İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizi incitme korkunuz var. Bu, yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürme, sorunları zamana bırakma yolunu seçeceksiniz.
11 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyor, ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek.
11 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Gelirinizi arttırmak için ürettiğiniz fikirler oldukça gerçekçi. Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız.
11 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Ciddi ilişkileriniz olmasa bile, yakında dolaylı bir işbirliği içinde olabileceğiniz biri bazı problemler yaratabilir.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşayabilirsiniz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Bugünlerdeki bir haberle harekete geçecek ve sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda, sizden daha çok yakınlık ve ilgi bekleyenler var. Uzak kaldığınız ilişkileri aksatabiliyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Yeni bir kararın verilmesi, dün verilmiş olan bir kararın bugün değiştirilmesi yanlış olur. Durumları gözlem altına almak, olur ve olmazları tespit etmek çok daha faydalıdır. Bu zaman süresi içinde bir çoğunuz işlerin yavaşladığını, hatta gereksiz yere zaman aldığını, huzursuz ettiğini fark edersiniz. Ancak boşluk etkisi bir yanıyla koruyucudur. Yanlış verilecek bir kararın önüne geçebilir. Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu seyri, ekmeğinizi kazanma, kimseye muhtaç olmadan ayaklarınızın üzerinde durma, değerlerinizi koruma, sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzunuz büyür. Sahip olduklarınızı korumak, geleceğinizi inşa etmek, girişimlerinizde başarılı olmak istersiniz. Hayata güvenle bakayım, düzgün bir gelir sahibi olayım, sağlığım yerinde olsun, huzurlu bir yuvada soluklanayım diye içinizden geçirirsiniz.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Karamsar olmanı gerektiren bir durum olduğunu düşünüyorsan yanıldığını anlaman gerek. Yenilgi sana göre değil, evet ama yenilirsen bu seni bir sonraki amacın için hırslandırır. Kariyer yaşamınla ilgili bu kadar kafa yorup, ?kazançlarımı nasıl arttırabilirim? sorusuna farklı yollar bulmaya çalışabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir İkizler burcuysan, sevgilin ilişkinin gidişatını sorgulayabilir. Keskin konuşmalar yapmak istemesen de ciddi olduğunu belirteceksin. Akşam saatlerini evde ailenle geçirmeyi tercih edeceksin. Ailecek yapacağınız sohbet sırasında, ilginç gelişmelerden haberdar olacaksın.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelir kaynaklarınızı artırmak amacıyla geliştirdiğiniz iş projelerinizi şu an için başkalarından gizlemek daha iyi bir fikir olabilir. Çalışma hayatınızdaki yoğun temponuz ve işleri başarıyla tamamlamanız sayesinde sizlere farklı kapılar açılabilir.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işlerinizi geliştirmek için daha fazla düşünce içinde olabilirsiniz. Yeni bir işe başlamış olanlar eğitimlerine devam edebilir. Mevcut işlerinizi devam ettirmek ve geliştirmek için eğitimler almanız mümkün. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda organizasyonlar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz ile bir araya gelebilir, kısa yolculuklara çıkmanız olasıdır.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

KENDİNİZİ huzurlu hissedebilirsiniz. Yaşamın tüm hoş etkenleri çevrenizi sarmış gibi görünebilir. Günün tadını çıkartın ve sizi sıkıntıya sokacak eylemlerden kaçının.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, aşk hayatınız, flörtler, tatil planlarınız, işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aylardır beklediğiniz gün kapınızı çalıyor. Çünkü şans, bolluk, bereket, iyilik gezegeni Jüpiter düz hareketine başlıyor. Artık çalışma arkadaşlarınızla ilişkiler ve gündelik işleriniz daha uyumlu ilerleyecek. Davetlerin aranılan ismi olursunuz. Sizin sevimli haliniz herkesin gönlünde taht kurmanızı sağlar.
11 Temmuz 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece hareketli günler geçiriyorsunuz. Yeni istekler ve farklı planlarınız olabilir. Harekete geçmek istediğiniz konuda çok çeşitli haberler duyabilirsiniz. Tabii bunun sonucunda kararsızlıklar içine girebilirsiniz.
Reklamı Kapat