Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sizce ilişkileri zora koşmamak için her şey yapılmalı. Buna karşın bugünlerde birtakım güvensizlikler yaşatmanız da mümkün görünüyor. Önünüzde küçük tartışmalarıyla, yine de güzel günler var.
11 Temmuz 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor. Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya geleceksiniz.
11 Temmuz 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Alacaklarınızın tahsilinde biraz koşturmanız gerekebilir. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz. Bu konuda sandığınızın üzerinde rakamlarla karşılaşabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeniden ele almayı kafanıza koyduğunuz bir konuya daha sabırlı bakmanızda yarar var.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Ve bu, hiç ummadığınız şekilde verimli bir ziyaret olabilir. Bazı durumlarda sıradan problemlere bile, çözümü sanki elinizde değilmiş gibi yaklaşıyorsunuz. Sadece bu yüzden yaşadığınız birçok sorununuz var. Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Bir mesele üzerinde düşünmek, neler eksik veya tamam diye tespitlerde bulunmak mümkündür. Eğer nişan, nikah veya sözlenme gibi bir ciddi durum söz konusuysa, bu saatlerde bir tarih belirlemek yanlış olur. Aşk evinizde etkili olacak boşluk hali, yeni bir buluşma, biriyle tanıştırılma, randevu belirlemek, karşı karşıya gelip bir problem üzerinde tartışmak anlamında sakıncalıdır. Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu seyrinde sizi birisinin eleştirmesine, yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, inandığınız bir şeyi sonuna kadar savunursunuz.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayal dünyandan seni uyandırmak zor olabilir. İsteklerin doğrultusunda hareket ederken, kimsenin söylediğini umursamıyorsun. Evet, mutluluğun çok önemli, hayatına müdahale edilmesini istemiyor olabilirsin ama tek başına bir hayat yaşıyormuş gibi de davranmamalısın. Sonunu görmediğin bir yola girmenin risk olduğunu fark edebilirsin. Özellikle kariyerinde keskin kararlar almaktan uzak duracaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Kova burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam geçireceksin. Ruhun yeniden tazelenirken, manevi duyguların önemini bir kez daha anlayacaksın.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerek iş yaşamınızda gerekse ev yaşamınızla ilgili olaylarda ortak paylaşımı gerektiren konularla ilgili saygılı olmanın önemini daha iyi kavrayacak ve bireysel hareket etmenin bazen ne kadar bencilce olduğunu anlayabileceksiniz.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dikkatinizi çeken konulara yönlenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler hakkında araştırma yapmak istemeniz olası. Yurt dışında seminere katılmak için hazırlık yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız tatil planları yapmanız mümkün. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Dostlarınızla keyifli vakit geçirmek için plan yapabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

EMEKLERİNİZ çok yakında meyvelerini vermeye başlayacak. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Biraz meditasyon yaparak değişime kendiniz şimdiden hazırlayın.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter bugünden itibaren kariyer alanınızda düz hareketine başlıyor.Artık ortak paylaşımlar, yeni projeler, farklı iş kollarından teklifler alabilirsiniz. Müşterilerinizden gelen kazançta artış olur. İç huzurunuz artar.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi güçlü ve başarılı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Kimsenin düşünmediği konulara yönelebilir ve harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınız son derece hareketli. İlginç ve heyecan verici maceralara atılabilirsiniz.
Reklamı Kapat