Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini doğru saptamanız gerekiyor. Konuyu açıp işi varacağı yere vardırmanız için henüz erken olabilir.
11 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Ama bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize yakınlık duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi, yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açabiliyor.
11 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

İlginç fikirlerinizin insanları gerebileceği tartışmalardan kaçınmalısınız.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinizdeki değişik görüşleriniz, sonuç getirildiği ölçülerde sempatiyle karşılanmıyor. Bu ilişkilerde kendinizi daha iyi ifade edebilme yollarını aramalısınız. Bu sıralar uzun bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olabilir. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Yaş tahtaya ayak basmamanız, hangi konuda olursa olsun elinizdeki veriler ışığında hareket etmeniz açısından faydalıdır. Boşluktaki kısacık süre içinde benim size tavsiyem kafanızı karıştıran bir durum olduğunda olayın üzerine gitmemeniz, kendinizi akışa bırakarak olabildiğince rahat düşünmeye çalışmanızdır. Çünkü zorlamaların bir anlamı olmadığı gibi somut kararlar almak için de bu saat dilimi yeterli değildir. Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu seyri, sizi sevdiklerinize ve rahat ettiğiniz alana doğru çekmeye başlar. Duygularınız güçlenir. Anılar tazelenir, geçmiş hafif hafif gözlerinizin önünden geçer, gergin konularda bile toleranslı hareket etmeye başlarsınız.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maaş, alınması beklenen para ya da primler gündeminde olabilir ve eline bir miktar para geçebilir. Gün içerisinde senden akıl almak isteyen kişilere destek olacaksın. Sevdiğin insanları bu şekilde mutlu ederek kendini daha da iyi hissedeceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişinin bazı alışkanlıklarını sorgulayabilirsin. Özellikle sürekli telefon oyunları, sosyal medya kullanımı aranızda sorun haline gelebilir. Bugün görüşmeyi ertelediğin dostlarınla buluşacak ve ertelediğin işlerini toparlamak adına kalıcı çözümler yaratacaksın.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen bir şeyleri defalarca anlatmak yerine sessiz kalmak sizlere daha kısa yoldan çözümleri de beraberinde getirebilir. Bugün bunu deneyerek ileride yaşayacağınız olayları daha iyi anlayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise birbirinizi anlamanız gereken süreçler işlemekte.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Maddi konularda bilmediğiniz sebeplerden dolayı endişeli ve gergin olabilirsiniz. Kafanız karışık, dikkatiniz dağınık olabilir. Bir yandan iletişim konularınızın hareketlenmesi mümkün. Zihninizin aktif olarak çalışır, anlık kararlar alabilirsiniz. Duygularınızın yoğun olacağı bir gün olur.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SABIRLI davranarak korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Daha önce istekleriniz için kendinizi zorlamıştınız. Şimdi ilgili gelişmeler sizin istediğiniz yönde oluşmaya başladı.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Jüpiter'in bugün düz harekete geçmeye hazırlanmasıyla aylardan beri devam eden zorlayıcı ilişkilere veda zamanı diyeceksiniz. Gündelik hayatınızda size destek olan insanların daha çok farkına varırsınız. Şanslı iş fırsatları önünüze çıkmaya başlar. Yeni tanıştığınız kişilerden iyilik görürsünüz.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmalarınızı önceden planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Sakin ve huzurlu olacaksınız. Sorunların üzerinde fazla durmayacak, gelişmeleri izleyeceksiniz. Dostlarınızla haberleşecek, isteklerinizi anlatıp destek alacaksınız.
Reklamı Kapat