Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün sevgilinizle ilişkiniz hakkında dedikodu yapıldığını öğrenecek ve çok öfkeleneceksiniz. Bu dedikodulara kulak asmamaya çalışın ve bundan sonra çevrenize dikkat edin.
11 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bugün sizin için yorucu bir gün olacak. Rutin işlerinizin yanı sıra başka insanların işleriyle de ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bu durum sizi bayağı bir sinirlendirecek.
11 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Yanlış bir karar önümüzdeki günlerde başınızı ağrıtabilir. Maddi konulardaki başarısız kararlarınızın acısını fazlasıyla yaşadınız ama halen uslanmadınız.
11 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün zaman zaman sinirlenmenize yol açacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalı ve kendinizi kontrol etmelisiniz.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkileriniz, bugünlerde biraz daha ilgi ve özen gerektirebilir. Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama sabrederseniz bu, uzun vadede sizin kazancınıza olacak. Kolay ikna olan biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün hemen başında Ay, 02:47-04:28 saatleri arasında boşlukta olacak. 04:28 itibariyle Boğa burcuna geçen Ay, kariyer hayatınıza odaklanacağınız bir gün olabileceğini gösteriyor. Yöneticinizle görüşme yapmak için ideal bir gündesiniz. Yapacağınız görüşmeler, toplantılar olumlu sonuçlanabilir. Akşama doğru ilerlediğimizde Ay'ın Venüs ile uyumlu açısı aşk hayatınızda olumlu bir zaman diliminde olacağınızı gösteriyor. Duygusal tarafınız ağır basabilir. Sevginizi göstereceğiniz aynı şekilde karşıdan da bu sevgiyi hissedeceğiniz güzel bir akşam sizler bekliyor. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Keyfini yerine işlere odaklanıyorsun!Bugün yeni projelerine odaklanman için uygun bir gün olmayabilir. Rutin işlerine odaklanman iyi sonuçlar elde etmende yardımcı olacak. Eğer kendini yorgun ve hasta hissetmiyorsan, öğleden sonra artan enerjin önüne gelen her işi yapmak için heyecan durmana neden olabilir. Sana verilen gizli görev, en yakın arkadaşının parti organizasyonu bile olsa, görev insanı olarak keyfini yerine getirecek işlerin peşine koşmana neden olabilir. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevgilinin kişisel hayatıyla ilgili alacağı kararlardan dolayı ilişkini sorgulayabilirsin. Akşama alacağın sürpriz davetle şaşırabilir, beklemediğin bir ortamda kendini bulabilirsin.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş projeleriniz ya da bir süredir arka planda yürütmek zorunda kaldığınız görüşmelerinizi artık gün yüzüne çıkartabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda daha yapıcı davranacağınız bir gündesiniz. Bürokrasi ile uğraşacağınız zamanlar var. Hedeflerinize ulaşmak için hırslı ve kararlı davranabilirsiniz. Annenizle, ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bugün yaşayacağınız olaylara karşı kimi zaman esneklik gösteremeyebilirsiniz, sakin olmakta fayda var.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizi listelemezseniz aç gözlülüğünüzün hedefi olabilir ve her şey aynı anda olmadığı için mutsuz olabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Motivasyonunuzun tam ve enerjinizin bol olacağı bir gün yaşayacaksınız. Bu özelliklerinizin, size azim ve cesaret verecek, gerçeklikten kaçıp hayallere sığınmanızı engelleyecektir. Kendi sorunlarınız size güç yetiremezlerse başkalarınınkine bile el atabilirsiniz..
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi sosyal ortamlar ve görüşmelerde enerjiniz ve ışığınızla en iyi şekilde gösterebileceğiniz bu zamanda, kalabalık ortamlar ve organizasyonlarda yer alabilir, arkadaş çevreniz ve sevdiğiniz kişilerle keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Gün içinde finansal konularda geçici problemler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki teklifleri değerlendirmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün kariyerinizi anlatan 10. evinizi ziyaret edecek. Hafta başında ortaklıklar, kariyer ile ilgili gelecek planları ve özel hayatınızdaki insanla aranızdaki ilişkinin nasıl ilerlediğine büyüteç tutacaksınız. Duygudan ziyade akıl ve sağduyu ile kararlar almalısınız. Hem sizi hem karşınızdakileri mutlu kılacak ortak çözümler bulmalısınız. Aksi takdirde ilişkilerde gerilme meydana gelir.
11 Şubat 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gururlu, tutkulu ve aristokrat aslanlar gün boyu farklı programlar yapabilirsiniz. Olayları iyi yönetmek önemli. Kendini olduğundan farklı gösteren insanlarla çatışmalar yaşanabilir.
Reklamı Kapat