Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal anlamda çok hoş gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte değişik ortamlara girebilir ve güzel vakit geçirebileceksiniz. Kendinizi sevgiye çok yakın hissedeceksiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak arzusundasınız. Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz. Duygularınızdaki yoğunluğun sizi ilginç tecrübelere götürebileceği bir gündesiniz. Duygusal açıdan yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
11 Şubat 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı zorluklarla karşılaşıp bunları yeneceksiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. Yeni iletişimler kurma anlamında ani kararlar verebilirsiniz. İş çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Zihinsel olarak son derece aktfi olmanız işlerinizi daha kolay yürütmenizi sağlayacaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
11 Şubat 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda yeni yatırımlara girebileceğiniz bir gündesiniz ancak risk alma eğilimizi frenlemelisiniz. Alışveriş yapmaya eğiliminiz artıyor.
11 Şubat 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Görüşlerinizle dikkat çekebilirsiniz ve yarım kalmış işlerinizi bugün bitirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda. Pek olanaklı olmayan projelerle yaşamınızı güçleştirmekten vazgeçip küçük tatminlerle mutlu olma çabalarına gireceksiniz.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

02:47-04:28 arasında Ay boşlukta ilerliyor. Bu saat diliminden sonra Boğa burcuna geçen Ay, sizlerin maddi konularını gündeme getirebilir. Gelirinizde artışlar olabilir. Finansal anlamda önünüzü daha net görebileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerine doğru Ay ve Venüs'ün uyumlu açısıyla gönül ilişkilerinizde şanslı bir zaman diliminde olacaksınız. Partnerinizle birbirinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Kariyerinizde disiplinli çalışmanızın sonucu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlginç insanlarla tanışıyorsun!Duygularını paylaşmak istediğin bir gün olabilir. Haftanın ilk günü olması, gündemin yoğun olacağını gibi eşin ve iş ortaklıkların tüm gün kafanı meşgul edebilir. Uzlaşma ile çözülebilecek bazı konular biraz da olsun bugün diplomatik bir dil ve tavır içinde olmanı gerektirebilir. Bazı şeyleri büyütürken, bazı şeyleri görmezlikten gelmen en yakın arkadaşın tarafından garip bulunabilir. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, beklemediğin kişinin ilgisi kafanı karıştırabilir. Evliliğinde sorunları olan bir Koç burcuysan, kendini çıkmazda hissedebilirsin. Karmaşık duygularını eşinle paylaşamıyorsan, güvendiğin biriyle paylaşabilirsin. Akşam saatlerinde katılacağın davette oldukça ilginç kişilerle bir araya geleceksin.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda partnerinizle yaşadığınız bazı fikir ayrılıkları sizde kafa karışıklıklarına sebep olabilir. Aynı zamanda finansal anlamda bazı kaygılarınızı çözmek isteyebilirsiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel yetenekleriniz konusunda yapıcı girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız için kararlılık göstereceğiniz koşullar oluşabilir. İşinizle ilgili konularda daha hırslı davranıp, mücadeleci davranabilirsiniz. Başkalarından destek göreceğiniz zamanlar var. Öğleden sonra karşınızdakini anlamak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde özgüveniniz artacak. Kendinize sevginizi narsistlik boyutuna getirmemenizde büyük fayda var.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizde atılımlar yapmak, geleceğe yönelik büyük panlar hazırlamak veya var olanları hayata geçirmek için dayanılmaz bir istek olabilir. Bu şevki veren enerjinizi insanlarla çatışmaya girmekte kullanmazsanız, hem planlarınıza odaklanabilir, hem de çevrenizdekilerin desteğini alırsınız.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün, iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Boğa burcunda seyahat ederken, haftaya beklediğiniz tahsilatların planını yaparak başlayabilirsiniz. Telekomünikasyon, iletişim alanında iş gelişmeleri gerçekleşir. Büyük organizasyonların yürütülmesini üstlenebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve ileri görüşünüz sayesinde yeni iş planları başlatabilirsiniz. Uzaktan yöneterek pek çok insanın çalışma sistemini şekillendirebilirsiniz.
11 Şubat 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Esinlenen, hayal kuran Koçlar gün boyu orjinal işler, projeler gelişebilir. Yaratıcı becerileriniz yüksek. Öfkeli söylemlerden kaçınmak faydalı olur. Gün boyu kısa yolculuklar ilginizi çekebilir.
Reklamı Kapat