Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal reaksiyonlarınızı dengelemeniz pek kolay olmayabilir. İkili ilişkilerde huzursuzluk ve kararsızlık gerçekleri görmenize engel olabilir.
11 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Her ne kadar istekli olsanız da bugün değişik sürprizlere gebe. Aşırı duygusal tepkiler vermeniz mümkün ve bu iş yerinde bazı sorunlar yaratabilir.
11 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Tek başına hareket etmek yerine ortaklıklardan yararlanmaya bakın. Değişik teklifler oldukça cazip gelebilir. Öğleden sonra yapıcı çalışmalar için uygun.
11 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Kararsızlık ve kötümserlik var. Ay, izi harekete geçiriyor ama tartışma ve çatışmalara hazırlıklı olmalısınız.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Umutlar bağlayıp gelişmesini beklediğiniz bir konu var. Konu şu günlerde sizi gerçekten umutlandıracak bir boyutta. Fakat olumlu değerlendirmeler şimdikinden daha fazla çabayı gerekiyor. Bu hafta sonu değerlendiremediğiniz fırsatları, hafta içinde yeniden yaratma çabalarınız olacak. Bu konudaki ısrarcılığınız göze batabilir.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

02:47-04:28 itibariyle Ay, boşlukta ilerlemesine devam edecek. Saat 04:28 olduğunda ise Boğa burcuna geçiş yapıyor. Gün boyunca finansal konularınıza vakit ayırabilirsiniz. Borçlarınız ve ödemeleriniz vaktinizi alabilir. Miras konusu gündeminizde varsa lehinize bir ilerleme olabilir. Saatler ilerledikçe güzel zaman dilimlerine doğru geçiyoruz. Ay ve Venüs akşam saatlerinde güzel bir açıyla kontak kuruyorlar. Bu görünümle beraber duygusal hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi durumunuzda da beklediğinizden fazla para elinize geçebilir. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularına hâkim olacaksın!Bugün arabuluculuk yapman gereken bir gün ise, mükemmel olabilir. İki yakın arkadaşının barışmasına ve ilişkilerine yarayacak bu durum kendini iyi hissetmene neden olacaktır. Güçlü dürtülerin sayesinde savaşmak zorunda kalmayacağın duygularına hâkim olabileceksin. Eğer öğrenci bir Terazi burcuysan zamanını en yakın arkadaşının evinde ve ödevlerinin sorumluluğunu atlamadan geçirmek isteyebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişiyle yaşam alanınızda yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsin. Ailesinden uzakta yaşayan bir Terazi burcuysan, aile bireyleriyle yapacağın telefon görüşmesinde eğlenceli diyaloglara girebilirsin. Onlarla olan bağın ve sevgi gücün daha da artacak.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski defterleri tamamen kapatıp önünüzdeki sürece odaklanmanızın vakti geldi. Aşka dair bazı hayal kırıklıklarını yeniden hatırlayarak gününüz mahvetmemelisiniz.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde ilişkilerinizle ilgili sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kriz yaratan durumlarla ilgileneceğiniz zamanlar var. Mücadeleci tavrınızla bunların üstesinden gelebilirsiniz. Finansal konularınızda daha kararlı davranacağınız bir gündesiniz. Öğleden sonraki zamanlarda kendinizi duygularınıza kaptırmış hissedebilirsiniz.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsin ilgisini çokça çekiyorsunuz. Zarafetinizle onları büyülüyorsunuz. Kısmetiniz açık.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızdaki ilişkilerin ön plana çıkacağı ve birbirlerini etkileyeceği bir gün geçirebilirsiniz. Bir arkadaşınızla dertleşebilir, bir başka arkadaşınızla yaşadığınız sorunu gidermeniz konusunda öğütler alabilirsiniz. Bir tanıdığa vermekten çekindiğiniz haberi, bir başka kişinin götürmesini isteyebilirsiniz.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay?ın Boğa burcundaki seyahati sizi orijinal gruplarla buluşturur. Metafizik konular, zihinsel konular, matematiksel bilgiler ilginizi çeker. Politika, siyaset gibi faaliyetlerle ilgilenebilirsiniz. Topluluklara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar sizin için önem kazanır. Ortaklıklar mercek altında!
11 Şubat 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyevi hayatlara huzur ve uyum getiren teraziler gün boyu enerjiniz yüksek. Gerginlik yaratan olaylara dahil olup dengenizi bozmayın. Yeni insanlarla tanışabilir, olağandan farklı çevrelerde bulunabilirsiniz.
Reklamı Kapat