Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyorsunuz. İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz.
11 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.
11 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor. Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.
11 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.
11 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Esasında geniş biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Kafanızdaki küçük doyumları ilk fırsatta değerlendirmelisiniz. Çevrenizdeki girişimci insanların başarıları, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor.
11 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:49 Ay-Yengeç geçişinde, ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir. Belirsizliklerin bir türlü aydınlanmadığı, ortak bir noktanın bir türlü tespit edilemediği durumlara çareler bulmaya çalışabilirsiniz. Gönlünüz değerli kilitli sandık gibidir. Bunu açabilecek kişinin, hakikaten anlayışlı, vicdanlı, kıymet bilen bir insan olması gerekir. Saat 10:15 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, sorumluluklarınızı size hatırlatıyor. Kafanızın içinde neyi kurguluyor, hayal ediyor ve yapmak istiyorsanız bu görünüm sayesinde tekrar ele alabilirsiniz. Toplum içindeki konumunuzu önemsemeli, üzerinizdeki baskılardan kurtulmak için neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Saat 11:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş ve aile hayatımızla ilgili konularda seçici, detayların farkında ve gelişim anlamında karar vermemizi, artık geçmişi değil, geleceği düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor. Saat 14:35 Güneş-Chiron olumlu görünümü, gerek sorumluluklarınız ve gerekse fedakarlıkta bulunmak zorunda kaldığınız meseleleri kendinize inanarak, pes etmek yerine bizzat üstüne giderek çözebilmeniz yönünde size destek veriyor. Saat 15:52 Ay-Venüs olumlu görünümü, ister ailenizle yaşayan genç biri, ister evli barklı veya kendi düzenini yalnız sürdürmekte olan biri olun fark etmez. Hem yuvanız sınırları içindeki güvenliğinizi hem de bağımlısı olduğunuz kişilerle olan sevgi alış verişinizi yücelticidir. Saat 18:06 Ay-Neptün görünümü kendimizi mutlu etme, sıkıntıdan uzak durma arzumuzu işaret ediyor. Huzur bulduğumuz insanlara, ortamlara yöneliriz. Bu bazen kişinin yuvasıdır, ailesidir veya sevdiğidir. Duyarlı olabiliriz. Çünkü huzurlu olmak ve mutlu yaşamak istiyoruz. Sevdiklerimizi önemseriz. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,
11 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenin ya da etrafındaki kişilerin, seninle ilgili konulara duyarsız davrandığını düşünebilir ve bu yüzden onlara kızabilirsin.
11 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ebeveyniniz ile bir arada olmak, eski günleri anmak ve nostalji yaşamak isteyebilirsiniz. Ev işleriyle ilgilenmek, yemek pişirmek, aile büyüklerinize sevgi göstermek arzusu taşıyabilirsiniz. İç huzurunuz yüksek olacaktır.
11 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden yaşça büyük, bilgi ve tecrübe sahibi kişilerle olan diyaloglarınız ya da görüşmeleriniz olası hataların önüne geçebilir. Neyi nasıl söylediğiniz önemli; dolayısıyla söylemek istediklerinizi nasıl ifade ettiğinize dikkat etmelisiniz. Kredi, nafaka, miras, borç alacak, prim, sigorta, vergi, tazminat gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda da işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.Günün Atmosferi:Duygusal anlamda hassasiyet içeren günlerdeyiz. Neptün'ün konumu karşılıklı anlayışı veya yardımlaşma duygularını körükleyebilir ya da bazı konular nedeniyle yardımlaşmak ve fedakarlıklar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz. Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.
11 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Toprak ve emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar açılabilir. Karşıt fikirlerden dolayı tartışmalar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. İşleriniz için mücadele edebilirsiniz. Sizi daha fazla sorumluluk almaya iten koşullar oluşabilir.
11 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizleri bugün değişik alanlara yönlendirmek isteyen kişiler olacak. Ama her denilene inanmaz'sanız daha iyi. Kendi bildiğiniz konuları başkalarına siz sunmalısınız. Değişik fikirleriniz ve ürettikleriniz zaten farklı.
11 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın. Yeni kişilerle tanışın.
11 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün, iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
11 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat çizginizi belirleyeceğiniz veya uzun ve sağlam bir kariyere başlayabileceğiniz özel bir Merkür günü deneyimliyorsunuz. Otorite figürleri tarafından güçlü baskılara maruz kalabilirsiniz.Ancak bu etkeni olumluya çevirmek ve faydalanmak sizin elinizdedir. Evinizle ilgili tadilat ve yenileme işlemlerine başlayabilirsiniz. Ebeveyniniz ile bir arada olmak, eski günleri anmak ve nostalji yaşamak isteyebilirsiniz. Ev işleriyle ilgilenmek, yemek pişirmek, aile büyüklerinize sevgi göstermek arzusu taşıyabilirsiniz. İç huzurunuz yüksek olacaktır.
11 Ocak 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, içsel sıkıntılarınız iş alanlarınızda sizi sıkıştırabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda çok kolay tepki vereceksiniz. Kafanızdaki planlar, elinizdekilerle uymayabilir.
Reklamı Kapat