Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun bir tanışma dönemi daha çok heyecan verici olacak, sabretmelisiniz. Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz.
11 Temmuz 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Ortaya çıkan problemlerin bir art niyetten değil, küçük dikkatsizliklerden kaynaklandığını düşünmeniz yerinde bir tespit. İş arkadaşlarınızla konuşma ve omuz, omuza sorunları telafi etme yolunu seçeceksiniz.
11 Temmuz 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Alışveriş konusundaki özgüveniniz, bugün yaşayacağınız bir şaşkınlıkla biraz yerinden oynayabilir. Daha akılcı, daha dengeli yatırım niyetleri, sizi bazı risklerden koruyacak.
11 Temmuz 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu hafta sizi tahrik edebilecek bütün tartışmalardan ve çekişmelerden uzak durmanızda yarar var.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan ama verimli düşünceler, bir plan ölçeğinde zihninizi işgal edebilir. Müdahaleci davrandığınız bazı durumlardaki tavırlarınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz, insanlar üzerindeki imajınız zedelenebilir.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Yarım kalan işlerimizi bitiriniz. Bu saatler arasında beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız önce bekleyiniz ve durumu bir çerçeve içine alarak düşünmeye çalışınız. Bu size zaman kazandırabilir. Saat 17:59 itibariyle Yengeç burcunda seyrine başladığında sevdiğiniz her şeyi sahiplenir, kollarsınız. Sizin için önemli olan her konuyla yakından ilgilenirsiniz. Sezgileriniz oldukça yüksektir. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir kişi üzgün olsa hemen onu teselli edersiniz. Diyelim ki birisi size karşı yanlış davranıyor. Tartışmak yerine mesafe koyarsınız.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir iş hayatında arkadaşlarının arasındaki farklılığın bugün karşılığını görebilir. Özellikle ikna kabiliyetin ve iletişim becerin iş yerinde dikkat çekecek. Son günlerde pişman olabileceğin hareketler yapmış olabilirsin. Bu pişmanlığı bugün ağır bir şekilde hissetmen mümkün. Sorumluluk hissettiğin kişi ile konuşurken sakinliğini koruman faydalı olacak. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, gün içerisinde tesadüfen tanışacağın kişi dikkatini çekecek. Kendini hemen sonrasında sosyal medya üzerinden onu ararken bulacaksın. Dediğim dedik tavırların akşam saatlerinde bir araya geleceğin ailenle sorun yaşamana sebep olabilir.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatını paylaştığınız kişilerle beraber çok güzel planlar yapabilir ve geleceğe yönelik projeler için gereken ilk adımı atabilirsiniz. Özel ilişkilerde duygusal beklentilere karşılık çözüm odaklı yaklaşımınız partnerinizle aranızda geçen gerginliği sona erdirebilir.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek ümitleriniz ve beklentileriniz için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Hızlı kararlar vermeniz mümkün olur. Bugün isteklerinizde sabırsız olabilir, hemen hayatınıza yeni fikirlerinizi dâhil etmek istemeniz olasıdır. Kararlarınızı alırken aceleci davranmamanız, anlık kararlarınızda dikkatli olmanızda yarar var. Orijinal fikirlerinizi sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

BUGÜN çalışmak size zor gelebilir ve dikkatinizi bir konu üzerinde yoğunlaştırmakta güçlük çekebilirsiniz. Yine de yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere kullanın.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca üstlerinizden ve çalışma ortamınızdaki kişilerden destek görebilir, yaratıcılığınızı kullanarak iş hayatınızda daha fazla dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde tahammülünüzü sınayabilecek olaylar yaşayabileceğiniz için, problem olan konuların üzerine gitmemeniz faydalı olacaktır.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aylardır beklediğimiz, bolluk, bereket, şans ve fırsat gezegeni Jüpiter bugün düz hareketine geçmeye hazırlanıyor. Artık para ilişkilerden yana yüzünüz gülmeye başlar. Haftanın en keyifli gününde bunun tadını çıkarın. Ortak yatırımlarınızdaki hareketlenme sizi heyecanlandıracak.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Fiziksel güç gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Böylece enerjinizin fazlasını harcamış olursunuz. Kolay öfkeleneceğiniz bir dönemdesiniz. Bu nedenle ilişkilerinizi dengede tutmak için gayret göstermelisiniz.
Reklamı Kapat