Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bir kaç olumsuzluk dışında her şey yolunda gidiyor. Ama siz mükemmel bir ilişki istiyorsunuz ve bunu başarmak içinde elinizden geleni yapıyorsunuz.
12 Ağustos 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda sakin ve huzurlu günler geçiriyorsunuz. Bu duruma fazla alışmamaya çalışın çünkü önümüzdeki günlerde işleriniz yoğunlaşabilir.
12 Ağustos 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Yatırımlarınızı yönlendirirken bugün bir kaç zorlukla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda bazı güvendiğiniz insanların fikrini alabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizdeki insanlara son zamanlarda çok sataşıyorsunuz. Böyle devam ederse dostlarınızın bir kısmını kaybedebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi yoğun ve yorucu geçecek bir gün bekliyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren kendinizi bir koşuşturmacanın içinde bulabilirsiniz. Öğleden sonra karşılaşacağınız eski bir dostunuzdan yardım görebilir ve işlerinizi sandığınızdan daha kolay halledebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 08:17 Venüs-Neptün görünümü bizi sevgiyle sarıp sarmalıyor. Bu enerji, şefkat duygumuzu öne çıkarıyor. Huzur bulmak, sevilmek istiyoruz. Gün boyu hissettiklerimizi yazıya dökebilir, dışa yansıtabilir, kabul görmesini isteriz. Desteklenmekten hoşlanırız. Gizli saklı hiç kimsenin bilmediği ancak bizim için gayet kıymetli olan duygularımızı birileri incitecek, anlamayacak diye hassas düşünebiliriz. Yüreğimizle bağlı olduğumuz insanları özleriz. Kırgınlıklar bitsin, kucaklaşalım, tekrar bir araya gelelim can olalım diye umut ederiz. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, yenilenmek, canlanmak ve geçmişte yaşadığımız zorlu tecrübeleri unutup, geleceğe uzanmak arzumuzun işaretçisidir. Ancak ister istemez, anılar gözümüzde canlanır. Sevilmek arzumuz yoğundur. Bizi anlayacak birilerine ihtiyaç duyarız. Ancak bu istek, rutin bir hayat sürdürmek veya yaşamak şeklinde değil, bilakis yepyeni bir sayfa açarak gerçek anlamda sevgiye, huzura kavuşmak anlamındadır. Saat 10:39 Ay-Mars arasındaki görünüm sizi hareketlendirir. Mars burcunuzda ilerlediği için doğal olarak gücünüz gayet yerinde. Hedeflerinize direkt olarak odaklanabilir, arzularınızı gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. İfade gücünüzle kendinizden emin oluşunuz, sizi başkalarının gözünde başarılı bir insan olarak görülmenizi sağlıyor. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, bu saatte başlanan işler için kendinize zaman tanımalı, sabırlı olmalısınız. Bilgi ve tecrübenize güveniniz. Ancak şartlara göre hareket etmeyi ihmal etmeyiniz. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, özgür olmak, kendi istediğimiz gibi hareket etmek arzumuzu işaret ediyor. Eğitim veya başka nedenli yolculuk, görüşme, iletişim trafiğimiz yoğunlaşır. Çevremizle olan ilişkimizde nezaketten hoşlanırız. Kaba davranışlar bizi rahatsız eder. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, moral yüksekliğinin, rahat ve aktif bir şekilde etrafınızla bağlantı kurmanın işaretçisidir. Özgüveniniz yüksektir. Karşı cinsle ilişkiniz gayet olumludur. İsteklerinizi kabul ettirmeniz gayet kolaydır. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatların karşınıza çıkacağını, sizin de tecrübeleriniz doğrultusunda başarılı girişimlerde bulunacağınızı gösteriyor. Yeni bir aşk, yeni fakat eskisinden çok daha etkili bir ilişki yaşanabilir. Duygular daha tutarlı, seçkinlik daha fazla ön plandadır. Bu beraberlik öyle altın tepsiyle gelmez. Emek sarf edersiniz. Mücadele edersiniz. Ancak tadı bambaşkadır. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel ilişkilerinde sorunlar çıkmasını istemiyorsan bugün bireysel takılabilirsin. Yanlış anlaşılmalar söz konusu.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay, kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerlemekte ve özgür düşünceler içinde hareket etmenize neden olmaktadır. Aşk yaşantınızda eğlenceli ve ilgi çekici olaylar gündeme gelecek. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacak.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir. İstemeden söylediğiniz bazı sözlerin geri dönüşü olmayabilir.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bakış açınızda biraz daha esnek olmaya bakın. Uzaklarla ilgili konular ya da yolculuklar gündeme gelebilir.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Emir... Bu kart iş yerinizi temsil eder. İşinize bugünlerde son derece hakim olduğunuzu ve söz geçirdiğiniz kişileri yansıtıyor. Bir hayli yükselmeniz gözlenecek.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden kendinizi ifade etme konusunda istediğiniz performansı elde edemeyebilirsiniz. Böyle bir etki altında önemli görüşmeler ve paylaşmak istediğiniz önemli konuları enerjisi daha rahat akan bir günde gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır. Yakın çevre ilişkileri, seyahatler, eğitim, kardeşleriniz ve ilişkilerde iletişim konularında durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklemediğiniz bir yerden para desteği alarak rahatlayabilirsiniz. Haftanın son günü kapalı bir grupla çalışmaya katılabilirsiniz. Hastane ziyaretlerinde bulunabilir. Yaşlılara ve muhtaçlara yardımda bulunabilirsiniz. Herkesi himayeniz altına almak gururunuzu okşar. Çocuğunuzun önemli bir ihtiyacını karşılamak için uygun bir gün olacak.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sevdiklerinize her konuda yardım etme ve dua etme gibi istekleriniz son derece yüksek olacak. Bir şeyi içinizden isteyecek, sonra da gerçek olduğuna şahit olacaksınız. Yaratıcılığa dayalı iş yapanlar için bugün harika bir gün olabilir.
Reklamı Kapat