Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığına düşüyorsunuz. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın.
12 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda ortak çalışmalar yerine yalnız çalışmayı tercih ediyorsunuz. Üretkenliğinizin artması bakımından güvendiğiniz insanlarla beraber çalışmak size faydalı olabilir.
12 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda pek bir sıkıntı çekmiyorsunuz ve ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabiliyorsunuz. Geleceğe yönelik parasal çalışmalara başlayabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Son zamanlarda hiç olmadığınız kadar titiz oldunuz ve bu konuda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. Çevrenizden bu yüzden olumsuz tepkiler alabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü altıncı hisleriniz bugün doruk noktasında. Bir arkadaşınızdan alacağınız sinyallerden dolayı ona kızgınlık duyacaksınız. Ama unutmayın ki her insan hata yapar. Önemli olan yanlış giden şeyleri çözüme ulaştırabilmektir. Yapıcı konuşmalara girmeniz gerekiyor. Yardımınıza ihtiyacı olan bir aile bireyinin yanında olacaksınız.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 08:17 Venüs-Neptün görünümü, sizi rahatlatıcı bir kucaklamadır. İlişki meselelerinde huzur bulmak, sevgiyle sarıp sarmalanmak istiyoruz. Aynı şekilde hedefimizi elde etmek, güven dolu bir dünyada yaşamaktan yanayız. Sahip olduğumuz değerleri koruyup kollamak, uzun vadeli kılmaktan yanayız. Tabii ki duygusalız, duyarlıyız, hissiyatımız güçlü. Hayatın da bize karşı biraz daha insaflı olmasını istiyoruz. Ayağımızı sağlam olarak yere basmak istediğimiz için hassas düşünüyoruz. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, bizim için değerli olan, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayan bir ilişkiye duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Eğer beraberliğimizde bu yoksa, doğal olarak kendimizi huzursuz hissederiz. Hayatımızda kimse yoksa, buna uygun bir kişiye ihtiyaç duyarız. Eski dostlar, eski anılar, paylaşımlar önemli hale gelir. Bir yanımız gergindir ancak aradığımızı bulduğumuz anda bu halimiz bitecek gibidir. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, isteklerinizi elde etmek adına fazla ateşli davranabileceğinizi gösteriyor. Ancak şartlar henüz elverişli değilse, dikkatli olmakta hesabı kitabı iyi yapmakta yarar var. Yani hedefiniz ne ise, ona göre bir stratejiniz olmalı. Öyle aklınıza estiğiniz gibi hareket etmemek gerekiyor. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, aşkta tutkuların etkin olmasını sağlıyor. Problemli bir ilişkiniz varsa, kopmak yerine birbirinize daha fazla çekildiğinizi hissedersiniz. Bu durumda cinsellik bir hayli etkilidir. Kızarsınız, sıkılırsınız ancak vazgeçmeniz zordur. Ben derim ki, bu ilişkiden ne kadar eminsiniz? Kendinizi iyi tanıyorsanız, yaşadığınız ilişkinin adını net olarak koyabilirsiniz. Hem öyle hem böyle duygular bu ilişkide gerginliğe neden olabilir. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, çıkarlarını düşünen ve bize gard almaya çalışan kişilerle anlaşmakta zorlanırız. Biz her ne kadar dengeyi bulmak istesek de, maddi-manevi anlamda birileri canımızı sıkmaya çalışıyordur. Bu kişilere toleranslı davranmak bizim için zordur. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, başkalarının üzerinde etkin olma çabanızın göstergesidir. Elinizde olmadan biraz hırslı tepkilerde bulunabilirsiniz. Bu gücünüzü kanıtlamak içindir. Özellikle mali ve duygusal açıdan güçsüz görünmemek için, dikkat edersiniz. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, borç-alacak meseleleri, cinsel hayatınız, partnerinizin mali durumu ailenizle ilgili meselelere ciddi şekilde odaklanmanızı sağlıyor. İster istemez bunlarla ilgili bir problem varsa, akılcı ve gerçekçi şekilde ele almalısınız. Başkaları zorluk çıkartıyorsa, tek başınıza sıkıntılarınızı aşmanın yolunu bulmak lazım. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hatalarını kabul etmek özgüveninin artmasına neden olacak. Her şeye rağmen girişimci tarafın bugün ön planda.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal problemler yaşamak istemiyorsanız, iş ilişkilerinize belli bir mesafe getirmek zorundasınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve yaratıcılığınız hız kazanıyor.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üstleriniz ve otorite figürleri tarafından yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Gün boyunca tavrınız, kişilere ve olaylara karşı daha tahammüllü olmalı.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı endişeler ya da sınırlamalar getirebilir. Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya bakın.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün romantik ve şefkatli tarafınız baskın. Partneriniz bundan oldukça hoşnut gibi görünüyor. Aşk ilişkilerinde başarılısınız ancak işte durum kötü.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, finansal durumunuzda artış görebilir, karlı işler yapabilir, kariyerinizle ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal konular, gruplar ve takım çalışmalarında yer alabileceğiniz bugün, özel yaşamınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihniniz ve pratik zekanız aktif. Karınca çalışkanlığıyla haftalık işlerinizi toparlarsınız. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla anılarınızı paylaşabilir, eskiden gittiğiniz mekanlarda yeniden bir araya gelebilirsiniz. Kadın dernekleri ya da anne çocuk platformlarında aktif görev alabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla hafta sonunu geçirmek için hafta sonu tatili planlayabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizdeki insanların ve arkadaşlarınızın yeni projelerinizle ilgili ya da ilişkiniz adına size yardım ettiğini görmek hoşunuza gidebilir. Sosyal çevrenizden istedi- ğiniz desteği göreceğiniz ve dışa dönük davranacağınız bir gün olacak.
Reklamı Kapat