Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin son günlerdeki durgunluğu sizi düşündürüyor. Onun müthiş ketum bir olması, sorularınıza yanıt alamamanıza neden oluyor. Bir arkadaş aracılığıyla bir şeyler öğrenme yoluna gidebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan biri var. Onunla bazı küçük çaplı iş hayalleri içindesiniz. Gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, hiç de yeterli görünmüyor.
12 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Esas olarak şu anki yaşamınıza para gerekli değil. Ustaca manevralarla durumu kurtarabiliyorsunuz. Ama projeleriniz içir sıkı paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.
12 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Size haksızlık ettiğini düşünüp bir süredir ilişkiyi soğuttuğunuz yakınınız, olayın pek farkında değil gibi. Onu sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok özel birinin sizi bugünlerde merak edip araması gerekiyor. Bekliyorsunuz. Ama pek de ümidiniz yok gibi. Sizin ona verdiğiniz değerin karşılığını hiçbir zaman alamamış olmanıza rağmen, hala sadık bir dostsunuz. Verdiğiniz değerin, onun umursamazlığıyla daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ailenizin geleceğini ilgilendiren konulardaki gelişmelerin işaretçisidir. Bu alacak, kredi, miras gibi hukuki konularda olabilir. Bir işle ilgili maddi bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek için gerekli kişilerle görüşebilirsiniz. Sosyal haklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bir evrak, protokol veya belgeyi hazırlayabilirsiniz. Ailenize ait bir mülk veya eşinizle alakalı bir parasal konu için gerekli yerlere başvurabilirsiniz. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor. Saat 15:26 Yengeç burcunda sondördün oluşuyor. Bu saatlerde siz, özellikle ilişki, iş ortaklığı, maddi ve finansal konularda arzu etmediğiniz durumlarla karşılaştığınızda fevri davranabilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Aslında arzunuz güven içinde yaşamaktır. Güvenilir bir aşka, doğru düzgün bir ilişkiye o kadar ihtiyacınız vardır ki, bu kadar hassas biri olup da, nasıl böyle içinden çıkılmaz problemler yaşıyorum diye kendinize yüklenip durursunuz. Şu andaki şartlarınız mecburen susmanızı veya katlanmanızı gerektirdiği için sıkılırsınız. Para bulma derdi, ilişki kurma ihtiyacı, olan biteni başkalarının gözünden görme mecburiyeti sizi yorabilir. Ancak unutmayalım, bugün bize düşen güven hissini başkaları değil, bizzat kendi içimizde oluşturmaktır. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, sevilmek, güven duymak, aile olmak, can olmak, sevdiklerinizle bir olmak arzunuzun işaretçisidir. İstersiniz ki, birileri yaranıza merhem olsun, siz söylemeden sizi anlasın, yardımcı olsun, destek versin. Çıkarlarını düşünen, adil davranmayan insanlara içerlersiniz. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, problemlere çözüm bulunmanızda destekçinizdir. Artık neyin ne olduğunun gayet iyi farkındasınız. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşadığın maddi kaybı konuşabilirsin ve etrafındakiler bu konuyu büyütebilir. Sakinliğini korumanda fayda var.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam enerjinizin güçlü olduğunu farkındasınız. Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Yaratıcılık dürtülerinizi istediğiniz alanda kullanabilirsiniz., Bugün alışverişi yapmaktan büyük bir zevk alacaksınız.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanatsal veya yaratıcı biri iseniz o zaman bu yalnız kalmak ve meşgul olmak için mükemmel bir süreç.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceksiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmek önem kazanabilir. Zevk aldığınız konularla ilgilenmek, onlar için harcama yapmak size iyi gelecektir. Sorumluluk aldığınız konular gündeminizi etkileyebilir. Kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınız yükselecek. Büyük istekler içine girebilir, yapabileceklerinizin üzerinde sorumluluk alabilirsiniz. Tabii bunun sonucunda fazla yorulup hastalanmanız mümkün. Kendinize vakit ayırmalısınız.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Alım satım işleri, ticaret konuları bugün sizi ciddi, planlı ve organize kılabilir ancak bundan rahatsız olmayabilirsiniz. Aşktan ve sevgiden yana destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin gibi sanat, doğa ve aşk hayranı biri için gökyüzü aşırı otoriter, mantıklı, kuralcı bir enerji yayıyor. Haklarınızdan asla vazgeçmeden otorite figürlerinin koyduğu kuralları kabul ederseniz. İkili ilişkilerde tartışmalardan daha çabuk kurtulursunuz. Zira bugün karşınızdaki insanların sinirli tavırları sizi şaşırtabilir. Sıkıntıdan isilik, kurdeşen gibi sağlık sorunlarıyla uğraşırsınız. Kavgadan kaçının.
12 Ekim 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızdaki konuşmalar sizin için önemli olacak. Sevdiğinizle paylaşımlarınız keyfinizi artıracak. Bugün, keyfiniz için yapacağınız harcamalarınız fazla olabilir. 
Reklamı Kapat