Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal karmaşa yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda çeşitli sorunlar ve gerginlikler yaşanma ihtimali olacaktır. Aşk hayatınızda sizi sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve sizde bu gelişmelere kayıtsız görünebilirsiniz.Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir. Duygusal konularda temkinli hareket etmeniz gereken bir gündesiniz ve sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranmalısınız.
11 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda tamamlamaya çalıştığınız işlerinizden sıkılabileceğiniz ve artık bitirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Yeni kararlar almak ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
11 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz ve beklentilerinizde aksaklıkların olabileceği bir gündesiniz. Harcamalarınıza dikkat edeceksiniz ve gereksiz masraflardan kaçınacaksınız.
11 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi anlatmakta zorlanacağınız bir gündesiniz ve sizde çevrenizde olan bazı gelişmeleri anlamakta zorlanacaksınız.
11 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir dostunuzun aşk ilişkisiyle ilgili olumsuz tepkiler içindesiniz, ona yaptırımlar uyguluyorsunuz. Sadece endişelerinizi belirtmeniz daha dostça olabilir. Önümüzdeki günlerde sizi güzel yakınlaşmalar bekliyor. Bu ilişkiler, zihninizdeki tüm yorgunlukları atabilir. Hayatınıza girmeye hazır yeniliklere karşı tutucu davranışlardan kurtulmalısınız.
11 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

02:47-04:28 arası Ay boşlukta ilerlemesine devam edecek. Bu saat dilimiyle beraber Ay Boğa burcuna geçiyor. Enerjinizin yüksek, sosyal yönünüzün ortaya çıktığı bir günde olacaksınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Şanslı olduğunuz günlerden birindesiniz. Akşam saatlerindeki Ay-Venüs kontağı ilişki ve evlilik konularınıza ışık tutacak. Eşinizle veya sevgilinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Ortak iş açmışlar varsa maddi güzel getiriler elde edebileceğiniz işler karşınıza gelebilir. Sevgiler, Astromeri
11 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kurtarıcı taktikler geliştiriyorsun!Bugün kendine zor görevleri amaç edinmiş olabilirsin. Kısa sürecek bazı taktikler geliştirmen, gün içinde çözüm üretmene yarayacak bazı ipuçları yakalamana da neden olabilir. Kendi işini kurmayı planlıyorsan, aceleci davranışların önemli detayları gözden kaçırmana neden olabilir. Sevdiklerin ile kalbini açtığın kişi arasında kalmak keyfini kaçırabilir ancak herkesin istediği gibi davranacak formüller bulman zor olmayacaktır. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, daha önce duygularını açan kişinin tekrar adım atmasına karşılık verebilirsin. Sanatla ilgileniyorsan, fazla kalabalığın yaratıcılığını etkilediğini düşünerek bir süre yalnız kalma kararı alabilirsin.
11 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz bazı olaylar kafanızı kurcalayabilir. Ne yapmak istediğinize iyi karar vermelisiniz. Mantıksız bir şüphenin kafanızı kurcalamasına izin vermeyin.
11 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ufak tefek sıkıntılar yaşanabilir. Gelecek beklentilerinizi oluşturabilirsiniz. Yeni temeller atabilmek için güç sarf edeceğiniz ve yapıcı aktivitelerin olduğu zamanlar var. Akşam saatlerinde iletişim çatışmalarına karşı dikkatli olmalısınız. Fikirlerde çok ısrarcı davranmamakta fayda var.
11 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Pratikliğiniz ve çözüm odaklı olmanız başkaları arasındaki yoğun işleri de çözmenizi sağlayarak size artı bir puan getirecek.
11 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçekçi bir bakış açısına sahip olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz ama gördükleriniz, sadece körü körüne inandığınız yanlış fikirlerin etkilediği bir gerçeklik de olabilir. Bu yüzden, herşeyi en baştan ele alma ihtiyacı duyarsanız, bakış açınızı doğru şekilde sorgulamalısınız.
11 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ani fırsatlar elde edebileceğiniz, sevdiklerinize duygularınızı daha açık ifade etmeniz gereken, rüyalarınızla mesajlar alabileceğiniz, hissettiğiniz hiçbir duyguyu bastırmadan, nezaketle insanlarla paylaşmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Dua, meditasyon ve enerji çalışmalarından fayda elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.
11 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta başında yönetici gezegeniniz Ay Boğa burcunda seyahat edecek. Bugün şefkat yerine güvenle ilgili temalar ön planda olacak. Duygularınızı arka plana atıp rasyonel düşüncelerle hareket etmelisiniz. Arkadaşlıklar alanınızda ruhsal bir gerginlik olabilir. Dostlarınızın arasında çözüm arayan kişi olarak kendinizi bulabilirsiniz.
11 Şubat 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatın içinde olup ona yön vermek isteyen yengeçler gün boyu aktifsiniz. Eş zamanlı farklı programlara yetişmek durumunda kalabilirsiniz. Akışa yön vermek için aktif olmak önemli.
Reklamı Kapat