Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlgisizlik şikayetleri tek taraflı yaşanan bir sorun değil gibi. Cesaretli davranıp konuşma fırsatı yaratabilirsiniz. Konuşursanız, onun da sizden yakınmaları olduğunu göreceksiniz.
11 Temmuz 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
11 Temmuz 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde biraz ileriye ertelemeniz gereken masraflı projeler içindesiniz. Alacak verecek konularında yaşadığınız tıkanıklıklarda, ilişkileri aşındıracak gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.
11 Temmuz 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Güvensiz bir ilişki ağı içinde, zarar göreceğiniz gelişmeler söz konusu olabilir.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay kolay unutmuyorsunuz. Bugün basit, gereksiz gördüğünüz tartışmalara ilgili davranmalısınız. Bu tartışmaların sizinle alakalı taraflarını göreceksiniz. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi mutlu ediyor. Gelecekle ilgili umutlarınız ivme kazanmış gibi. İnatçı bir tarafınız var.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Güvenliğimizi ön planda tutacak şekilde düşünmekte yarar var. Eğer işiniz iletişim, yolculuk, haberleşmeye dayalı ise, dikkat dağınıklı nedeniyle yanlışlıklar yapabiliriz. Onun için tedbirli olmamızda yarar var. Boşluk etkisi altında, dediğimiz saatte bir yere varmak güç olabilir. Araba kullanırken mutlaka trafik kurallarına uymamız gerekir. Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde sorumluluklarınız ve çalışma hayatınızla ilgili veya her konuda güvenliğiniz önemli hale gelir. Bugünü ihmal etmeden ama geçmişi de unutmadan, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların garip davranışlarını olgunlukla karşılayarak, işlerinizi sorumluluk duygusu içinde yerine getirmeye çalışınız ve diğerlerinden oldukça farklı yönlerinizi kendinizden emin bir şekilde ön planda tutunuz.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusallığının üstünde olduğu bugün, her şeyi yanlış anlamaya meyilli olabilirsin. Çalışma arkadaşlarının sıkıntını öğrenmek için yaklaşımlarına sert tepki verdiğinde takdirde, ilişkilerinde sorun yaratabilir. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, sosyal medya aracılığı ile tanışacağın kişiden etkilenebilirsin. Öğlen saatlerinde üstündeki duygusallıktan biraz sıyrılacaksın. Bazı insanlar konusunda ilk izlenimlerinde yanılmadığını daha net görebilirsin. Hayatında düzene soktuğun konularda dengesizlikler meydana gelirken, gündemin bir anda yeniden şekillenebilir. Dikkatli olmanı tavsiye ederim.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda bazı yersiz baskılara maruz kalabilir ve işinizi yaparken keyif alamayabilirsiniz. Ancak kararlı ve cesareti davranışlarınız sayesinde üzerinizdeki bu isteksizliği atmanız mümkün. Bugün özellikle söylemlerinize dikkat ederek kendinize stresten uzak bir gün yaşatabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceksiniz. Yapmış olduğunuz işler ve zihniniz çok hareketli olabilir. Kendinizi net olarak ifade edemeyebilirsiniz. Zevk aldığınız konularla ilgilenmek, onlar için harcamalar yapmak size iyi gelecektir. Çocuklarınız ile beraber sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

ÇEVRENİZDEKİ insanlar, dahil olduğunuz sohbetler bakış açınızda köklü değişimler yaratabilirler. Görmekte zorlandığınız gerçekleri görerek aydınlanabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işleriniz ön plana çıkarken, yaşamınızda değer verdiğiniz insanlara kıskançlık, şüphe ve takıntılı duygularla yaklaşmadan varolan sorunların üzerine gitmemeniz gereken bir gündesiniz. Doktor kontrolleri ve evde dinlenmek için ideal zamanda bulunmaktasınız.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk kapıyı her zaman çalmaz. Bugünün kıymetini bilin. Zira Akrep burcunda, uzun zamandır beklediğimiz şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter düz hareketine geçiyor. Evlilik kararı almak, yeni yatırım yapmak, çocuk yapmayı planlamak, güzelleşmek, güzelleştirmek, yeni kişi ve gruplarla tanışmak sizi etkisi altına alır.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük istekler duyacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizi her işin üstesinden gelebilecek gibi hissedeceksiniz. Tabii bu sırada heyecanlı ve tepkilerinizde kontrolsüz olmanız mümkün. Ancak, olumlu ve anlayışlı davranabilirsiniz.
Reklamı Kapat