Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınıza ilişkin sorunları bugün kontrol altında tutabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal anlamda güçlü olacaksınız ve sevgilinize bugün fikirlerinizi kabul ettirebileceksiniz.
12 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızdaki monotonluk bugün aldığınız bir haber üzerine aniden değişebilir. Bu haber yüzünden çok yorulacaksınız ama olumlu gelişmelere tanık olacaksınız.
12 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuzda kayda değer bir gelişme olmayacak. Bugün bazı işlerinizin iptali söz konusu olabilir ve bu olaydan sonra bir miktar para kaybetmeniz söz konusu olabilir.
12 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevdiğiniz kişinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız. İlişkinizdeki bencil tavırlarınızı yenmeli ve biraz daha özverili olmalısınız.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yine karamsarlığınız üzerinizde. Böyle günlerde gerçekten hiç çekilmez oluyorsunuz. Sizi memnun etmek ve sizin eleştirilerinizden uzak durmak neredeyse imkansız. Bugün sizi sevenlerin sizden çekeceği var. Akşam saatlerinde biraz daha olumlu bir ruh haline bürünebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Saat 08:17 Venüs-Neptün güzel akış sayesinde ilişkimiz, yakın çevremiz ve duygusal anlamda kendimizi güvende hissedebiliriz. Biz ne kadar belli etmesek de, aslında sevdiklerimiz hususunda gayet tutkulu ve bonkör insanlarız. Aşkımızı sahiplenir, canımız bildiklerini kaybetmek istemeyiz. Venüs-Yengeç burcunda ilerlediği için, partnerimizle olan sevgi alış verişimiz gayet kıymetli. Problemleri olan çiftler bu görünüm sayesinde bir araya gelebilirler. Güzel bir şekilde konuşup anlaşabilirler. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, derinliklerimizde bizi gergin hale getirenin ne olduğunu düşünmemizi sağlıyor. Evet biz, gerçekten sevgiye ihtiyaç duyuyoruz. Bunu tam olarak bulamadığımızda hayattan pek keyif almıyoruz. Bu saatlerde, ilişkilerimizi gözden geçirdiğimizde bir yanımızın hüzünlü olması doğaldır. Hatta sinirli bir şekilde tepkili oluşumuz da bu yüzdendir. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, ailenizle olan aktif iletişimin ve kendinizi güçlü görme arzunuzun işaretçisidir. Bir yandan her şeye hakim olmak istersiniz diğer yandan arzularınızın mutlak kabulünü beklersiniz. Bir sıkıntınız varsa çözüme kavuşması, problemin tümüyle ortadan kalkması sizi fazlasıyla rahat ettiricidir. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, sizi ilgilendiren geçmişe ait bir konuda duygularınızı biraz sertçe ifade etmenize neden olabilir. Sizi baskı altına alabilecek hiçbir şeyden hoşlanmazsınız. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ev içinde, ailemizle ilişkimizde bizi gerebilecek meseleleri işaret ediyor. Dışarıda uyumlu, paylaşıma açık, uzlaşıdan yana olmaya çalışırken, evimizde gerginlik yaşamak bizi rahatsız edebilir. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, maddi ve ailevi konularda kendinizi güçlü hissetmenin işaretçisidir. Hoşunuza giden, moralinizi yükselten her şeyi denemek, yaşamak istersiniz. Kendinizi inandığınız her konuda baskın şekilde ifade edebilirsiniz. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, gizli saklı meselelerin aile içinde görüşülmesi veya bunların açığa çıkması sonucu gerginliğe neden olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ölçülü, sakin ve dikkatlice durumu gözden geçirmek lazım. Çünkü farkında olmadan yanlış tepkilerde bulunabilir, sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Eğer ev içinde bir sorun varsa, bunu ancak birbirinize anlayışlı olarak çözebilirsiniz. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir insanla aranda bağ oluşabilir. Hayalindeki mesleğe uzak olmadığını görmeni sağlayacak gelişmeler olabilir.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz.. Yaşam kalitenizi yükseltmek için çabalıyorsunuz..
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevilme duygusu veya sevme duygusu oldukça yüksek olacak. Sorumluluklarınızı ve rutin işlerinizi düzene sokabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi işler ve toprağa ait konular gündeme daha sık gelebilir. Aynı zamanda evde uğraştıran durumlar da olabilir.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünya yansa umrunuzda değil. Aslında doğru da yapıyorsunuz. Aşk hayatınızdaki keyif veren gelişmeler ekstradan yüzünüzü güldürecek.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma haftanızı oldukça verimli bir şekilde kapatırsınız. Eğitimlere başlayabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Ayrıca iş amaçlı seyahatler gündeminizde olabilir. Yabancılarla iş diyaloglarınızı geliştirebilirsiniz. Partnerinizin sevgi dolu sıcak yaklaşımı son çalışma gününde size iyi gelecektir.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızdaki güçlü ilişkileriniz, yakın çevrenizdeki insanlarla keyifli bir iletişim kurmanıza neden olabilir. Yakın çevrenizden özel hayatınıza dair destekler alacaksınız. Kişiliğiniz ve çevreniz üzerindeki etkiniz giderek güçleniyor.
Reklamı Kapat