Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde gelişiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. O da size en az sizin kadar ilgili. Şimdilik problem gözükmüyor.
11 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.
11 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız, zaman, zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu.
11 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

İçine girmek istemediğiniz bazı tartışmalardan kaçınmamalısınız. İkili birtakım görüşmeler kaygı duyduğunuz engellerinizi azaltabilir.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İnatçı yaklaşımlarınız doğal özellikleriniz olarak kabul görüyor. Sıcakkanlılığınızın çevreniz üzerindeki etkisi, bir konuda göstereceğiniz ısrarla tartışılır hale gelebilir. Üzerine gitmeye kararlı olduğunuz bir konuda, aceleci davranmayıp nabız yoklamanız yararlı olacak. Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Kimi hayal kırıklıklarınız, deneyim birikiminize bağlı olarak azalacak.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

02:47-04:28 arası Ay boşlukta ilerlemesine devam ederken, 04:28 sonrası Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu saat itibariyle evlilik ve ilişki konularınız ön plana çıkacak. Eşinizle veya sevgilinizle aranızda olan sorunlar varsa bugün çözmek için ideal bir gündesiniz. Ortaklıkla işini yürütenler varsa maddi anlamda kazancı yüksek projeler, fırsatlar önünüze gelebilir. Akşama doğru geldiğimizde Ay-Venüs uyumlu kontağının etkisiyle daha da romantik bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Aşkı doyasıya yaşayacağınız bir şekilde günü sonlandırıyorsunuz. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğin konulara yöneleceksin!Bugün insanlarla diyalog kurmanda sıkıntılar yaşayabilirsin. İş yerinde sorun yaşadığın çalışma arkadaşının işten ayrılacağını duyabilirsin. Dürtülerin hassas olmana, aceleci tarafın işlerin istediğin gibi gitmemesine ve asabileşmene neden olabilir. Sevgine karşılık görememen bencil ve inatçı tavırlar takılmana neden olabilir. Bu ruh hali hiç bana göre değil diyorsan, kendine ruhsal anlamda zarar vermemek adına en sevdiğin şeylere odaklanmanı tavsiye ederim. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, artık hayatında biri olsun isteyeceksin. Çocukların varsa, eğitimleriyle ilgili ilgilenmen gereken özel durumlar söz konusu olabilir. Hiç aklında olmayan bir seyahat bugün önüne çıkabilir. Aniden yola çıkmak zorunda kaldığın için planlarını ertelemek zorunda kalabilirsin.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün en önemli konusu ilişkileriniz üzerine olabilir. Eş veya partnerden romantik adımlar alabilir ve geleceğe yönelik uzun vadeli planlar yapabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular bugün gündeminizi etkileyebilir. Karşılıklı ilişkilerinizde daha yapıcı davranacağınız zamanlar var. İlişkileriniz de yaşanan sıkışmalara karşı, dengede kalmaya çalışmalısınız. Kimi zaman olaylara karşı esneklik gösterememe durumu olabilir. Duygusal baskı hissedebilirsiniz. Size ilham veren konularla uğraşabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Orta yolu yakalamak sabır göstermenizi gerektirse de başarılı olduğunuzda herkesin sizinle beraber olmasını sağlarsınız.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihninizin, hayalleri ikinci plana alıp görevlerinize odaklanacağı bir gün geçireceksiniz. Bu da, tamamen günlük işlerinizle ilgilenmeniz sonucunu getirecektir. Geleceğe yönelik beklentilerinizi, uzun vadeli planlarınız kafanızdan çıkarıp, yapılması gereken işe yoğunlaşacaksınız.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konularda muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, toplu paralar, alım satım gibi işlerinizde şanslı olduğunuz bir zamanda iken, bu süreçte ilişkilerinizde romantik yeni başlangıçlar yapabilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Bugün duygusal açıdan desteğe ihtiyaç duyacaksınız.Partnerinizin ekstra ilgisi size iyi gelir. Kadınlara yönelik çalışmalar, annenizle ilgili konular, arkadaş gruplarınızla yapacağınız organizasyonlar ön plana çıkar. Bol bol iletişim halinde kalırsınız. Dolaşım sisteminiz hassas olabilir.
11 Şubat 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Tutukulu meraklı ve sezgisel akrepler gün boyu birikmiş duygular açığa çıkabilir, temkinli olmak önemli. Sağlık konularında hassasiyetler olası. Yenilenme arzunuz yüksek, kişisel gelişime odaklanmak faydalı olur.
Reklamı Kapat