Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizden çok şey bekliyorsunuz fakat siz de bu konuda fazla girişimde bulunmuyorsunuz. İlişkinizde biraz daha aktif olmalısınız.
12 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizdeki başarılı çalışmalarınız ile bir çok insanın takdirini topladığınız gibi bazı insanlar da sizi çok kıskanıyor. Kendinizi yaptığınız işlerden ötürü fazla övmemelisiniz yoksa kendinize bir çok düşman edinebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Yaptığınız harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz ve acil ihtiyaçlarınız dışında da pek bir masrafta bulunmuyorsunuz. Böyle devam edebilirseniz önemli bir miktar para biriktirebilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Eski sevgilinizle bugün bir telefon görüşmesi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ona şu anda yaşadığınız özel hayatınızla ilgili fazla bilgi vermemeye çalışın.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşayacağınız bir problemi kafanızda çok büyütecek ve olaylara olmadık şekilde sinirli tepkiler vereceksiniz. Öğleden sonra ailenizden birinin sürpriz ziyareti ile şaşırabilir ve mutlu olabilirsiniz. Kafanızda tatil planları var. Fakat işlerinizi bir türlü yoluna koyamıyorsunuz.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Saat 08:17 itibariyle Venüs-Neptün arasındaki faydalı akış biraz rahatlatıcıdır. Dış dünyanın zorlukları, yoğunlukları arasında bocalarken, birçoğumuz kendimizi düşünecek halde olamıyoruz. İşte bu enerji, ihmal ettiğimiz duygularımızla bizi yeniden buluşturabilir. Güven içinde yaşama ve sevdiklerimizi kanatlarımızın arasına alma hissiyatımızı güçlendirebilir. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, aşkı tenimizde, ruhumuzda, yanı başımızda bulmak, yaşamak arzumuzun işaretçisidir. Belki kimse görmez, anlamaz ama, biz sevilmek, korunmak, kollanmak isteriz bu saatlerde. Geçmişi, yaşadıklarımızı, bizi mutlu eden anıları tekrar hatırlarız. Yorgun yüreğimiz canlanmak ister, bedenimiz huzura özlem duyar. Tüm tasalarımız, kaygılarımız geride kalsın artık diye içimizden geçiririz. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünümü, hem olumlu hem de yüreklendirici bir enerji olarak akşam saatlerini güzel geçirmenizi sağlıyor. Kendinizi gayet rahatlıkla ifade edebilir, başkalarının ilgisini çekebilirsiniz. Amacının farkında birey olarak cesaretiniz takdir edilecek düzeydedir. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, arzu ettiğiniz güzellikleri satın almak, elde etmek amaçlı girişimlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Gücünüzün yükseldiğini hissedersiniz. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmezsiniz. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, özgürce aşk yaşama arzumuz ve dilediğimiz gibi günü geçirme isteğimizdir. Hem paylaşımda bulunmak hem ortaklaşa bir şeyler yapmaktan keyifg alırız. Canlıyız, hareketliyiz ve keyifliyiz. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, sizin için gayet olumlu, hoş, canlı, aktif edici bir enerjidir. Karşı cinsle ilişkiniz güçlenir. Moral duygunuz yükselir. Fiziksel anlamda gücünüz artar. Yolculuk için olumlu bir görünümdür. Farklı ve yeni bir şeyler için planlar yapabilirsiniz. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, ciddi ve tutarlı, duygularınızı kontrol ederek istediğinizi elde etmeniz anlamına gelir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarınızla ilgili önemli kararlar vermek mümkündür. Hayatın eğlenceli ve aktif yanlarının tadına varabilirsiniz. Kimseye ihtiyaç duymadan ne yapacağınızı bilerek ilerlersiniz. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Güven duyduğun insanlar ve ilişkiler sana cesaret veriyor. Uzun zamandır emek verdiğin bir işte kandırıldığını öğrenebilirsin.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani gelişebilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Duygusal dostluklar ve işbirlikleri gündeme gelecek. Uzaklara gitme gibi hislere kapılacaksınız.. Geçmişte tepki verdiğiniz konulara, artık duyarsız kalacaksınız..
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün önemli toplantılar ve ziyaretler zamanınızın tamamını meşgul edebilir. İlişkilerde dengeyi bulmanın aslında zor olmayacağı bir gün diyebiliriz.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yaratıcı alanda yapabileceğiniz çok şey var. Aşkta ve sevdiklerinizle ilişkilerde daha az ısrarcı olmalısınız.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklınızı kullanmanız sizin için daha iyi olacak. Olaylar karşısında ani tepkiler vermekten kaçının ve samimiyetinize güvenilmesini sağlayın.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca seyahat edebilir, eğitim öğretim işlerinizde başarı elde edebilir, iş hayatınız ve özel yaşamınızdaki görüşmelerde istediğiniz sonuçları çok daha rahat elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda tekliflere açık olduğunuz bugün, ilişkisi devam edenler eğlenceli ve sevgi dolu bir gün geçirirken, ilişkisi olmayanlar için yeni teklifler sözkonusu olacaktır.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak paylaşımlardan beklediğiniz ödeme haftanın son günü hesabınıza yatabilir. Böylece sizin de içiniz rahat eder. İş projelerinizle ilgili önemli bir anlaşma imzalayabilirsiniz. Artık yeni bir yıllık kariyer planınıza odaklanabilirsiniz. Diğer yandan arkadaşlarınızın davetlerine katılabilir, oldukça keyifli vakit geçirirsiniz.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ortaklaşa para konularında kuracağınız güzel ilişkiler, ev ve aile ortamları- nıza olumlu biçimde yansıyacak. Ailenize ve büyüklerinize yardım etmekten mutluluk duyacaksınız. Bu aralar sağlığınıza biraz daha fazla ilgili göstermelisiniz.
Reklamı Kapat