Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün ilişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz ve bazı değişikler yapma kararı alacaksınız. Bu fikirlerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız yoksa büyük bir bencillik yapmış olursunuz.
12 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün bazı aksaklıklarla karşılaşacaksınız. İşleriniz istediğiniz şekilde sonuçlanmayacak ve siz bu duruma çok sinirleneceksiniz.
12 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Zamanında bir çok insana borç verdiniz ve şimdide parasal konularda siz sıkıştınız. Alacaklarınızı tahsil etmek için değişik yöntemlere başvurmalısınız.
12 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Ağız ve diş sağlığınızı son zamanlarda çok ihmal ettiniz ve bu konuyla ilgili bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle sağlığınıza para ayırmaya çalışın.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok durgun ve karamsarsınız. Sevdiklerinizden bir süreliğine ayrı kalmak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden kendinizi çok gergin ve mutsuz hissediyorsunuz. Bu akşam yakın bir dostunuzla görüşebilir onunla bazı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Üzerinizdeki bu durgunluk ve karamsarlığı atmalısınız.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 08:17 itibariyle Venüs-Neptün görünümü, gayet olumlu ve huzur vericidir. Bazılarınız için arkadaşlık teklifi, kimileri için sevgilisiyle geçirilen güzel bir gün, birçoğunuz için mutluluk dolu bir akşam anlamı taşıyabilir. İnanç verir, size ışık olur, yol gösterir. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, mali sorunlar kadar ilişkilerimizle ilgili konular üzerinde hassasiyetle durmamızı sağlıyor. İsteklerimizi elde etmek amaçlı girişimlerin doğru şekilde sonuçlanmasını isteriz. Çünkü bu sayede, hayatın güzelliklerini yaşayacağımızın farkındayız. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, cesaretliliğin ve doyuma ulaşma arzunuzun göstergesidir. Çıkarlarınızı kollamanız için size destek vericidir. Karar verme ve uygulama anlamında gücünüz yükselir. Sağlık anlamındaki harcamaların da işareti olabilir. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, maddi ve manevi alanda gücünüzü kanıtlama arzunuzu işaret ediyor. Ancak gerektiğinde insanlarla ılımlı diyalog ve ilişkide bulununuz. Bu davranış biçimi size destek olmalarını sağlar. Böylece gerekli adımı daha kolay atabilirsiniz. Tam tersine sert tavırlar, illa ben haklıyım tarzı yaklaşımlar hoş olmayabilir. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, maddi konuların sizde yarattığı stresin işaretçisidir. Bir yandan ihtiyaçlarınız var, diğer taraftan dikkat etmeniz, bütçenin ayarını kaçırmamanız lazım. Bu biraz sizi yorabilir. Ancak tabii ki tedbirli olmak da iyidir. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, her şeyi düzene kavuşturmak, mali açıdan şu andaki mevcut sorunları aşabilmek amaçlı arzunuzun işaretçisi. Kolay değil tabii ki. Bazı konularda bir sıkışıklık söz konusu. Bunları ancak kendinize güvenerek kolayca aşabilirsiniz. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, kazanç sağlayan işlere yönelerek, sabırlı bir şekilde yol almanız halinde, hem iş hayatınız hem de finansal konularda başarılı olabilirsiniz. Burada önemli olan, ne yaptığınızı bilmek, zorlukları bir atlama taşı gibi görmekten geçiyor. Geçmişteki tecrübeleri unutmayalım tabii ki. Elimize geçeni veya karşımıza çıkan bir fırsatı bilinçli şekilde değerlendirelim. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dönemde sana hiç uygun olmayan insanlar dahi gözüne cazip gelmiş olabilir. Neyse ki bu süreç bugün bitiyor.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sistemli olduğunuz zaman, kendinizi daha rahat ve girişken hissediyorsunuz. Mars' ın açısı enerjinizi olumlu destekliyor. Girişimci yönlerinizi dikkatli bir şekilde kullanmalı ve ön plana çıkarmaktan vazgeçmelisiniz.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizden alacağınız destekler ne kadar önem arz etse de sizin çabalarınızı da görmek isteyebilirler. Geleceğe yönelik oluşturduğunuz planlarınızda biraz da ha gerçekçi olmalısınız.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer alışveriş yapacaksanız biraz daha dikkatli olmalısınız. Parasal konularda sınırlamalar olabilir.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızda yenilikler istiyorsunuz ama son zamanlarda bir çekingenliğiniz var. Bunun çelişkisini yaşayıp bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Cuma programını bırakın partneriniz yapsın. Hizmette kusur etmeyecek, ikinizi de mutlu eden bir organizasyona imzasını atacaktır. Her detaya mantıklı çözümler bulmak onun işi. Hatta siz bu programı rahatlıkla bir hafta sonu tatiline de dönüştürebilirsiniz. Doğayla iç içe olduğunuz denizden çıkmadığınız bir mekan sizi huzurlu kılar.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, aşk hayatınızda oldukça yaratıcı ve iyimser etkiler altında olacaksınız. Aşk hayatınız için kendi hayatınızdan bazı fedakârlıklarda bulunabilir ve bunu büyük bir mutlulukla yapabilirsiniz. İşinizdeki sorumlulukları gözünüzde büyütmeyin.
Reklamı Kapat