Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Yüreğinizde bir dalgalanmaya hazırlıklı olun. Bayağı sallanacaksınız gibi görünüyor. Ama sizin ulu orta bir şey yaşamamaktaki kararlılığınız. Büyük olasılıkla bu heyecanın doğarken ölümüne neden olacak.
11 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bir mesai arkadaşınıza programlı olarak kötülük örgütleniyor. İçine çekilmeye çalışıyorsunuz. Onun bunu fazlasıyla hak ettiğini düşünseniz de çok kararlı bir biçimde bu hazırlığın önünü kesmeye çalışacaksınız.
11 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Epeyce bir zamandır birikimlerinizi eritiyorsunuz. Bunun yerine masraflarınızı azaltma yolunu seçebilirsiniz. Sizi üzecek bir para kaybı görünüyor fakat bunu geri kazanacaksınız.
11 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı olayların fazlaca üstüne gidiyorsunuz. Bu şekilde sorunların çözüleceğine inanıyorsunuz. Bazı sorunların çözümü irade kadar da zamana endekslidir.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İyimsersiniz. Bunun yanında sevecen özellikler de barındırıyorsunuz. Telaşlı iyimserliğiniz bir karmaşadan çok, bir sempatiklik olarak görülebiliyor. İlerleyen saatlerde öğreneceğiniz bir şey, sizi biraz düşündürecek. Bununla ilgili bol görüşmeli bir akşam geçirebilirsiniz. Vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

02:47-04:28 arası Ay boşlukta ilerlemesine devam edecek. 04:28 itibariyle Boğa burcuna geçen Ay, bugün iletişim yönünüz sayesinde elde edebileceğiniz yeni fırsatları önünüze getirebilir. Girişimci ruhunuz, insan iletişimindeki başarılarınız bulunduğunuz çevrede dikkat çekebilir. Eğitim hayatınızda da sabrettiğiniz sürece yavaş yavaş güzel sonuçları alacaksınızdır. Bugünün diğer güzel tarafı ise akşam saatlerinde kesinleşen Ay-Venüs pozitif açısıdır. Bugün gönül ilişkiniz ummadığınız güzellikte gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partneriniz yaptığı davranışlarla yüzünüzü güldürebilir. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnız kalmak isteyeceksin!Yeni iş, yeni proje gibi konular gündeme gelirse, kaçırmamanda fayda var. Kendi işini yapan bir Balık burcuysan, çalışma koşullarında yapacağın değişiklikler bazı tepkiler almana neden olabilir. İlişkisi olan bir Balık burcuysan, sevgilinle kurduğun iletişimin her zamankinden daha güzel olduğunu fark edebilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Balık burcuysan, alacağın kararlarda kimsenin etkisinde kalmak istemeyeceksin. Yalnız kalmak ve doğru düşünmek adına birkaç gün uzaklaşabilir, kimseyle görüşmeyebilirsin. Akşamüstünü kendine, haftalık planını yapmak için ayırabilirsin. Bugünlerde uykuya daha fazla ihtiyaç duyduğunu hissediyorsan, uyumamak için direnmemelisin. Fiziksel olarak kendini dinlendirmelisin.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizden alacağınız duyumlar sizi uzun vadeli planlar yapmaya itebilir. Seyahat ve eğitimsel planlarınızı da devreye alabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde kararlılık göstereceğiniz bir gündesiniz. Farklı görüşlerinizi dile getirmek isteyebilirsiniz. Eğitim alanında yeni gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda yapıcı davranabilirsiniz. Teknik konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Akşam saatleri içinde eşinizle paylaşımlarınız artabilir.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin duygu çeşitliliğine ve derin bir iç dünyaya sahip olsanız da partneriniz sizi anlamaya çalışıyor bunu bilin.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularla ilgili tam özgürlük istiyorsunuz ama bu özgürlüğü, başkaları kısıtlamazsa, mali durumunuzun kısıtlaması gerektiğini göz ardı etmemelisiniz. Bütçenizi doğru değerlendirmeli, harcamaları, gelirlerinizle orantılı olacak şekilde yapmalısınız.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınız ve iş hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, iletişim yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilir, insanları daha kolay etkileyebilirsiniz. Seyahatler, davalar ve eğitim süreçlerinizle ilgili problemli bir enerjiden geçmektesiniz.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Boğa burcunda seyahat ederken, kardeş ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşarsınız. Ortak iş projeleri geliştirebilirsiniz. Yeni bir ofis açmak için karar verme zamanı. Arabanızı yenileyebilirsiniz. Yeni kurs ve eğitimler ufkunuzu açar. Kardeş kadar yakın olan arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirin.
11 Şubat 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatla uyumlu balıklar gün boyu yüksek enerji ile hareket halindesiniz.  Bir süredir yeni eğitimlerin, sportif faaliyetlerin arayışına düştüyseniz, bugün bulmak için fırsatlarınız var.
Reklamı Kapat