Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli beraberliğinizin altında, bu ilişkiye karşılıklı olarak duyduğunuz büyük güven yatıyor. Göz ardı edilen bazı hatalar, etrafın söylediği kadar etkileyici değil.
11 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Elinizin altındaki iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşacaksınız. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak.
11 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister istemez biraz eli sıkı biri yapıyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz.
11 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok ısrarla yinelenen bir görüşme isteğinde bazı çıkarcı yaklaşımlar söz konusu.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ince eleyip sık dokuyorsunuz. İnsanların pek aldırmadıkları ufak sorunlar sizi düşündürebiliyor. Bugün bunlardan bir kısmını yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi deneyeceksiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda gelecekte bir hayal kırıklığı görünmüyor.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Yanlış anlamaya, anlaşılmaya açık olduğumuzu bilerek konuşmakta, dinlemekte yarar var. Kendinizi yönlendirmekte, hedef belirlemekte, karar vermekte zorlanabiliriz. Aslında bu zorlanmalar, bizi yanlışlardan koruyucu olabilir. Düşünmeden etmeden hiçbir konuda karar almamak gerekir. Benim tavsiyem, partnerinizle, iş yaptığınız kişilerle veya görüştüğünüz insanlarla aranızda, kafanızı karıştıran bir mesele söz konusu olursa, biraz müsaade isteyin ve durumu bir gözden geçirin. Saat 17:59 Ay-Yengeç geçişinde, maddi ve manevi açıdan desteklenmek isteriz. Eğer işler yolunda gitmezse, doğal olarak tedirginleşiriz. Ay-Yengeç burcu geçişleri, korunma, sakınma, güven altına alma ve sahiplenme hislerinizi doruğa çıkarır. Bugüne kadar oluşturduğunuz yaşam tarzınız ve fikirleriniz sizin için değerli olduğunu biliyorsunuz. Ancak parasal konularda da dikkatli hareket etmeye özen göstermeniz yerinde olacaktır.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ödemelerinden dolayı bu günlerde canın sıkkın olabilir. Kazançlarının giderlerine denk olması seni oldukça zorlasa da alacağın haberler seni rahatlatacak. Kendi işini yapıyorsan kazancını artıracak yeni girişimlere dâhil olabilirsin. Gün içerisinde ilişkinle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Sen de biliyorsun ki bazen yaptıkların için sonradan çok pişmanlık duyuyorsun. Evlilik hazırlığı içindeysen, stresli oluşun kırıcı sözler söylemene neden olabilir. Bugünlerde çevrendeki insanların yaşadığı belirsizliklere el atarak onlara destek olacaksın.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal temaların daha ön planda olacağı, sevdiğiniz kişiden beklenmedik güzel adımların alınacağı coşkulu bir gün yaşanabilir. Ancak bazı kuşkular içinizde bu mutluluğu yaşamaya engel olabilir. Aile içinde geçmişten gelen konular bugün tekrar masaya yatırılabilir.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklık gerektiren konular gündeminizi oluşturabilir. Sözleşmeler ile ilgili konular, yazışmalar bugün yoğunlaşması mümkün. Zihinsel aktivitelerinizin yoğun olduğu bir gün olur. İş arkadaşlarınızla uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle ile ilgili konularla ilgilenebilir, beraber yeni yerler keşfetmek isteyebilir, yurt dışı tatili planlayabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

PARASAL konular sizi meşgul edebilir bugünlerde. Kişisel harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, yaptığınız işlerle ön plana çıkabilir, enerjinizi toplum içinde en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Gün içinde yaşamınızda size zarar veren birini fark edebileceğiniz bugün, gizli eylemlerden uzak durmayı tercih etmeniz gerekmekte.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yöneticiniz olan şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter bugünden itibaren Akrep burcunda düz hareketine başlıyor. Artık kimse sizi tutamaz. Bugün yeni arkadaşlar edinebilir ya da yeni kapalı gruplara dahil olabilirsiniz. Bekarlar hayatın anlamına değiştirecek bir partnerle tanışabilirler.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz duygusal ve huzursuz olabileceğiniz bir gün. Aslında çok ilginç teklifler alabilir, yeni girişimlerde bulunabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınız ve iş arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.
Reklamı Kapat