Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşka karşı beslediğiniz güvensizliği aşmış görünüyorsunuz. İlişkinizin ilk başlarında kendinize yaşattığınız gerginliklerin yersizliği şimdi daha iyi netleşiyor.
11 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi de aksatmadan halletmeye çalışacaksınız. İşyerinizdeki sorunlarınızı birilerine açmaya, haklı bazı nedenlerle cesaret edemiyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık konularında titiz olmanız gereken bir dönem. Fazla stres yaratan işlerden uzak durmanızda fayda var.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerdeki iş problemlerinizin hala etkisi alında görünüyorsunuz. Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Bu yüzden size sorun olabilecek tartışmalardan, hatta size sorunlarını açabilecek insanlardan uzak duracaksınız. Aile ilişkilerinize gitgide özen gösteriyorsunuz. Bu şekilde hem sizi sevenleri mutlu edecek, hem de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisindeyiz. Evimiz veya ofiste her zaman yaptığımız alışagelmiş işlere ağırlık verelim. Eğer bazı pürüzler varsa, işler yolunda gitmiyorsa, bunları ele alalım. Bu zaman içinde gelen haberlere dikkat edelim. Söz vermemeye, verilmiş sözümüzü tutmaya da özen gösterelim. Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu seyri, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla alakalı meselelerde daha fazla etkilidir. Duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmede bulunmanızı, iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız. Birlik beraberlik temalarına bir hayli önem verirsiniz.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzun zamandır beklediğin teklifleri değerlendirirken aceleci davranman her şeyi berbat edebilir. Akılcı hareket etmen sonrasında öne geçmeni sağlayacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Balık burcuysan evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Ancak sevgilin seninle aynı fikirde olmayabilir. Onun isteksizliği karşısında sevgisi sorgulayacaksın. Akşamüzeri dostunun sıkıntısını seninle paylaşmak istemesine umursamaz davranman kendisini oldukça kırabilir. İstemeden yaptığın bu hareket için gönlünü almak senin için zor olmayacak.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşamda yaşadığınız bazı hayal kırıklıkları ve kötü deneyimleri tekrar yaşayabileceğiniz korkusuyla hareket etmeniz sizlerin bazı konularda engel yaşamanıza neden oluyor. Kendinize yeni bir hayat görüşü benimseyerek çevrenizi buna göre düzenleme ihtiyacı içerisinde hareket edeceksiniz.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili gelişmeler yaşamanız olasıdır. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Toplum önünde olmak isteyebilirsiniz. Konuşmalarınızın daha coşkulu olacağı ve çalışma arkadaşlarınızı da motive edeceğiniz bir gün. Gün içinde işle ilgili farklı fikirlerinizi paylaşmak istemeniz mümkün.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

KÜLTÜREL aktivitelere katılırken aynı zamanda sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bugün acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle tartışmamalısınız.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınız ve iş hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, iletişim yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilir, insanları daha kolay etkileyebilirsiniz. Seyahatler, davalar ve eğitim süreçlerinizle ilgili problemli bir enerjiden geçmektesiniz.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter bugünden itibaren sizin yurt dışı, akademik konular, yabancılar, felsefi konular, inançlar alanında düz hareketine geçiyor. Bugün bu temalardan biri veya bir kaçı gündeminize bomba gibi düşebilir. Valizinizi hazırlayın.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Anlayışınızı yükseltmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Yanlış anlamalar ve ufak tefek terslikler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Biraz sabırlı ve anlayışlı davranmanız gerekiyor.
Reklamı Kapat