Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde her şey yolunda görünüyor. Bugün çok sık aralıklarla aranabilirsiniz. Sevgilinizin hafta sonuna yaptığı planlara, işleriniz yoğun da olsa karşı çıkamayacaksınız.
11 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Bir problemle ilgili tutumunuz gerçekçi de olsa, pek sempati toplamıyor. Dejenere ilişkilerin iş yaşamında kangrene yol açtığını düşünüyorsunuz. Bu ilişkilere meydan verilmemesinden, varsa da tasfiyesinden yanasınız.
11 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Şahsi harcamalarınızı da kısmanızda yarar var. Daha ekonomik yaşamak, masrafları en aza indirmek istiyorsunuz. Ama aile içinde buna yönelik aldığınız kararlarda, çifte standart uyguladığınız düşünülüyor.
11 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı haklı suçlamalara karşı hazırlıklı olun. Önümüzdeki günler içinde akraba arasında bir tartışmanız olabilir.
11 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ısrarlara karşı biraz savunmasız görünüyorsunuz. Küçük ısrarlarla sizden istenilen birçok şey, şu günlerde kolayca elde edilebilir. Sağlam karakterinizin teslimiyetçi günlerindesiniz. Bir konuda aldığınız karara uymanız yönünde baskılar söz konusu. Kararı geri alma durumunuz ve de çok hakkınız olmasına karşın, uygulama eğilimine gireceksiniz.
11 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 01:49 Ay-Yengeç burcu geçişiyle, duygularınız ön plandadır. Her şeyi güzel ve olumlu yönden görmek isteğiniz yükselir. Huzurunuz kaçmaması için, sorunları kendi yöntemlerinizle çözümlemeye kalkışabilirsiniz. Güven duymak istersiniz. Şüpheler, baskılar, belirsizlikler hoşunuza gitmez. Saat 10:15 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, paranızı değerlendirme biçiminizden, harcama şeklinize kadar, aile hayatınızdan, alışkanlıklarınıza kadar geniş bir alan üzerinde kararlı, iradenize sahip, ciddi anlamda gözden geçirmelerde bulunmanız yönünde destekleyicidir. Uzun zamandır yaşanan ancak bir türlü ele alınıp kararlı davranılmayan konuları size tekrar hatırlatabilir. Yatırım düşünüyorsanız neye yönelmelisiniz, evinizde sorun varsa, bunu nasıl halledebilirsiniz, paranızı nasıl kullanmalısınız, verimli bir şekilde hayatınızı nasıl yönlendirebilirsiniz gibi soruları, ister güvendiğiniz kişilerle konuşarak ister kendi başınıza ciddi olarak bugün ele alabilirsiniz. Saat 11:03 Ay-Kuzey düğümü, geleceğimiz için, akıllı hareket etmek, hesabı bilmek lazım. Özellikle iş hayatımızla ilgili bir karar ve görüşme söz konusu olduğunda dikkat edelim. Saat 14:35 Güneş-Chiron olumlu görünümü, eviniz sınırları içinde dilediğiniz gibi vaktinizi geçirme, gerekirse kimseyle görüşmeden huzur bulmak adına kendi içinize çekilme anlamında bir etkidir. Ayrıca aileniz veya parasal konulardaki durumunuzu sorumluluk çerçevesi içinde gözden geçirmenizi de sağlayabilir. Saat 15:52 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünüm, hakkınız olanı ne olursa olsun elde etmek istediğinizin göstergesi. Ancak biraz tedirginlik üzerinizde hakim olabilir. Böyle anlarda güven duygunuzu asla kaybetmeyiniz. Unutmayalım ki, büyük başarılar ancak cesur insanların işidir. Saat 18:06 Ay-Neptün görünümü, aile dirliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen gösteriniz. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşününüz. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,
11 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailendeki ya da çevrendeki otoriter kişilerle iletişimin artabilir. Alacağın bir birliktelik haberi seni şaşırtabilir.
11 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İhtiyacı olanın derdine koşabileceğiniz, sıkıntılara anlayış ve hoşgörü ile yaklaşabileceğiniz, küçük sürprizlerle sosyal hayatınızdaki insanları neşelendirebileceğiniz bir gündesiniz. Aile ortamınızda huzuru deneyimleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dış seslere kulağınızı tıkamalı ve kendi sesinize kulak vermelisiniz. Öte yandan doğru yerde, doğru kararlar almak için bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. İşlerinize sürekli müdahale eden ve çomak sokan kişilere karşı önlem almalısınız. Dedikodulara itibar etmeyin. Günün Atmosferi:Duygusal anlamda hassasiyet içeren günlerdeyiz. Neptün'ün konumu karşılıklı anlayışı veya yardımlaşma duygularını körükleyebilir ya da bazı konular nedeniyle yardımlaşmak ve fedakarlıklar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz. Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.
11 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Ortaklı konularda karar almanız gerekebilir. İş hayatında sizi zorlayacak koşullar gündeme gelebilir. Yaşadığınız krizlere çözüm getirmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularda mücadele içinde olabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durun. Ön göremediğiniz konularda yardım almanızda fayda var.
11 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evli Yaylar eşinizin ailesinden gelecek hastalık haberleri biraz canınızı sıkabilir ama endişelenmeyin. İşle ilgili planlarınız istediğiniz gibi gidiyor.
11 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha çok sosyal ilişkilerle ilgili konularla bu sıralar uğraşacaksınız. Sözlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecanlarınızı ve duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız. Yalnızsanız bir ilişki isteyip istemediğinize artık karar verin.
11 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
11 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal bir rahatlama yaşayabileceğiniz gibi manevi anlamda bir arınma deneyimlemenize de fırsat bulabilirsiniz. Ancak size sunulan bu fırsatları doğru görmeli, işaretlerin farkındalığına erişmelisiniz.Maddi anlamda yapacağınız başlangıçlar hayatınızın uzun bir döneminde etkisini sürdürecektir. İhtiyacı olanın derdine koşabileceğiniz, sıkıntılara anlayış ve hoşgörü ile yaklaşabileceğiniz, küçük sürprizlerle sosyal hayatınızdaki insanları neşelendirebileceğiniz bir gündesiniz. Aile ortamınızda huzuru deneyimleyeceksiniz.
11 Ocak 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarıyla olan ilişkilerinizde sorumluluklarınız hoşunuza gitmeyebilir. Sevdiğiniz insana veya çocuğunuza karşı duygularınız yüksek olacak. Kolay tepki verebilirsiniz.
Reklamı Kapat