Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde aşka kapalısınız. Okuduğunuz aşk romanı bile elinizde ağırlık yapıyor. Hayatınızda aşkı bu şekilde kenara aldığınız dönemleriniz var. Genel sorunlar sizi hissizleştiriyor gibi.
12 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Çok dikkatli olmalı, ısrarla sürdürdüğünüz bir hatadan vazgeçmelisiniz. Hatanızla henüz ilgilenen yok. Fakat ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaksınız.
12 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntılarını soğukkanlı bir şekilde karşılıyorsunuz. Bu özelliğiniz kolay toparlanmanıza yardımcı oluyor. Bağış gibi gözden çıkardığınız bir para, yakında size geri dönebilir.
12 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok sabırlı olmanız gereken bir olayda biraz fazla tepkili davranabilirsiniz. Bu olayı daha da çözümsüz hale getirebilir.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi paylaştığınız dostunuzla aranız açıldığında, zaten çok önemli değildi, diyorsunuz. En olmadık bir küskünlüğünüzde bile, yaşanan bütün her şey anlamını yitirebiliyor. Oysa ki, dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere tat katarak yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde iş yaşamınızda, dengelerinizi altüst edebilecek gelişmeler yaşanabilir.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yolunda gitmeyen iş veya özel sorunlarınızı aşabilmenizi sağlıyor. Sizi alıştığınız düzenden farklı bir ortama davet ediyor. Bugünlerde siz, yepyeni bir fırsatla karşılaşabilir, yeteneğinizi gösterme fırsatı bulursunuz. Üstünüzdeki ağırlıklar kalkıyor. Sizi geriye çeken, yavaşlatan, güvensiz hissettiren etkenleri geride bırakacak güce kavuşmaktasınız. Yeni bir projeniz varsa, biraz endişeli düşünüyorsanız, sakın pes etmeyin. İnandığınıza sahip çıkın. Çünkü başarı bir adım ötenizde sizi bekliyor. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisinde, inandığınız her şey için mücadele edebilirsiniz. Bir yandan huzur ve güven sağlamak diğer taraftan güçlü bir şekilde kontrolünüzü elinizde tutmak için çaba sarf edersiniz. Saat 15:26 Yengeç burcunda oluşan sondördün etkisi altında, gerek ilişki gerek iş veya gerekse parasal konularda hayatınızı şekillendirmek, yeni kararlar alarak girişimde bulunmak ve eskiyi geride bırakarak yeni bir pencereden hayata bakmak isteğinizin işaretçisidir. Fakat bilginiz dahilinde olmayan bazı gelişmeler ve bu durumların yarattığı sorunlar canınızı bir hayli sıkabilir. Ya bütün bunlara boyun eğip kaderim böyleymiş deyip hayata havlu atarsınız veyahut gerçeklerin ışığı altında durumunu gözden geçirir, sakin olursunuz. Unutmayalım ki, hayatın mutluluk verici tarafları gibi, huzursuz edici deneyimleri de vardır. Bize düşen yılmamak, ayaklarımızın üzerinde durarak inançla yol almaktır. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, aile özleminin, anne hasretinin, sevdiklerimize olan ihtiyacımızın göstergesidir. İçimizde bir türlü yerli yerine oturmayan, bazen bizi elde olmadan üzen ilişki meselelerine bu saatlerde kafamızı takabiliriz. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, parasal konulardaki her şey sizin için son derece önemlidir. Kendinizi güvende hissedeceğiniz alanlarda bulunmak ve sevdiğiniz kişi tarafından desteklenmek hoşunuza gidebilir. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda kendini geliştirebileceğin bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsin. Sorunları gözünde büyütmemelisin.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündeminizdeki olaylar sizin istediğiniz gibi gelişmeyecek. Çünkü sizin fikirleriniz başkalarının düşüncelerine çok ters geliyor. Aşka hep korkuyla yaklaşıyorsunuz. Kaybetme duygusu sizi olumsuz etkiliyor. Aklınız eskilerde.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat ciddi anlamda kısadır ve sizin zamanınız ciddi anlamda çok değerlidir. Zamanınızı önemsiz konularda boşa harcamayın. Sizi aşağıya çeken şeyleri bırakın gitsin.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni konulara yönlenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler hakkında araştırmak yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız tatil planları yapabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde iş hayatında ilişkiler ön plana çıkabilir. Geleceğiniz ile ilgili eğitsel sorumluluklar gündeme gelebilir.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayları dikkatle değerlendirmek istiyorsunuz. Fakat, sabırlı davranmanız gerekiyor. Bugün alacağınız bir haberden etkileneceksiniz. Yakınlarınızla aranızdaki anlaşmazlıkları çözümlemeniz mümkün. Mücadeleci davranacaksınız.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak uzaklaşmak isteyebilirsiniz, seyahatler gündeme gelebilir. Bugün içinde öğrendikleriniz, edindiğiniz bilgiler uzun süre yer edebilir.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Mars ile Satürn’ün zorlu etkileşimi kendinizi engelli bir koşuda gibi hissetmenize neden olacaktır. Elinizi attığınız hiçbir iş tam anlamıyla çözüme kavuşmayabilir. Enerjiniz düşecektir. Bu dönemde bilinçaltınıza attığınız korkularınızla yeniden yüzleşebilirsiniz. Regresyon, aile dizimi gibi şifa çalışmalarından yararlanmak size iyi gelir.
12 Ekim 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizde önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir. Bugün, dış ortamlar fazlasıyla ilginizi çekecek. İş alanlarınızda gereksiz tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. 
Reklamı Kapat