Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün aşk hayatınızda farklı isteklerde bulunacaksınız ve bunları uygulamak için sevgilinizle bir görüşme yapacaksınız. Bu arada bazı sorunlarınızı da konuşma fırsatı bulacaksınız.
12 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bir yandan işinizle çok ilgileniyorsunuz bir yandan da eğitiminiz ile ilgili bir takım geleceğe yönelik planlar kuruyorsunuz. Bu konuda başarılı olacaksınız.
12 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Aile içi ilişkilerinizde biraz daha özverili olmalısınız. Ayrıca büyüklerinize karşı biraz daha saygılı olmayı öğrenmelisiniz.
12 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Beslenme konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek gıdalardan uzak durmalısınız.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün içinizde sebebini bilmediğiniz bir sıkıntı ya da üzüntü hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi gün boyunca etkileyebilir. Yakın çevrenizde sizinle konuşmak ve dertlerinizi paylaşmak isteyen insanlar olabilir. Onlara sırt çevirmemeye bakın. Bu arada akşam saatlerinde beklediğiniz bir haber size ulaşabilir.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Saat 08:17 Venüs-Neptün görünümü ailemize, ülkümüze, değerlerimize, sevdiklerimize sahip çıktığımızın işaretçisi. Barış ve uyum duygusu yüreğimizin içinde katmerleşiyor. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, ailemizi koruma ve iç dünyamızda değer verdiğimiz her şeyi belli bir abluka altına alarak sakınma yönünde önem taşıyor. Duygularımız hem ateşli hem de bir hayli hassas. Eğer birileri bunu önemsemezse, geçmişte yaşanılanlar tekrar kafamıza takılırsa, biraz huzursuz olabiliriz. Değerlerimize saygı gösterilmesinden yana olacağız. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünüm, istek ve arzularınızı kendinizden emin bir şekilde ifade etmenizi ve elde etmenizde size yardımcı. Aşk, varsa çocuklarınız veya aktif olarak kendinizi göstermek istediğiniz her alanda enerjiniz gayet yüksektir. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, mesleki konularda veya toplumsal ilişkilerde size mücadele gücü verir. Ancak burada önemli olan kendinizle ve kimseyle kavga etmemenizdir. Sizin bir amacınız varsa, bu amaç için enerjinizi kullanınız. Gereksiz şeylere sinirlenmeyiniz. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, karşıt görüşte olsak bile veya bazı konularda ayrı düşünsek bile, uzlaşı olgusu çok önemli. Eğer sizi sinirlendiren bir şey varsa, buna neden olan kişi veya durumları teraziye koymak, artı ve eksileriyle gözden geçirmek lazım. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, cesaret ve özgüvenin işaretçisi olup, aşk hayatınız ve kişisel anlamdaki tüm işlerinizde size kuvvet vericidir. Ne istediğinizi bilirsiniz ve kendinizle çelişmezsiniz. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, eğitim, ticari, uzmanlık ve gelişim yolunda size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz. Kendi gücünüzün farkına vararak, bu güçle yapacaklarınızı hayata geçirmek için odaklanırsınız. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gökyüzünün hareketi seni sosyal yaşamda nezakete, jest yapmaya ve gizli yardımlarda bulunmaya sevk edecek.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, çevresel ilişkilerinizde olumlu bir rol oynuyor. Yaratıcı yönlerinizi kendi tarzınıza uygun kişilerle görüştüğünüz zaman yakalıyorsunuz. Sanatsal olayların gündem kazanmasıyla yaşamınızı renkleniyor.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni arkadaşlıklar yeni ortamlar motivasyonunuzu yükseltecek. Aşk hayatınızda artık neyin sizin için doğru neyin yanlış olduğuna dair önemli kararlar alabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, kendinizi daha hassas bulabilirsiniz. Kişisel konularla, kendi sağlığınızla daha ilgili olabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İştahınıza dur demelisiniz. Ne kadar hareketli olursanız olsun düzensiz beslenmeden kaynaklanan sıkıntıların önüne geçmeye çalışın.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlar, arkadaş çevreniz ve etkinliklerde enerjinizle ön planda olan isim olurken, ikili ilişkilerinizde güzel tekliflerle karşılaşabilir, iş görüşmeleri ve özel yaşamınızdaki buluşmalarınızda keyifli saatler yaşayarak, mutluluk ve keyifle zaman geçirebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev hayatınızda sağlıklı bir iletişimle uyumun yakalandığı bir gün olacak.Dinamik hızlı düşünme tarzınızla, yakın çevrenizin sizden beklentilerini kolayca çözümlersiniz. Evdeki elektronik eşyalarınızı yenileyebilir. Petinizi sağlık kontrolünden geçirebilirsiniz. Ayrıca ofis ekipmanlarınızı yenileyerek, çalışanların daha üretken olmasını sağlayabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ev ve aile hayatınızda yaratıcılığı- nız ve fedakârlıklarınız bir parça ön planda olacak. Sevdiklerinize mutlu ve istekle yaklaşacağınız, onlar için birçok şeyi göze alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bazı sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmalısınız.
Reklamı Kapat