Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Gözü karalık ve cesaretsizlik, yüreğinizde sürekli yer değiştiriyorlar. Çok heyecanlı bir fırtınanın içine girip girmemekte kararsızsınız. Gönlünüz ve vicdanınız bugünlerde çatışma içinde görünüyor.
11 Ocak 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugün içinde insan unsurunun olmadığı bazı olumsuz gelişmeler, bir kez daha düşünmenize neden olabilir. Pek bilgi sahibi olmadığınız bir işe, içinde fazlaca güven beslediğiniz kişilerin bulunması nedeniyle, küçük çapta ortak olmayı düşüneceksiniz.
11 Ocak 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Kabullenemediğiniz nedenlerle, çok düzenli bütçe hesabınızdaki oynamalar canınızı sıkıyor. Geçenlerde elinizden çıkan büyük miktardaki para, bütçenizdeki etkisini bir süre daha sürdürecek gibi görünüyor.
11 Ocak 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Göstereceğiniz hassasiyet, sonradan yaşayabileceğiniz bazı üzüntülerin önünü kesebilir. İletişim konularını biraz daha dikkate almanız yarar var.
11 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün umutlarınız yeniden yeşermeye başlayacak. Ama derin bir çelişkiniz var. Çok özel bir konuda düştüğünüz bu çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda, aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım alabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri değişik fikirleriyle sizi çok etkiliyor. İş yaşamınızda bu görüşlerden çok yararlanacağınızı düşünüyorsunuz.
11 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 01:49 Ay-Yengeç geçişi, bizi hassaslaştırıyor, kabuğumuza çekiyor ve düşündürüyor. Sahip olduğumuz her şey bizi mutlu ediyor mu, yoksa rahatsızlık mı veriyor. Ailemiz ve kendi arzularımız. Hangisi değerli, hangisi bizi daha çok temsil ediyor? Bunlar üzerinde duracağız. Saat 10:15 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, iki yıl önceki meseleler üzerinde derinlikli olarak düşünmenizi sağladığı fakat mali anlamda baskı yarattığı konuları önümüze getiriyor. Neden getiriyor ve neler yapmak lazım? Öncelikle bu görünüm, hedefinizi, ne istediğinizi mutlaka tespit etmeniz gerektiğini söylüyor. İşte bu tespit için bugün olumlu bir gündesiniz. Yapmanız gereken uzun vadeli düşünmek, kararlı olmak, verdiğiniz her kararın ilerisi adına kalıcı olacağını bilerek önünüze iyi bakmaktır. Mali açıdan da, iş hayatı ve ilişki anlamında da durum bu. Geçici değil kalıcı olanı, günü birlik tatmin edeni değil, ömürlük olanı tercih etmelisiniz. Saat 11:03 Ay-Kuzey düğümü, başkalarına muhtaç olmadan yaşamak için geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayan analizin göstergesidir. Şuna gereksinim var, bunları elde etmeliyim tarzında düşünmek güven duygunuzu yükseltir ve sizi azimli kılar. Saat 14:35 Güneş-Chiron olumlu görünümü, iç dünyanızın içinde, ne yaşıyor olursanız olun yaralarınızı sarma arzunuzu gösteriyor. Kol kırılır yen içinde kalır misali, siz de şifa bulmak için her türlü yolu deneyebilirsiniz. Ritüeller, zikir, meditasyon, yoga çalışmaları için gayet uygundur. Saat 15:52 Ay-Venüs görünümü, iyi niyetliliğin sınırlarını belirlemenin bazen ne kadar önemli olduğunu anlamanızı sağlıyor. Ayrıca kısa vadede elde etmemiz imkansız gibi görünen isteklerimizin, sabırlı olmamız halinde zamanla yoluna girebileceği yönünde bizi destekliyor. Saat 18:06 Ay-Neptün görünümü, maddi konularda gerçekçi ve doğru karar vermenin önemini vurguluyor. Paranın öneminin farkında olmalıyız. Yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde düşünmeliyiz. Bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yeteneklerinizi geliştirmeniz için size ilham veren bu görünümü yararlı buluyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,
11 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili güzel haberler duymaya hazır ol. Beklemediğin bir kaynaktan eline yüksek miktarda para geçebilir.
11 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal ve bedensel bir rahatsızlığınız mevcutsa bunu olumluya çevirmek üzerine çaba göstereceğiniz olumlu enerjilere sahipsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizi hissettiren ilişkilerinizle huzur bulabileceksiniz.
11 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi ve potansiyelinizi en güçlü şekilde ortaya koyacağınız alanlara yönelebilir, bu anlamda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Daha önceden projelendirilmiş ancak uygulamaya konulmamış işler ya da planlar tekrar gündeme gelebilir. Yanlış anlaşılmalara olanak vermemelisiniz. Günün Atmosferi:Duygusal anlamda hassasiyet içeren günlerdeyiz. Neptün'ün konumu karşılıklı anlayışı veya yardımlaşma duygularını körükleyebilir ya da bazı konular nedeniyle yardımlaşmak ve fedakarlıklar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz. Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.
11 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.
11 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizemli olmaya karar verip kendinizi sandığa kitlemiş pozisyonundasınız. Aslında bu durum gerçekten işe yarayacak. Partneriniz bir süre sonra bir takım meraklara girmiş olacak. Bunu başarmanın en kolay yolu bu.
11 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. İnsanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin. Arkadaş ortamlarına katılın. İş ve aşk birarada yürümez demeyin.
11 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.
11 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü etkilerinin hevesiyle, hizmet alanınız ve gündelik işlerinizle ilgili yeni metotlar, çalışma koşulları ve çalışanlarınızın daha iyi şartlarda istihdam edilmesini sağlama gibi konularla gününüzü geçirebilirsiniz.Sağlığınızla ilgili genel bir kontrolden geçmekte fayda var. Ruhsal ve bedensel bir rahatsızlığınız mevcutsa bunu olumluya çevirmek üzerine çaba göstereceğiniz olumlu enerjilere sahipsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizi hissettiren ilişkilerinizle huzur bulabileceksiniz.
11 Ocak 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Verdiğiniz sözler ve sorumluluklarınız bugün sizi bir hayli bunaltabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklara dikkat edin. Aranızdaki ilişkiler çok kolay bozulabilir.
Reklamı Kapat