İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Gezip alış-veriş yapmak ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir.
12 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerin desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Böylece yoğun işlerinizden kolay bir biçimde sıyrılabiliriz.
12 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık durumunuz ile ilgili bir takım sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir bugün. Özellikle sıcaklardan daha iyi şekilde korunmalısınız.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için olumlu bir gün olacak. Bugün duygularınıza hakim olacak ve sorunlarınızın üzerine gidecek gücü kendinizde bulacaksınız. Gün içinde ailenizden bazı kimselerle görüşme fırsatı bulabilir ve onlarla bazı konularda ortak kararlar alabilirsiniz. Gün sonunda sizi oldukça mutlu edecek bir sürprize hazırlıklı olun.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 08:17 Venüs-Neptün görünümü ailemizin ve sevdiklerimizin üzerine titrediğimizi gösteriyor. Hayattan olumlu yönde beklentilerimiz var. Bunca karmaşalar, zorluklar yaşamamıza rağmen, yüreğimizdeki bir ses, dayan ve inan diyerek bizi bir anne şefkatiyle sarıp sarmalıyor. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, kendimizi güvende hissetmek veya böyle hissettirecek kişilere yönelmemizi sağlayan bir enerjidir. Değerlerimizi koruruz ve kollarız. Eski arkadaşlar, mekanlar, geçtiğimiz deneyimler, yaşadıklarımız tümüyle önemlidir. Maddi açıdan güçlü olmak isteriz. Sanki böyle olursak, dışarıdan olumsuzluklar bize dokunmayacak sanırız. Bu güçlü enerji, aslında sosyal ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmemiz yönünde önem taşımaktadır. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, hedefinize varma karar ve istekliliğin göstergesidir. Hem kendinizi ifade etmekten hem de arzularınızı gerçekleştirmekten yanasınızdır. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, bu saatlerde gücünüzü kabul ettirmekten yana olduğunuzu görüyoruz. Ancak bunun ayarını bilelim ki, ilişki ve finansal konularda düşünmeden karar vermemiş olalım. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, gönlümüzce hareket etmek arzumuzu işaret ediyor. Eğer bir şeyler bizi sinirlendiriyorsa buna tepki gösteririz. Bize müdahale etmeleri, özgürlüğümüzü kısıtlamaları hoşumuza gitmez. Aşkta denge, paylaşım, uyum bizi mutlu eder. Fakat yine de, bizim dediğimiz olsun isteriz. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, sizi toplumsal ilişkilerinizde, bireysel planlamalarınızda destekleyici ve aktif edicidir. Sözleriniz ve duruşunuz diğerleri tarafından hayranlıkla izlenir. Kendinizle barışıksınızdır. Bu saatlerde keyfiniz yerindedir. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerinizde duygularınızı belli bir kontrol altına almanızı sağlar. Bu sayede bilinçli şekilde hareket edebilir, doğru bir karar verebilirsiniz. Birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya, onu tanımaya çalışırsınız. Bunlar gayet faydalıdır. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığın kişilerin fikirleri karşısında bocalaman mümkün. Tepkili davranışlar ile karşılaşabilirsin.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyor, ısrarcı davranıyorsunuz.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Unutulmuş bazı harcamalar ya da vaat edilen bazı sözlerin karşılanmaması canınızı sıkabilir. Evdeki hesap çarşıya uymuyor gibi dursa da, borçlar ve ortaklı kazanımlarınızdan yararlanabileceğiniz bir gün.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla daha yakın olabilirsiniz. Ancak gelecek yönünde düşünmek de gerekiyor.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara isteklerinizi yaptırmak konusunda oldukça başarılısınız. Bugün duygusal isteklerinize çok kolay karşılık bulacaksınız.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, aşk hayatınız, flörtler, tatil planlarınız, işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün haftalık işlerin sonuçlarını toparlar, raporlamaları tamamlarsınız. Zihniniz pratik çözümlere odaklı olur. Tahsilatlar yüzünüzü güldürür. İkili ilişkilerde karşınızdaki kişinin fikirleri sizi zorlamasın. Sonuçta onun deneyim ve tecrübesinden faydalanmak sizin için bir avantaj olacak. Evde ufak tefek tadilat tamirat işlerini halledebilirsiniz. Eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda şanslı ve bir o kadar yaratıcı etkilerinizin devreye gireceğini söylebilirim. İş alanlarınızda başkalarına yaptığınız yardımların sonuçlarını maddi olarak göreniz mümkün olacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde keyfiniz yükselecek.
Reklamı Kapat