Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Kendi kendinize yaşadığınız sıkıntı sizi hırçın davranışlara yöneltebilir. Sevgilinizin iş ilişkilerinden rahatsızlıklarınız var. Bu problemi ona açıklamanın yolunu bulmalısınız.
11 Şubat 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Ortalama beklentiler içindesiniz. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
11 Şubat 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Gelecek günlerde, parayla ilgili sorunlarınızda büyük umutlar görünüyor. Birtakım hayalleriniz için paraya herkesten çok ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz.
11 Şubat 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızı renklendirme isteğiniz bugünlerde doruklara çıkabilir. Ciddi engellenmeleriniz var, birtakım şeyleri göze almanız gerekiyor. Arkadaşlık konularındaki zararlı bazı yaklaşımlar, yerini daha gerçekçi bir bakışa bırakabilir. Mevcut koşullarınızı daha sempatik görme yolunu seçebilirsiniz. Birkaç kişiyle birlikte kovaladığınız ilginç girişimde şansa ihtiyacınız olacak.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

02:47-04:28 arası Ay boşlukta hareketine devam ediyor olacak. Sonrasında Ay, Boğa burcuna geçiyor. Bugün sizler için istediklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gün. Umut dolu hayata pozitif bakış açınız, olumlu gelişmeleri kendinize çekebileceğinizi gösteriyor. Akademik hayatınızda, yurt dışı işlerinizde başvurularınız veya beklediğiniz haberler olumlu sonuçlanabilir. Akşam saatlerinde Ay, Venüs ile olumlu açısı aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşatabilir. Çocuğunuzu ilgilendiren bir konuda da sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğru kararlar almaya çalışacaksın!İlgini çeken konuda daha derinlikli düşünmek için harika bir gün olabilir, Başak burcu. Yolda yürürken üzerine çamur sıçraması, araba kullanırken arkadan gelen manasız korno sesleri toplum düzenine karşı isyanını ortaya çıkartabilir. Kimse ile tartışmak istemiyorsan, yoluna devam etmen gerekir, yoksa gün içindeki sorgulayıcı hallerin kendi kendine dertlenmene neden olabilir. Ummadığın birisiyle yapacağın telefon görüşmesi gün içinde kafanı biraz kurcalayıp, kendini sorgulamana neden olabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişinin içe kapanık hallerinden kendini sorumlu tutabilirsin. Bugün acele etmeden alacağın doğru karar ev halkını da ilgilendirecektir. Kilo problemin varsa, kalorisi yüksek gıdalardan ve özellikle abur cubur tüketiminden uzak durmalısın!
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Geçmişten gelen konularda olumlu gelişmeler yakalayabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ufuklara açılma ve özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. İşyerinizde eğitimler düzenleyerek, fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde akademik konulara zaman ayırarak teknik bilginizi geliştirmek size iyi gelecektir. Gitmek istediğiniz yolculuklar için plan program yapmaya başlayabilir, arkadaşlarınızı da dahil etmek isteyebilirsiniz.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayrıntılara çok takılmamak bugünlerde sizin sınavınız olabilir. Bunun için zor da olsa çaba gösterin.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev bütçesini sarsacak uç kararlar almanız, fazladan harcama kalemleri yaratmanız ve düşüncesiz masraflar yapmanız, günün ana konuları olabilir. Mantığınızı kullanmalı, üzerinde düşünülmemiş hamlelerde bulunmamalısınız. Detaylı hazırlanmış planlarla ise maddi kazanç sağlayabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Boğa burcunda seyahat edecek. Yurt dışı gezileri, akademik bağlantılar, yabancılarla diyalog, sınavlar, tanıtımlar, web sitesi çalışmaları, medyayla ilişkiler, seminerler, duyurular için efektif bir gün. Kendinizi topluluklar önünde iyi ifade edersiniz. Uçak seyahatlerinde tanışacağınız insanlar önem kazanır.
11 Şubat 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi potansiyelinin en üst düzeyine çıkmak isteyen başakların denenmemişi deneme imkanları var. Olaylar kontrol etmekten çok akışın takipçisi olun. Gün boyu değişime ayak uydurmak faydalı olur.
Reklamı Kapat