Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Ayrılığı bol ilişkinizde, duygularınızı dönemsel farklılıklar içinde yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde uzun süreli beraberlikleri müjdeleyen gelişmeler olabilir.
11 Temmuz 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizi, iş alanınızı sevmenize karşın, iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşüneceksiniz. Birtakım şeyleri kökten değiştirmeden çalışamayacağınız artık iyice netleşiyor.
11 Temmuz 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yakın bir zamanda yaptığınız görüşmelerden bugünlerde yanıt gelebilir. Yatırım, paranızı değerlendirme düşüncenizde, yeni birilerine danışma niyetleri içine gireceksiniz.
11 Temmuz 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu sıralar, ertelediğiniz önemli bir konuyu aceleyle ele almak durumunda kalabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünecek, zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuzu uğurlayacaksınız. Bu kısa ayrılık, size aylarca uzunlukta gelebilir. Çünkü yolcunuz hayatınızda çok özel yeri olan biri.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 17:59 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde bir toplantınız varsa, biriyle buluşacaksanız gecikebileceğinizi düşünerek karşı tarafı bilgilendirmek, işlerinizi ona göre ayarlamakta yarar var. Eğer yeni bir şey almak istiyorsanız, ben derim ki bekleyin. Fiyat araştırmasında bulunun. Genel olarak ruh halinizde gerginlik, huzursuzluk görülebilir. Daha önce başlanmış bir işi bitirmek kolaydır. Ancak yeni bir işe başlanmamalıdır. Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu seyri, ilişkilerde ve hayatın genelinde güvende olma arzumuzu gösteriyor. Ne kadar güçlü olsak da, aslında bir çocuk kadar ürkek ve kırılgan olduğunuzu hatırlıyoruz yeniden. Bir yanınızı yaşadığınız zorlukları unutmanızı söylerken diğer yanınız bir hayli öfkelidir. Başarılı olmayı dilersiniz. Çünkü bilirsiniz ki, bazı kişilere gereken cevabı vermek için güçlenmeniz gerekiyor. Bu enerji hassasiyeti yükseltir. Kafamız bir yere takılıyken kimin ne dediğini pek umursamayız.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, karşıt burcunda hareket ediyor. Gözlemci kaldığında olayları daha netliğe kavuşturacağın bir gündesin. İşyerindeki kaotik durumdan etkilenmemek için uzak kalmak senin için doğru bir tercih olacak. Ruh halin, etrafındaki kişiler sayesinde yön değiştirecek. Özellikle gün içerisinde yakın arkadaşınla ilgili alacağın haberle tüm planlarını değiştirebilirsin. Hissettiklerini sevgilinle paylaşmak için bundan uygun bir gün olamaz. Çekimserliğini üzerinden attığın bugün sevgilinden de cesurca hareketler görebilirsin.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerek çalışma hayatında gerekse özel ilişkilerde sürekli bazı konularda sorunlar çıkması sizi anlık düşüncelere sevk edebilir. Bunların cevabını sürekli dışarıda aramak yerine kendi içinize bakmayı deneyeceksiniz.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda yeni fikirler sunmanız mümkün. Bazı olaylar size kriz yaratabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönden ifade etmek istediklerinizi net bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar yorar.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

ARKADAŞLARINIZLA yaşadığınız sorunların çözüldüğünü görmeye başlayabilirsiniz. Sosyal açıdan yeni ilişkilere açıksınız. Ortaklık gerektiren konularda aksilikler çıkabilir.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda enerjinizi en iyi şekilde aktarmanızı, yeni tanışmaları ve görüşmelerinizi destekleyen görünümler sözkonusu iken, bugün her alandaki görüşmelerinizde yeteneklerinizle takdir görebilirsiniz, ancak arkadaş çevrenizle ilgili sorunların gündeme gelebileceği bir zamandasınız.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde parlama zamanı, zira bu alanda şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter düz hareketine başlıyor. Yeni iş teklifleri alabilir, girişimlerinizden pozitif sonuç elde edebilirsiniz. Yeni tanışacağınız çevrelerden fayda görebilirsiniz. 2019'un temellerini şimdiden atabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı olaylardan etkilenecek, duygusal bir tavır içine gireceksiniz. Hem büyük istekler duyacak hem de gergin bir tavır içinde bulunacaksınız. İnatçı ve dediğim dedik bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
Reklamı Kapat