biraz yıpratabilir. Beslenme düzeninize daha fazla dikkat edin. Sofranızda eksik etmemeniz gereken besinlere dikkat!
11 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var.
11 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.
11 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir yolculuğa çıkmak için hem güçlü duygulara sahipsiniz hem de uygun zamandasınız. İş bağlantılarınızı ve haberleşme kanallarınızı arttırmak için de uygun başlangıçlar yapmaya müsaitsiniz.Ancak uluslararası kültürler ve hukuki konularda önemli bir dönüşüm sürecinde bulunuyorsunuz ve bu sizde duygusal baskı yaratabilir. Kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlere gidebilir, keyif aldığınız mekanlarda yemek yiyebilirsiniz. Maddi ve manevi sizi iyi hissettiren insanlarla temas halinde olmayı arzu edersiniz. Dostlarınızla huzuru deneyimleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Para konularının üzerine düşebilirsiniz. Seyahatteyseniz bazı beklenmedik olaylara açık olmalısınız. Bugün, dış ortamlarda önemli insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.
Reklamı Kapat