İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Onda ilk kez rastladığınız ve tanımlayamadığınız bir şeyler bulduğunuzu gizlemiyorsunuz. Sevgilinizin bunu çok fark etmesi gerekmiyor. Tavrınız yaşanacak hoş süreci kısaltabilir.
11 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının bir önkoşulu sayılıyor. Bazı kişilerde birtakım kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz.
11 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Para kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor. Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuz
11 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Küçük bir ortaklığa soyunduğunuz kişiyle ilgili aldığınız referanslar, biraz şaibeli gibi. Şu birkaç gün içinde sıkı bir iş insanı duyarlılığıyla sinyalleriniz açık olmalı.
11 Ocak 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Sırt ağrılarınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıkacak, rahatlayacaksınız. Asla unutamadığınız doğal bir çevreyi unutamıyor ve yine gitmeyi düşünüyorsunuz. Herhalde baharı bekleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 01:49 Ay-Yengeç geçişinde, insanlarla aranıza belirli bir mesafe koymak, hislerinizi anlatmaktan çekinme veya size ulaşılmasına engel olma gibi tavırlarınız vardır. Hiç bir şeyi beğenmez, kendinizce eleştirir ve daha mükemmel şeylere layık olduğunuzu düşünebilirsiniz. Parasal konularda bir hayli önemlidir. Mali durumunuza göre moraliniz yüksek veya düşük olabilir. Sizin için güvence bilhassa önem taşır. Saat 10:15 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, hem iş hayatınız hem kişisel kararlarınızın hem sorumluluklarınızın hem de yaşadığınız bir takım problemlerin ciddi anlamda ve sağlamlık ilkesi altında gözden geçirilmesi gerekiyor. Kafanızı karıştıran, hatta karar vermenizin önüne geçen her ne varsa bunların mutlaka ele alınması şart. Ne kadar güvendeyim, nelerin ayıklanıp temizlenmesi gerekiyor sorularına cevap bulmanızda bu görünüm faydalıdır. Saat 11:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailenizi, paranızı güvence altına alacak şekilde işlerinizi takip etmeniz anlamındadır. Saat 14:35 Güneş-Chiron olumlu görünümü, işiniz, aileniz veya diğer toplumsal konularda ciddiyetle durulmasını sağlar. İster istemez çıkarlarınızı öne alarak düşünebilirsiniz. Sizin burada önem vermeniz gereken konu, öncelikle mesleki anlamda kendinizi geliştirmek ve kararlı bir şekilde hareket etmektir. Böylece rahatsız olduğunuz meseleleri kökten çözüme kavuşturabilirsiniz. Saat 15:52 Ay-Venüs arasındaki olumlu enerji akışı, paranıza sahip çıkmanızı sağlar. Hani benzetme yerindeyse, -Karda yürür izinizi pek belli etmezsiniz. Kimin dost, kimin düşman olduğunu sezgileriniz yoluyla hissedebilirsiniz. Saat 18:06 Ay-Neptün görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,
11 Ocak 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafında olup bitenlerle ilgili daha duyarlı davranabilirsin. Otoriter kişilerle bazı gerginlikler yaşayabilirsin.
11 Ocak 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hatırası olan eşyalara, antikalara yönelebilir, su temalı objeler satın alabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda tatmin duygunuzun yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Kariyer ortamınızda huzuru deneyimleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aynı hataları tekrarlamamak için geçmişten ders çıkarmanın vaktidir Sevgili İkizler. Keskin zekânız ve mantıklı bakış açınızla hayatınızla ilgili yerinde kararlar alabilirsiniz. Sezgileriniz güçleniyor.Günün Atmosferi:Duygusal anlamda hassasiyet içeren günlerdeyiz. Neptün'ün konumu karşılıklı anlayışı veya yardımlaşma duygularını körükleyebilir ya da bazı konular nedeniyle yardımlaşmak ve fedakarlıklar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz. Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.
11 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal kaynaklarınızla ilgili konularda kararsız kalabilirsiniz. . Finansal konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Gün içinde sorumluluklarınız artabilir. İş hayatınızda mücadele verdiğiniz konular sizi zorlayabilir. Üstlerinizle aranızı iyi tutun. Sağlık problemleriyle uğraşabilirsiniz.
11 Ocak 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bugün her şeyden mahrum ediyormuş gibi görüntü vermeniz sadece kapris yaptığınızı gösterecek. Bu tür davranışlarınız yakın çevrenizde pek olumlu karşılanmayacak. Aşktan en son siz söz edin.
11 Ocak 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
11 Ocak 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
11 Ocak 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel kaynaklarınız, maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda olumlu enerjilere açıksınız. Diğer taraftan ilişkiler kanalıyla yapacağınız dönüşümlerde duygusal baskı hissetmeniz olasıdır.Geçiş sürecini başarıyla atlatmanız ve esnek davranmanız gerekebilir. Hatırası olan eşyalara, antikalara yönelebilir, su temalı objeler satın alabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda tatmin duygunuzun yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Kariyer ortamınızda iş arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla huzuru deneyimleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Son anda çıkacak bir ödeme sorun olabilir. Bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir ya da siz ondan borç talebinde bulunabilirsiniz. Bu, ilişkilerinizde bozulmalara neden olabilir.
Reklamı Kapat