Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Geri dönüşü zor bir yola girdiğinizin farkındasınız. Sizde bıraktığı derin etkiyi üzerinizden atma çabalarınız, bugünlerde bir teslimiyetle son bulabilir. Onu daha yakından tanıma sürecine gireceksiniz.
11 Şubat 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

Aceleci hesaplar, sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. Daha serinkanlı tespitler, sizi yanılgılardan kurtarabilir. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi. Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir.
11 Şubat 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz. Kısa vadede maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.
11 Şubat 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Duyarlı birisiniz. Fakat herkesçe takdir edilen bu özelliğiniz, bugünlerde bazı eleştirilere açık.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler, sonradan başınızın derdi haline gelebiliyor. Daha gerçekçi beklentilerle kurulan bağlantılar, size düş kırıklığı yaşatmayacak. Yakın bir dostunuzun iş problemlerinden kendisini sorumlu görmeniz, ona ilgisiz kalmanıza neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir yaklaşım, sorunların çözümüne destek verebilir.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

02:47-04:28 arasında Ay boşlukta ilerliyor. Saat 04:28 olduğunda Boğa burcuna geçiş yapan Ay, ailenizi ilgilendiren konulara yoğunlaşabileceğinizi gösteriyor. Ailede birinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Evinizi değiştirmek istiyorsanız bugün kriterlerinize uygun bir ev bulabilirsiniz. Sakin ve huzurlu bir günde olacaksınız. Akşam saatlerine geldiğimizde Ay'ın Venüs ile uyumlu açısı sayesinde aşk hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinizle duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Bugün mantık değil duygularınızın yönetiminde olabilirsiniz. Bu enerji sizlere iyi gelecek. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal dünyan renklenecek!Muhalif Kova, kelime oyunlarının arasında kalacağın bir gün olabilir. Etrafını yönlendirmek isteyeceğin, yalnız sevgiler içinde olabileceğin gergin bir gün içinde olabilirsin. Şaka ile gerçeği ayırt edebilmen için senin biraz daha günü kendine odaklanarak yaşaman gerekebilir. Bugün resmi dairelerle ilgili konularda bazı gecikmeler yaşayabilirsin. Bu durumun senden kaynaklı olmadığını bilmene rağmen strese girebilirsin. Özel sektörde çalışan bir Kova burcuysan, çalışma ortamındaki hırs ve rekabet, bazı kişilerden istemsizce uzaklaşmana neden olabilir. Ancak merak etme. Duygusal dünyanı sevdiklerin renklendirecek. Özellikle ilişkisi olan ya da evli bir Kova burcuysan, değer verdiğin kişinin yapacağı sürpriz mutlu edecek. Bedensel olarak enerjin yoksa bugün spor yapmak için kendini zorlamamalısın. Ayak ağrılarının nedeni gün içinde sıkıntı yaşamana neden olabilir.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uranüs’ün iyimser etkileri sizlerle olacak. Sürprizlere açık olmanız gereken bir gün. Gelen fırsatları esnek bir tavırla karşılamalısınız.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Günün ilk yarısı aile fertlerinin arasındaki ilişkilerde huzursuzluk olabilir. Birbirinizi anlamak için çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz. İlgilendiğiniz işlerinizde yapıcı davranmaya özen göstereceksiniz. Zaman zaman olaylara karşı esneklik göstermede zorluklar yaşayabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hassasiyetinizin kimse farkında değil. Belki duygularınızı biraz daha belli ederseniz partnerinizin de tutumu değişebilir.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihninizi ne kontrol edebileceğiniz, ne de durdurabileceğiniz bir gündesiniz. Bu durumu avantaja çevirmeli ve tüm konsantrasyonunuzu işlerinize ve çözülmesi gereken sorunlara vermeli, hayal kurma ve planlar yapma işlerini boş kalan zamanlara ertelemelisiniz.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay?ın Boğa burcundaki seyahati ev meselelerine dikkatinizi yöneltecek. Taşınma, tadilat, elektronik aletlerin değişimi, elektrik kablolarındaki arızaların giderilmesi için uygun bir gündesiniz. Evde misafir ağırlayabilir, keyifli davetlere imza atabilirsiniz. Evde dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Cam aksesuarlar satın alabilirsiniz. Evde orijinal fikirlerin konuşulduğu sohbetler hoşunuza gider.
11 Şubat 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Evrensel yaratıma eşlik etmek isteyen kovalar gün boyu hareket halindesiniz. İletişimin, zihinsel paylaşımın tatmin edici olduğu imkanlar olası.  Bir süredir iç dünyanızdaki değişimlere paralel olarak açığa çıkan girişimlere başlıyorsunuz.
Reklamı Kapat