Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda bugün bir hareketlenme görülecek. Bazı nesnel kavramları yanlış anlamanız ilişkinize zarar verebilir. Bu yüzden biraz daha sakin davranmalısınız.
12 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün çevrenizdekilere karşı sert çıkışlarda bulunabilirsiniz. Özel hayatınızdaki gerginliği iş yerinize taşımamaya çalışmalısınız.
12 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuza ilişkin olumlu gelişmelere tanık olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı geleceğe yönelik ortak çalışmalara el atabilirsiniz bugün.
12 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizde çok güvendiğiniz insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir.
12 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir başkasının hayatıyla ilgili ama sizi de dolaylı bir şekilde etkileyen bir konu hakkında kontrolü ele geçirmek istiyorsunuz. Muhakeme yeteneğiniz ve ikna gücünüzün bugün yerinde olması nedeniyle o kişiyle bugün konuşmak isteyebilirsiniz. Devreye sokmayı düşündüğünüz üçüncü kişi hakkında bir kez daha düşünün.
12 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Saat 08:17 Venüs-Neptün görünümü, duygularımızı dışa karşı şefkatle ifade edebilmemizde yardımcıdır. Bizimle bir arada olan insanlar veya karşılaştığımız kişiler üzerinde gayet olumlu bir etki bırakabiliriz. Hangi dilden, dinden, görüşten olursa olsun herkesi kucaklayabiliriz. Ülkümüze olan bağlılığımız yoğun olsa da, farklı görüşte olan kişilere bile kardeşçe, sevgiyle yanaşabiliriz. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz son derece kıymetlidir. Annelik-babalık-kardeşlik-arkadaşlık duygumuz bir hayli yüksektir. Saat 08:36 Ay-Venüs görünümü, iş ve özel hayatın sorunları yerine, huzurlu-güvenli yerleri tercih etmeye bizi yöneltir. İlişkilerimizde kavga, tartışma, sorumluluk, huzursuzluk gibi olgulardan uzak durmak isteriz. Bazı kişilerin veya hayatın türlü karmaşaları yorar bedenimizi ve ruhumuzu. Daha fazla bir şeyler üzerimize geldiğinde dayanamayıp tepki gösterebiliriz. Saat 10:39 Ay-Mars olumlu görünüm, hem iş hem de maddi konulardaki arzularınızı doyurucu ve daha fazla kazanmanız adına cesaretinizi yükselticidir. Bu sayede hem sahip olduklarınızı koruyup muhafaza edebilirsiniz hem de daha fazla kazanmak adına harekete geçebilirsiniz. Saat 15:27 Ay-Pluto görünümü, gerek mesleki ve gerekse özel ilişkinizle alakalı konularda tepkisel davranışlardan kaçınmak lazım. Gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden söylenen sözler gerginliğe neden olabilir. Oysaki açık, net, ılımlı şekilde duygularımızı ifade edebilsek, sıkıntılarımızı dile getirebilsek hiçbir sorun çıkmaz. Saat 17:48 Ay-Jüpiter karşıtlığı, işimizle alakalı sorunlar nedeniyle huzuru, uzlaşıyı, paylaşımı evde ararız. İsteriz ki, dışarıda zaten yoruluyorum, bunalıyorum, bari evimde mutlu olayım. Eğer evde de problem varsa, hemen tepkide bulunuruz. Saat 20:27 Ay-Güneş görünümü, ailevi ve maddiyatla ilgili konular üzerinde güçlü olmak arzunuzun işaretçisidir. Bu enerji ruhsal ve fiziksel anlamda kendinizi iyileştirecek olana yönelmenin de göstergesidir. Akşamın ilerleyen saatlerinde rahat ve huzurlu olmak istersiniz. Saat 22:26 Ay-Satürn görünümü, iş konularında akılcı düşünmenin, daha önce verilmiş kararları veya şu anki şartları yeniden gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Eğer hedefiniz büyükse o zaman yükselmek için sabırlı ve bilinçli olunuz. Zorluklar tabii ki olur. Ancak kişi kendinden ve yapacaklarından eminse bunlar kolaylıkla aşılabilir. Yüzünüzde gülüşlerin çiçek çiçek açtığı güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi kendine öfkeleniyorsun. Akşam kardeşlerinle yapacağın iş birlikleri, yolculukları gündeme getirecek.
12 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.
12 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tahsil edemediğiniz bazı alacaklarınız tahsil edebilirsiniz. Ek gelirler gündemde. Aşk ile ilgili belirsizlikler bugün netleşebilir.
12 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bu gün tamamlanması gereken işler ve sorumluluklar ağır basıyor. En azından daha planlı ve gerçekçi olmalısınız.
12 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha fazla kazanma imkanı varken az kazanmayı tercih etmeyin. Bereketli bir dönemle karşı karşıyasınız. Ek gelir fırsatlarını iyi değerlendirin.
12 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
12 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
12 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kardeşinizle hasret giderebilir, nostalji kokan sohbetlere dalabilirsiniz. Birlikte seyahat planı yapabilirsiniz. Deniz kenarında buluşup, dalgaların sesiyle rahatlayabilirsiniz. Kitap, hikaye yazmak, düş dünyanızı dile dökmek bugün size iyi gelir. Duygular ve hisler önem kazanır. Ruhen koruyup kollandığınızı hissedersiniz.
12 Ağustos 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel alanlarınızı geliştirecek ve ileriye taşı- yacak değişik ortamlar, bu dönemde yaratıcılığınızı hayli körükleyebilir. Daha az tanıdığınız insanlardan gelecek sürprizle bazı güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Dinlenme ihtiyacınız giderek artacak.
Reklamı Kapat