Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Kişisel kaprislerinizi aşk hayatınıza taşımanız ilişkiniz için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Kendinize güvenmeyi öğrenmelisiniz.
12 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Aradığınız işi nihayet buldunuz fakat iş arkadaşlarınız ile ilgili bir kaç sorun yaşıyorsunuz. Bu sorunlara tepkisiz kalmalı ve kendi işinizle ilgilenmelisiniz.
12 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda sıkıntılı bir döneme girdiniz fakat bu olaya soğukkanlı yaklaşırsanız bu sorunlardan başarılı bir biçimde kurtulmanız mümkün olabilir.
12 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Giyim ve eğlence için aşırı para harcamaya başladınız. Bu duruma biraz dikkat etmeli ve harcamalarınızı kısıtlamalısınız.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızdan birinin yardım isteğine olumlu cevap verebilir, gün içinde onun işlerinin bir kısmı ile meşgul olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bugün sakin ve sıradan geçecek.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 08:17 Venüs-Neptün görünümü gayet olumlu. Bu enerji ailemizin sorumluluğu, sevdiklerimizin varlığı, toplumdaki yerimiz, önem verdiğimiz değerlerimizle ilgili konuları hassasiyetle ele almamızı sağlıyor. İnsan durduğu yerin, hayatın zorluklarının, bugüne dek yaşadıklarının gayet iyi farkında. Ancak artık huzur bulmak istiyor. Hedefimiz ne ise, onu elde etmekten yanayız. Pürüzlerden bıkmış durumdayız. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü nedeniyle, hem ilişkimizde hem de toplumsal hayatta kendimizi pek mutlu hissetmeyiz. Ne yana baksak bir yanıyla geçmiş diğer yanıyla bugün iç içe geçmiş gibidir. Hatırlarız bir çok şeyi. Sevilmek isteriz, sevmekten yanayızdır. Ancak bunu bize sağlayabilecek kişi nerede diye düşünürüz. Bu saatlerde, güzel bir gelişme olsa, ruhumuz huzur bulsa, hayat üzerimize bu kadar gelmese diye içimizden geçiririz. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, ilişkide partnerin hırsını, cesaretini ve ileriye dönük hedeflerini gerçekleştirme azmini yükseltiyor. Doğal olarak kendinden yana düşünmesini mazur görmemiz lazım. Hevesli ve oldukça coşkulu tepkilerde bulunduğunda, kendinizi bir parça geriye atılmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak bu çok büyük problem yaratacağa benzemiyor. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, anlaşmazlıkları körükleyicidir. Birbirinize karşı güç ve baskı uygulamaya kalkışabilir, bu yönde kararlı olabilirsiniz. Bir daha düşününüz. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişkide bir tarafın sadece kendi çıkarlarını düşünmesi, ters davranması ve sürekli bizim alttan almaya çalışmamız canımızı sıkar. İsteriz ki, uzlaşıyla sorunları çözelim. Bu görünüm özellikle sorunlu ilişkilerde dikkatli olmanın işaretçisidir. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, karşı cinsle olan ilişkinizde olumlu ve hoş bir yansımadır. Kendinize olan güveniniz tamdır. Eğer birisi size yanlış yaparsa veya canınızı sıkarsa gereken cevabı verirsiniz. Bu görünüm hoş bir ortamda bulunmanın, eğlenmenin, yeni insanlar tanımanın göstergesidir. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü fikirlerinizi birbirinize karşı ifade ederek, ortak bir zeminde buluşmanızı sağlayabilir. Sizler en başından beri anlaşamayan bir çiftseniz, eğer bu beraberliği sürdürmek istiyorsanız birbirinizin görüşlerine saygı duyarak, kontrol kurmaya çalışmadan fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Bu çözüm yolu bulmanızda faydalı bir yaklaşımdır. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak yoldan gelen eski bir tanıdığı görmek için yollara düşebilirsin ancak trafik seni oldukça zorlayacak.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Duygusal konulara eğiliminiz artıyor. Partnerinizle iletişim problemler yaşayabilirsiniz. Ondan beklediğiniz bir takım özel davranış biçimleri var. Alınganlık göstereceğiniz bir gündesiniz.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsız kaldığınız bazı durumlara karşı netliğinizi korumalısınız. Aşkta ve sosyal yaşamda bazı iyi niyetlerin de yanlış anlaşılması mevcut.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın beraberliklerde ve evinize yönelik konularda daha sabırlı olmaya bakın. Kendi kendinizi yıpratmamalısınız.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizler yalnız kalmaktan pek keyif almıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlardan sizi kederiniz uzaklaştırmış olsa da siz yinede toplum içine karışmalısınız.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinizde özellikle annenizle ilgili konularda pratik ve çözüm odaklı kişiliğinizle her şeyi halledersiniz. İkili ilişkilerinizde ise karşınızdaki kişinin sık değişen fikirlerini yönetmek için hiç canınızı sıkmayın. Bazen hayatın ani sürprizleri bizi kozanın dışına çıkıp özgürce uçmamıza yardım eder.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş dünyasında yardım ettiğiniz bazı kişilerin, kariyeriniz ve işleriniz için size arka çıktığına şahit olabilirsiniz. Bu nedenle oldukça yaratıcı ve verimli bir gün geçirebilirsiniz. Bu dönemde ortaklaşa yapılacak bir harcama gözünüzü korkutmasın.
Reklamı Kapat