Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki değişimlere kolay ayak uyduramıyorsunuz ve bu konuda sevgilinizle zaman zaman sorunlar yaşıyorsunuz. İlişkinizi bir düzene sokmalısınız.
12 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda her şey yolunda gibi görünse de önümüzdeki günlerde iş arkadaşlarınızla bazı sorunlarınız belirebilir. Bugün bir randevunuzun iptal olması üzerine başka işlerle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
12 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konularda başarılı adımlar atacaksınız. Yeni iş görüşmeleri yapacak ve bunlardan önemli sonuçlar elde edeceksiniz.
12 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşırı sıcaklar size dokunabilir. Gerekmediği sürece dışarıda dolaşmamaya ve kapalı mekanlarda bulunmaya çalışın.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde biraz canınız sıkılabilir, yaşadığınız bir olaya fazlaca kafanız bozulabilir. Bu konuyu bu kadar kafanıza takmamalısınız. Akşam saatlerinde her şey daha güzel olacak, güzel bir akşam yemeği yiyecek, ailenizle hoşça vakit geçireceksiniz. Yalın bir hayat size yetiyor. Kendinizle barışık olacaksınız.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 08:17 Venüs-Neptün olumlu görünümü aşk hayatımızla alakalı konular üzerinde hassas düşünmemiz anlamına geliyor. Ayrıca ailemizle, sevdiklerimizle kucaklaşmamızda yardımcı olur. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, bize kendimizi iyi hissettirecek, gerginliğimizi azaltacak, keyiflendirecek bir şeylere duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Bu istek, zaman zaman geçmişi anmamıza, duyarlı insanları çevremizde istememize neden olabilir. Ailemizden, sevdiklerimizden uzakta isek, bir şeyler bizi yormuş, kaygılandırmışsa, daha fazla hassas olabiliriz. Bir ses, bir nefes, bir can ararız yanımızda. Sevilmek arzumuz bilhassa yoğundur. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, aksayan noktalar veya durumların sizi sinirlendirmesine yol açabilir. Eğer arzu etmediğiniz gelişmeler olursa kolayca tepki gösterebilirsiniz. Bu tepkiler, o anlıktır, fazla uzun sürmez ancak sürekli olarak gerginlik duymanıza neden olabilir. Benim tavsiyem bu saat itibariyle sizi rahatsız edebilecek kişilerden, mevzulardan uzak durmanızdır. Kafanızı hiçbir şeye takmamaya çalışınız. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, iş konularında ve çevrenizle olan ilişkinizde mutlaka ılımlı hareket etmek gerektiğini işaret ediyor. İş girişimlerinde şartlara, alacağınız ücrete, nasıl bir konumda olacağınıza en başından dikkat ediniz. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, iş veya özel meselelerimizi düzene kavuşturmak isteğimizi işaret ediyor. Mecburiyetler canımızı sıkar ve biz huzur ararız. Aslında ihtiyacımız, bizi anlayacak, yanımızda olacak bir insandır. Yalnızlık bizi yorar. Desteklenmek, sevilmek isteriz. Eğer mutluluk, denge, paylaşım hayatımızda varsa, her konuda tatmin oluruz. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam, moral yüksekliği ve başarının sizin için ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor. Stresten uzak, hoşunuza giden bir şeylerle meşgul olmak istersiniz. İnsanların bazen ne kadar haksız davrandıklarını düşünürsünüz. Karşı cinsle olan ilişkide hakimiyeti elde tutmaktan yanasınız. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı bir şekilde yerine getirmenizi ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanız mümkün olur. Eğer iş sorunlarınız varsa bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor, sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan ayrılmayınız. Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgilinle uyumsuzluk yaşadığın konularda barış ilan eden sen olabilirsin. Kendine zaman ayıracaksın.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün, derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayalleriniz ve beklentilerinizle ilgili net bir gerçekliğe ulaşmanın zamanı gelmiştir. Sevgide gerçeklerle yüzleşme zamanı.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapılması gereken işleriniz olabilir ve çok şey tamamlayabilirsiniz. Bu arada sağlığınıza da önemsemelisiniz.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün insanları kendi yerinize koyuyormuşçasına insanları duygularını önemsiyor ve onlara yardım etme isteğiniz kabarıyor. Aşk konusunda sizlere de yaralı kişiler denilebilir. İkili ilişkilerden uzak kalın...
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden uzakta yaşayan bir arkadaşınızla bugün kuracağınız iletişim kafanızdaki pek çok soruya cevap niteliği taşır. Ayrıca aranızdaki güçlü bağ sayesinde kendisiyle bir iş bağlantısı da oluşturabilirsiniz. Diğer yandan hayat akışınızı değiştirmek için radikal kararlarınızı gözden geçirirsiniz. Artık bu değişimin vakti geldiğini gökyüzü kulağınıza fısıldıyor.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızdaki gelişmeler devrede olurken, uzak çevre ilişkilerinizden aşk hayatınıza dair olumlu etkiler altında olacaksınız. Yine yaratıcılığa dayalı işleriniz için önemli bazı kişiler devreye girebilir, sürpriz bir seyahat gündeme gelebilir.
Reklamı Kapat