Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde artık kanıksandığını düşündüğünüz tartışmalar, olumsuzluk anlamında belirleyici değil. Sevgiliniz ve arkadaşınız arasındaki geçimsizliği, haklı üzüntünüzün ötesinde hayati bir sorun gibi yaşamamalısınız.
11 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.
11 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflar gösterebiliyor. Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye yayılmış görünüyor.
11 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Pek olasılık vermediğiniz bir gelişme, sürpriz bir biçimde sizden bazı hazırlıklar isteyebilir.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünleri, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. İçinizde barındırdığınız endişeler sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Birkaç gün içinde sonuçlanacak beklentileriniz var. Aşırı duyarlılığınız çoğu zaman karşılığını bulamıyor. Bu durum, insan ilişkilerinde birtakım umutsuzluklara götürebilir sizi.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün erken saatlerinde 02:47-04:28 arasında Ay boşlukta ilerlemesine devam edecek. Saat 04:28 itibariyle Boğa burcuna geçen Ay, sizlerin de şanslı bir haftaya başlamasını sağlıyor. Bugün hayatınızda yolunda gitmesini istediğiniz, umut ettiğiniz konu ne ise olumlu gelişme yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili bir konu varsa yine güzel haberi alabilirsiniz. Daha güzel görünümler ise akşama doğru oluşuyor. Ay-Venüs kontağı aşk hayatınızda tahmininizden daha güzel gelişmeler yaşatabilir. Romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorda olanlara yardım ediyorsun!Bugün başkalarını memnun etmek ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf etmen gerekebilir. Bir çatışmayı çözmenin en kolay yolu, anlayış, dikkat, nezaket, cömertlik, hoşgörü. Sen de bunlarla olumsuzlukları tedavi etmek isteyebilirsin. Bugün birlikte olduğun kişi ve iş çevren de benzer hassasiyetler ile karşılaşman seni görevine sadık bir rehber yapabilir. Gün içerisinde yardımına ihtiyacı olan bir yakınına maddi destekte bulunabilirsin. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan sevgilinin sana hazırladığı sürprize karşı şaşkınlığını gizleyemeyeceksin. Evli bir Oğlak burcuysan eşinle birlikte hayatınızı rutinden uzaklaştıracak programlar yapabilirsin. Akşam saatlerinde yaşam alanını düzenlemek isteyeceksin. Ufak çaplı temizlik bile keyfini yerine getirecek.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızla ilgili konularda oluşan dengesizlikleri radikal kararlarla değiştirmek isteyebilirsiniz. Geçmiş hatalarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yaratıcılık ve zevklerde sıkışma olabilir. Spekülatif konularda ısrarcı davranmamaya özen göstermelisiniz. Çocuklarınızla ilgili olaylarda kararlı davranmanız gereken zamanlar var. Eşinizle birlikte keyif verici faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Güven ve paylaşım içinde olmak size iyi gelecektir.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatil planı gibi siz ve gelecekler için en doğru kararı verme potansiyeline sahip olduğunuz için bu görevi kimeye bırakmayın.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklınızı işlerinize veya iletişimlerinize veremeyeceğiniz, ev ve aile ile ilgili konulara takılıp kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Evin dışında olduğunuz zamanlarda, içinizde bir yerlerde rahatsızlık veya huzursuzluk duyabilir, sürekli ailenizle birlikte evde kalmak isteyebilirsiniz.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay?ın Boğa burcunda seyahati sizi grupların içindeki faaliyetlere itecek. Bugün arkadaşlarınızdan gelen davetleri geri çevirmeyin. Son derece neşeli, eğlenceli ortamlarda bulunup keyif alabilirsiniz. Partnerinizin güzel sözleri sizi mutlu eder. Orijinal fikirler paylaşmak, yeni kurslara katılmak heyecanlı olacaktır. Yüksek katlarda yapacağınız özel toplantılar hayatınıza farklı bir bakış açısı kazandırır.
11 Şubat 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Benliğin derinliklerini keşfetmek isteyen oğlaklar güne sebepsiz neşe ile başlayabilirsiniz. Merakınızı uyandıran işler söz konusu. Risk alıp yenilenme ve ilerleme arzunuz artıyor.
Reklamı Kapat