Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle son zamanlarda fazla yalnız kalamıyorsunuz ve bazı sorunlarınızı konuşmak için bile fırsat bulamıyorsunuz. Bu fırsatı bugün elde edebileceksiniz.
12 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda rutin ve günlük işleriniz dışında bazı ailevi konularla da ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Akşama doğru halsiz düşebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Para ilgili planlamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Bazı yerlerden açık verebilirsiniz. Harcamalarınızı tekrar gözden geçirin.
12 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Akrabalarınız yakında sizden bir ricada bulunacak ve siz onları kırmak istemeyip bu konuyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız fakat bunun için çok yorulacaksınız.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli hırslarınız sizi zaman zaman karamsarlığa sürüklüyor. Hayata dair umutlarınız en ufak bir olayla yıkılabiliyor. Sizin şu aralar güzel bir tatile ihtiyacınız var ve bugün bu konuda planlar yapmaya başlayacaksınız. Uzaklardan gelen bir davet de sizi bu konuda teşvik edecek.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Saat 08:17 Venüs-Neptün olumlu görünümü, duyguların öne çıkmasını sağlıyor. Kardeşlerimizi, komşularımızı, her gün rastlaştığımız insanları, yakın akrabalarımızı, arkadaşlarımızı kucaklıyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirme, ideallerimize uygun bir yaşam kurabilme arzumuz bugün ön planda. Hayatın karmaşık ve zorlu yanlarından ziyade, huzur ve güven verene yöneleceğiz. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, bizim için kıymeti olan her şeyi koruma ve kollama arzumuzun göstergesidir. Çevremizde güvenilir insanlar ararız. Geçmişte yaşadığımız ilişkileri düşünürüz. Geride kalan güzellikleri veya olumsuzlukları hatırlarız. Bazen elimizde olmadan dışa karşı tepki gösterebilir, bazen de kimseye belli etmez, içimize atarız. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, yapılması gerekenleri cesaretle ele almanın önemini gösteriyor. Ancak burada önemli bir çizgi var. Siz kendinize ne kadar güveniyorsunuz? Eğer kendinizden kuşkunuz varsa, tabii ki olayların üstüne gitmeniz kolay olmayabilir. Böyle bir durumda suskun kalabilir, her şeyin kendiliğinden yoluna girmesini de bekleyebilirsiniz. Bu enerji aile, eş veya bir başka kişi nedeniyle kendinizi baskı altında hissetmenize de yol açabilir. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, neleri arzu ettiğinizi, neler yapmak istediğinizi belirlemeniz halinde, isteklerinizi elde edebileceğinizi vurguluyor. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bizi rahatsız eden meseleler psikolojik ve fiziksel anlamda sağlığımızı zorlayabilir. Bize göre yanlışlar-doğrular vardır. Bunlardan taviz vermeyiz. Fakat şartlar, bizi toleranslı davranmaya mecbur ettiği için geriliriz. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, sizi aktif olmaya yöneltir. Arzularınız yoğundur. Ne kadar güçlü olduğunuzu birilerine ifade etmek ve kabul ettirmek istersiniz. İnandıklarınızdan vazgeçmezsiniz. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, finansal veya duygusal ilişkilerde geçmiş tecrübeleri gözden geçirmenin yararını işaret ediyor. Başkalarının görüşleri, davranışları hakkında önyargılı düşünmeyiniz. Sonuçta herkes aynı olmak zorunda değil. Birileri size destek vermiyor, onaylamıyorsa kendinize güvenerek ayaklarınızın üzerinde durmayı bilmelisiniz. Böylece gücünüzün farkına varırsınız. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir seni rahatsız eden bir sorunu bugün çözüme kavuşturman mümkün. Dönüşümün önemli bir durağındasın.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük rakamlar peşindesiniz fakat beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Kazalara müsaitsiniz.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişi yumuşak bir geçişle bırakmanız yenin doğabilmesine fırsat vermektir. Daha sağduyulu olarak geçmiş hesaplaşmalardan uzaklaşmanızda fayda var.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tam olarak bilemediğiniz durumlar ya da gizli kalan şeyler gündeme gelebilir. Biraz daha sabırlı olmaya bakın.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkaları tarafından bilinmesini istemediğiniz sırlarınız açığa çıkabilir. Gün içinde bu durumdan rahatsızlık duyacağınız aşikar. Dost bildikleriniz sizi yarı yolda bırakıyorlar. Akıllanmanız gerektiğini öğrenmelisiniz.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş gününde hazırladığınız raporlardan pratik sonuçlar elde edebilirsiniz. İş çıkışı arkadaşlar ve sevdiklerinizle beraber vakit geçirmek size iyi gelir. Geziler, arkadaş toplantıları, kısa yolculuklar için harika bir gün olacak. Diğer yandan evinizde vakit geçirmek, güzelleştirmek, duvarları süslemek size iyi gelir.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iletişime dayalı bazı işlerinizde ve grupsal çalışmalarınızda çevrenizdeki insanlara yardım etmek isteyeceksiniz. İhtiyaç halindekiler için harekete geçmek sizin için önemli olacak. Maddi konularda toparlamanız gereken işler olabilir.
Reklamı Kapat