İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Ondan her uzaklaştığınızda sevginizi sorgulamaktan artık vazgeçmiş görünüyor. Bugün aramanızı ve ilgilenmenizi bekleyebilir. Ama bu talebini açık açık söylemekten kaçınıyor.
11 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bazı arkadaşlarınızla dostluğunuzu pekiştirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşten çok iş ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün. İyi niyetleri iyi gözlemlemelisiniz.
11 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Yapmak zorunda olduğunuz ödeme için beklediğiniz mucize olgunlaşıyor. Son günlerdeki sıkışmalarınız uzun süreli olabilir. İş bağlantılarınızdaki tahsilat sorununun üzerine gitmeniz gerekiyor.
11 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Davranışlarınızı dışardan bir yabancı gibi değerlendirebilmelisiniz. Kendinizle bu kadar barışık olmanız zaman, zaman yaptığınız hataların temel nedeni olabilir
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz son zamanlardaki değişiminizi ilgiyle izliyor. Yaşadığınız coşkuyla ilgili gizli, içe dönük tavrınız, arkadaş çevrenizde merak konusu. Akraba çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline dönüşmeye başlıyor. Bu nedenle sorunu bir süre daha yaşayacaksınız.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün erken saatlerinde 02:47-04:28 saatleri arasında Ay boşlukta ilerliyor. 04:28 itibariyle Boğa burcuna geçen Ay, biraz daha düşük enerjili bir güne başlayabileceğinizi gösteriyor. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Dinlenmeyi ihmal ettiğiniz için de güne halsiz başlayabilirsiniz. Bu durum akşama doğru geldiğimizde düzeliyor. Ay-Venüs arasındaki olumlu açı sayesinde aşk hayatınızla ilgili beklentileriniz gerçek olabilir. Karşı tarafın da sizinle aynı duyguları paylaştığını görebilirsiniz. Ekonomik olarak güzel gelişmelere de açıksınız. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikrine güvendiğin kişilerden yardım alıyorsun!Mücadeleci ruhun sayesinde, gün içinde planladığın işlerinin büyük bir kısmını gerçekleştirmeyi başarabilirsin. Geleceğin ile ilgili bir karara duygusal bir tepki vermen mümkün ancak fikrine güvendiğin birine danışmak için soluğu onun yanında olabilirsin. Bugün kapalı ortamlarda kalmak seni bunaltabilir. Normalde tek başına çalışmayı tercih etsen de yalnız kalmak istemediğin için çalışma arkadaşlarınla daha da iç içe olabilirsin. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, iş yerinde karşılaşacağın sorunları mantığınla kolayca alt ettiğine şahit olabilirsin. Seninle ilgilenen kişinin geçmişini merak etmen, bugün karşılaşacağın bir tesadüften kaynaklanabilir mi acaba? Tüm bunlarla birlikte bugün kendine dair yeni kararlar alacaksın. Bazı alışkanlıklarının, davranışlarının hayatını zorlaştırdığını fark edeceksin.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda zor durumda kaldığınız sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceğiniz bir gün. Uzun vadeli finansal planlamalarınızı bugün yapabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farkında olmadığınız, gizli kalan konularla uğraşabilirsiniz. Sabah saatlerinde ilişkilerinizde sıkışmalar, yanlış anlaşılmalar olabilir. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. Aşılması gereken engeller varmış gibi, koşulları zorlayabilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda yapıcı davranmaya özen göstermeniz sizin için faydalı olur.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ve merhametli tarafınız oldukça güzel. Ancak bu tarafınız istismar edilmeye açık.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İlgilenmeniz gereken görevleriniz ve sorumluluklarınız bugün gözünüzde önemlerini yitirebilirler ve kendinizi tüm güne yayılan eğlence faaliyetlerinde bulabilirsiniz. Sosyal faaliyetlere katılma arzunuzu biraz susturmalı, işlerinizi herşeyin önüne almalısınız.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay?ın Boğa burcundaki seyahati sizin rüyalarınızı ve zihninizde geri plana attığınız konuları su yüzüne çıkartır. Çalışma ortamınızda duygusal bir durum patlak verebilir. Bir kadının stresli tavırlarından bunalabilirsiniz. Topluluklar yararına gönüllülük usulü çalışmalara katılabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgili soyut kavramlar öne çıkar.
11 Şubat 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel bilgilerini ve duyularını keşfe çıkan ikizler için meraklarını giderecekleri bir gün.  Güncelliğini sizin için yitirmiş hedefleri bırakıp, cesaretle yenileniyorsunuz. Öğleden sonra ani kararlar alıp uygulayabilirsiniz.
Reklamı Kapat