Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Hoş görünmek için gösterdiği çabanın, size gittikçe katlanılmaz geldiğini ona daha belirgin bir şekilde anlatmanız gerekiyor. Sizinle çok ilgilenmesi ve sürekli üzerinize gelmesi, sizi sıkmış görünüyor.
11 Temmuz 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşlerinizdeki dönemsel düzelmeler size hiç umut vermiyor. Tepeden tırnağa bir değişime ihtiyacınız var gibi. Buna karşın, mevcut koşullarınızla çok az şeyi düzeltebileceksiniz.
11 Temmuz 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar epeyce belinizi bükebilir. Ama hepsinin karşılığını beklediğiniz ölçülerde alabileceksiniz. Para tartışmalarına kapalı duruyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerdeki bir kararınızda, cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler olabilir.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen, bundan kaçınmıyorsunuz. Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 17:59 Ay-boşluk etkisi altındayız. İlişkiniz ve parasal konularda eğer kafanız karışıksa beklemede kalıp, durumları gözden geçiriniz. Günlük iş planlamanızı boşluk etkisini göz önüne alarak yapmamızda yarar var. Öncelikle rutin işlerimize ağırlık verelim. Bitirilmesi gereken işlerimizi tamamlayalım. Saat 17:59 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında aktif hareket etmeseniz de, iç huzurunuz tamdır. Değerlerinizi elinizde bulunanları koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedersiniz. Olumlu değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Amacınızın gayet iyi farkında olduğunuz için, o amaca giden yolda ne yapılması gerektiğini de sağlıklı bir şekilde belirleyebilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün düşüncelerini açıkça dile getireceğin bir gün. İş hayatın açısından karşına çıkan fırsatlar seni heyecanlandırabilir. İş arkadaşlarınla duygularını paylaşırken, senin mutluluğunu paylaşanlar kadar, kıskananların da olabileceğini düşünebilirsin. Tercihini entelektüel ve yaratıcı bir çevreden kullanman bugünlerde sana iş fırsatı olarak dönebilir. İlişkisi olan ya da evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişi ile yapacağınız tatilin detayları üzerine konuşabilirsiniz. Akşamüzeri bir araya geleceğin yakın arkadaşının bazı söylemleriyle içine şüphe tohumları düşecek. Emin olmadan harekete geçmemelisin.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hem yeni hem de çok faydalı iş birlikte içerisinde olabilir ve farklı kişilerle yapacağınız fikir alışverişleri sayesinde kendinizi ve statünüzü yükseltecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili önyargılı olmaktan kaçınmanız gerekmektedir.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uğraştığınız işlerle ilgili telefon, e-mail trafiğiniz yoğun olabilir. Bazı hızlı gelişen konularda inisiyatif almak zorunda kalabilirsiniz. Bugün kararlarınızı verirken detaylara inmeniz zorlaşabilir. Aileniz ile ilgili konuların gündeminize gelmesi mümkün. Bu konuda aile bireyleri ile konuşurken tavırlarınızda daha esnek olmanızda fayda vardır.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

BÜYÜKLERİNİZİN davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Artık olaylara daha özgür ve mantıkla bir açıdan bakıyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz, eğitim ve iletişim alanlarında muazzam olumlu etkiler alırken, seyahat edebilir, eşiniz ve sevdiklerinizle etkili iletişim kurabilirsiniz. Yakın çevre, trafik, kardeşler ve alım satım işlerini ilgilendiren görüşmelerde problemlerle karşılaşabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün şans, bolluk, bereket ve fırsat gezegeni Jüpiter, sizin yetenekler, seyahatler, kardeşler, ofis ortamınız alanından düz hareketine başlıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte keyifli bir tatile çıkabilirsiniz. Çocuğunuzun uzun zamandır uğraştığı bir konuda başarı kapınızı çalar.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Neredeyse unuttuğunuz eski bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz. Bu durum duygularınızın harekete geçmesine neden olabilir. Sosyal faaliyetlerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Böylece kuruntulardan uzaklaşacaksınız.
Reklamı Kapat