Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Problemleri en aza indirgemek için önünüze koyduğunuz formüller, biraz gönül kırıcı olabilir. İçinizdeki yalnızlık duygusu, sürdürdüğünüz ilişkideki bazı sorularınızdan kaynaklanıyor olabilir.
11 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugünkü olumsuz koşullar içinde, hiç kimseyle sürtüşme niyeti içinde görünmüyorsunuz. Becerileri sizden çok daha sınırlı insanlara bağlı olarak çalışmak zorunda oluşunuz, mesleki gururunuzu incitiyor.
11 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Uzun zamandır beklediğiniz, size ait bir paranın gecikmesi, işi biraz sıkıya almanıza neden olacak. Ödemelerinizi kapatmak için bugünlerde önemli bir kaynak elde edebilirsiniz.
11 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı durumlarda insanları ikilemde bırakabiliyorsunuz, bazı şakalarınız ciddiye alınabiliyor.
11 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalabalık insan ilişkilerini seviyor ve bunu elde edebiliyorsunuz. Ama yine de içinizde buruk bir yalnızlık, bir şeylerin eksikliğini hissediyorsunuz. Bugünü içinizi ferahlatan, bir arada olmaktan büyük haz aldığınız dostlarınızla birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Aile bağları sizin için çok önemli. Bu bağlardaki bazı gevşeklikler sizi kolayca üzebiliyor.
11 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 11 Ocak saat:08:09-31 Ocak saat:16:39 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Merkür süresince, ailenizi, iş hayatınızı ve kişisel meselelerinizi bir hayli ciddiyetle gözden geçirirsiniz. Pek kimseyle konuşmak istemezsiniz. Sizi birebir ilgilendiren meselelere ağırlık verirsiniz. Eğer yenilik anlamında bir şeyler yapmak istiyorsanız bunun gerçekleşme ihtimali var mı diye hesaplamalar yaparsınız. Birileri sizin gibi düşünmediğinde veya muhalif davrandığında kendinizi baskı altına alınmış hissedersiniz. Özellikle aile içinde her mesele sizin arzularınıza uygun şekilde gelişmeyebilir. Belli bir baskı altında kalmanız mümkün olduğundan, size tavsiyem önceliklerinizi, planlarınızı ve isteklerinizi gerçekçi bir şekilde ele almanızdır. Bu geçişin başarılı ve doğru kararlar vermenizde vesile olması dileğimle,
11 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın etkisi ile bugün duygusal tarafın ağır basıyor. Eğer ailenden uzaktaysan onları ziyaret edebilirsin.
11 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları özel yaşantınıza yansıtmamalısınız. Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Partneriniz üzerinde güç kanıtlama yoluna girerseniz, sert tepkiler alacaksınız.
11 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerde beklentilerinizi karşılayacak yeni yollar oluşturabilirsiniz. Fakat bu yollar hemen aydınlığa çıkmayabilir. Bu konuda savaşçı bir yapıda olmalı, ideallerininiz için mücadele etmekten çekinmemelisiniz.
11 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda daha fazla çalışmanız gerekebilir. Eğitim almanız gereken işlerde yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda hırslı davranabilirsiniz. Güçlü kişilerden alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Çalışmalarınızın ödülünü alabilirsiniz. Gelişmesini beklediğiniz işleri daha iyi hale getirmek için sorumluluk alabilirsiniz.
11 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Yıkılan Kule... Sürekli bir değişim yaşayarak insanları kıskandırıyorsunuz. Eski tabuları yıkıp yenilenmek ruh sağlığınıza iyi gelecek.
11 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz birine rastlayabilirsiniz. Uzun seyahatlere çıkmayı ne zamandır düşünüyordunuz.
11 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür bugün burç değiştirirken eviniz ve ailenizle ilgili konulara zihinsel olarak daha fazla odaklanabilirsiniz. Aile içi iletişiminizi artırabilir, anne ve babanızla daha sık görüşebilirsiniz. Aileyle yolculuklar gündeme gelebilir.
11 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Oğlak burcuna geçen Merkür 1 Şubat’a kadar ev hayatınıza düzen getirecek. Her türlü tadilat, tamirat, onarım işleri için uygun bir zaman. Yer değiştirme ya da dekorasyona yönelik girişimlerde bulunma zamanı. Evdeki mantıklı diyaloglar her bireyin sorumluluklarını tekrar hatırlamasına neden olur.
11 Ocak 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi meselelerle ilgili sorunlarınıza net çözümler üretmek isteyebilirsiniz. Ailevi konulara duygusallıktan çok soğukkanlılıkla yaklaşacaksınız. Pratik hareket edeceksiniz. 
Reklamı Kapat