Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğinizin bir ayrıcalık taşımasını istiyorsunuz. Bu iddialı yaklaşım çevrenizde biraz antipati yaratıyor. Birçok şeyin bu baskılamayla tatsızlaşabileceğini öngöremiyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var
11 Temmuz 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bir alacağınızın ödeneceğine dair kuşkularınız bugün, yarın sona erebilir. Akraba çevrenizdeki bir satış işinde size, küçük de olsa bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz.
11 Temmuz 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizinle fazlaca ilgilenen biri var. Bu ilgide pek olumlu düşünceler görünmüyor.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir. İş yaşamınızdaki yüksek eforunuz, size neredeyse her haftanın sonuna aşırı yorgunla sokuyor. Hafta sonu hareketlilikten kaçınmanızda yarar var. Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan bir konunun zamana ihtiyacı var.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Partnerinizle alakalı meseleler üzerinde sakin olmanızdır. Çünkü birbirinize ulaşmakta veya birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda bu saate dek, hesabınızı iyi yapınız. Bir yere havale mi göndereceksiniz. Takibinizi yapınız. Bir ödemeniz mi var. Gecikme yaşanmaması için önleminizi alınız. Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu süresince, sorunların bir şekilde halledilmesini beklersiniz. Önemli konularda karar vermekte zorlanıyorsanız, fikrine güvendiğiniz birine danışabilirsiniz. Ay-Yengeç geçişlerinde iç sesiniz size rehberdir. Sakin bir şekilde odaklandığınızda, kafanızın içindeki sorulara doğru yanıt alabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde iş yerinde gösterdiğin performansın ile yeni proje başlangıçlarına girişebilirsin. Beklentilerini karşılamak için yaptığın girişimlerin karşılığını alacaksın. İş arayışında olan bir Akrep burcuysan, gün içerisinde aniden görüşmeye çağrılabilirsin. Planlarını ertelemek istemediğin için muallakta kalacaksın. Fakat unutma iş beklemez. Bugün aynı zamanda ilişkinde yaşadığın sorunlar sebebiyle artık yürütemeyeceğini düşüneceksin. Bu konu bir yandan seni oldukça üzse de artık sürüncemede bırakmak istemeyeceksin.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkilerinizde partnerinizin size karşı olan davranışları üzerine kendinizi geri planda bırakmanız gereken bir an yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorunların giderek çözüme daha yaklaştığı bir sürece giriyorsunuz. Yöneticilerinize iletişiminizde daha sakin bir tavır takınmanızda fayda olacaktır.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yoğun ve karışık bir gün geçirmeniz mümkün. İletişiminiz artıyor, çok fazla konuyu bir arada düşünebilirsiniz. Bu durum sizi fazlasıyla yorar. Akşama doğru yalnız kalacağınız bir yere gidip kafanızı toplamak isteyebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konulara dikkat etmelisiniz.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

BUGÜN önem verdiğiniz kişilerle görüşüp ciddi konularla ilgilenebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik moralinizi yükselten gelişmeler meydana geliyor ve böylece kendinize olan güveniniz yükseliyor. Mesleki konular gününüzü meşgul edebilir. İş çevresini ve iş hayatını yakından ilgilendiren olay ve kavramların, bazı beklenmedik sürprizleri getirdiğini de görebilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz, ikili ilişkilerinizde mutluluk veren bir enerjide olmanıza rağmen, kişisel olarak bazı kararsızlıklar yaşayabilir, yönsüzlük ve agresiflik hissedebilirsiniz. Bu etkinin geçici olduğunu bilerek hareket etmeniz ilişkileriniz açısından faydalı olacaktır.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün şans, fırsatlar ve inançlar gezegeni Jüpiter sizin burcunuzda düz hareketine başlıyor. Gizli anlaşmalar yaparak büyüyeceğiniz bir dönem. Bugün bu konuyla ilgili görüşmeler yapabilir. Nüfuslu kimselerin desteğini arkanıza alabilirsiniz. İlişkilerde şans sizden yana.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmalarınızı aynı şekilde sürdürmeye devam edeceksiniz. Kendinizle ilgilenecek, geleceğe yönelik yeni istekler ve hedefler belirleyeceksiniz. Yeni yatırımlarda bulunabilir, fırsatları iyi biçimde değerlendirebilirsiniz.
Reklamı Kapat