Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Temmuz 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Gönlünüzde gözlenen niyetsizlik ve küskünlük, bu akşam tanıştırılacağınız kişi tarafından yok edilebilir. Önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.
11 Temmuz 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor. Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içinde görünüyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırı. Alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız.
11 Temmuz 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı ilişkilerinizde ne kadar güvenilir biri olduğunuzu yeterince anlatamamış görünüyorsunuz.
11 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yerinde inceleyip bilgilenmek istediğiniz konular var. Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk söz konusu. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu eksikliği arada bir gösteriyor, sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla zorda bırakabiliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir.
11 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisindeyiz. Yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması zordur. Aceleci karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. İç huzursuzluğu, gerginlik, net bir karar verememe gibi durumlar boşluk etkisi altında mümkündür. Önceden başlanmış işlerin bitirilmesinde, bir mesele soru işaretleri uyandırıyorsa görmezden gelinmemesinde yarar vardır. Saat 17:59 burcunuz üzerinde ilerleyen Ay etkisinde, aileniz, varsa çocuklarınız, sevgiliniz, yuvanız gözbebeğiniz kadar kıymetlidir. Şefkatli yaklaşımlarınız, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına olan duyarlılığınız size pozitif yönde geri yansır. Çevrenizdeki kişiler sizinle birlikte olmanın huzurunu duyarlar.
11 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, burcunda hareket ediyor. Çalışan bir Yengeç burcuysan, kendini iş ortamında dönen dedikoduların içinde bulacaksın. Uzak durmaya çalışsan da söylentilerin cazibesine kapılacaksın. Bazı bitişler yaşamış olabilirsin ve bunun etkisiyle kendini durgun hissediyor olabilirsin. Fakat unutma çevrendekiler bu hallerine alışık değil. Kafanı dağıtmak bugün için yapabileceğin en güzel şey. İş ya da okul çıkışı arkadaşlarınla bir yerlere gitmen seni keyiflendirecek. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, akşamüzeri tanışacağın kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsin. Kilo problemi yaşıyorsan işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.
11 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle yaşamınıza yeni arkadaşlıklar dahil olabilir ve heyecanlı tanışmalar içinde yer alabilirsiniz. Daha önce hiç tanımadığınız bu kişilerle beraber olmak sizlere farklı deneyimler yaşatacaktır. Çalışma hayatınızda ise yeni verilen görevler sayesinde sorumluluğunuz artıyor.
11 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızda iletişiminizin yoğun olması olasıdır. Yaptığınız işlerinizde destek alacağınız kişilere ulaşmak için fırsatlar doğabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Zihinsel olarak yoğun bir gün geçirmeniz mümkün. Yakın çevrenizle bir araya gelebilir, farklı fikirleriniz anlatabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

HEYECANLI ve huzursuz olabilirsiniz fakat iyimserliğinizi koruyacak ve sabırlı davranacaksınız. Duygularınızı denetlemeyi başararak sevdiğiniz şeyleri...
11 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.
11 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.
11 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuğunuzla ilişkilerde ve eğlence hayatınızda artık uyum, ahenk, barış, adaletli yaklaşım hüküm sürer. Komisyon işlerinden kazanç sağlarsınız. Çünkü bugün şans ve bolluk gezegeni Jüpiter yaşamınızdaki bu alanda düz hareketine başlayacak. Evi dekore etmek, güzelleştirmek, misafir ağırlamak için harekete geçin.
11 Temmuz 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı gelişmeler tam beklediğiniz gibi olacak. Büyük bir enerjiyle yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Ancak, bu konuda tedbirli davranmalısınız. Yeni ortaklıklar veya yatırımlar yapmadan önce araştırma yapın.
Reklamı Kapat