Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Daha ilgili olmalısınız. İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama sevgiliniz bu kadar ilgiyle yetinecek biri gibi görünmüyor. Onun kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmeniz gerekiyor.
12 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanacaksınız. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz.
12 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkiniz sancılı. Bu konuda çok akıl vereniniz var. Etkide kalıyor, hatalı seçimler yapıyorsunuz. Küçük birikiminiz fazla hareketli, kıvrak fikirlerle riske girebilir.
12 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınızla sürdürdüğünüz kırgınlık ikinizi de üzüyor. Birer dost olarak mutlaka çözüm bulabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınızı kırıyor. Aile bağlarınız güçlü. Ama bu sizin vefalılığınızdan kaynaklanmıyor, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal sorunlarınıza çözüm bulmanızı sağlayıcıdır. O mükemmel analiz gücünüz şimdi doruğa çıkıyor. Gelecek, o kadar önemli ki, artık verilmiş ancak yerine getirilmemiş sözlere karnınız tok. Birileri yaparım, ederim diyordu ancak bakıyorduk ki, ortada bir şey yok. İşte bu görünüm kendi gücünüzle problemleri aşmanızda destek verecektir. Yeni bir iş, ek bir kazanç, uzun zamandır üstünde çalıştığınız bir proje başarılı şekilde yürürlüğe konabilir. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz. Saat 15:26 itibariyle oluşacak Yengeç burcundaki sondördün, maddi konularda ılımlı bir şekilde davranmak, ilişkilerinize özen göstermek, huzursuzluktan uzak durmak, başkaları adına hareket etmek ve onlarla iyi geçinmek arzusunda olduğumuzu gösteriyor. Çünkü amacınız ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmek ve kimseyle çatışmadan, yarınlarınızı garanti altına almaktır. Ancak bu bakış açısı taviz vermek anlamına gelebilir. O nedenle lütfen kendinizi birileri aracılığıyla tanımlamayınız ve tamamlamayınız. Çünkü şartlar sizin istediğiniz gibi gelişmediğinde kendinizi mutsuz hissedersiniz. Sakin olunuz. Maddi konuları, ilişki meselelerini kendinize en azından bugün dert etmeyiniz. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, parasal konular üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Dostluğa hedefimizi gerçekleştirmeye ve can olmaya ihtiyacımız var. İnsanların nazik davranışları, sözleri bizi bir hayli rahatlatabilir. Tam tersi tavırlarla, sözlerle karşılaştığımızda kolayca kırılabiliriz. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, şefkatli ve düşünceli yaklaşımların size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönmesi anlamı taşıyor. Birlikte olduğunuz insanın ihtiyaçlarına en az kendiniz kadar önem verirsiniz. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde kendinden emin tavrınla gündemde olacaksın. Sevgilinin ailesi ile ilgili konular konuşulacak.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı işleri bir arada yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Tek düze işler size göre değil. Çevrenize fazlasıyla açıksınız. duygusal yapınızı pek anlayamazlar. Olaylara yaklaşımınız farklı. kendinizi anlatmayı sevmiyorsunuz.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hemen şimdi kendi kendinizin dostu olmalısınız. Olanlar için kendinizi yıpratmak yerine, derhal sorunlarınızın çözümü üzerinde yoğunlaşmalısınız.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek ümitlerinizle ilgili yeni planlamalar yapacağınız bir gündesiniz. Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmek için mücadele verebilirsiniz. Duygusal yönden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayal ettiğiniz konularda gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Alternatif planlar geliştirebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz daha anlayışlı ve sakin olmaya çalışın. İçinizden yükselen enerjiyi kontrol etmeniz zor olabilir. Ancak, harekete geçmeli ve enerjinizi kullanmalısınız. Ev işlerine, sportif faaliyetlere veya seyahate yöneltebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda, kariyerinizde, görev ve sorumluluk alanınızda üst düzey kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Maddi konularda sizi rahatlatabilecek haberler alabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evdeki ortamda adeta boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Her sorumluluğu size yıkmak isteyen aile yapınıza dur demek kolay olmayacaktır.Bir ebeveynin ya da kendinizin sağlık konusu gündeme gelebilir. Stresle hiçbir şeyi çözemezsiniz. Sakin olun ve konuları biraz zamana bırakın. Zamana her şeyin ilacıdır. Bol temiz havada yürüyüş ruhunuzu dinlendirir.
12 Ekim 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayati konularla ilgili görüşmeler ön planda olabilir. Sosyal ortamlarda kendinizi göstermeyi seveceksiniz. Parasal meselelere biraz daha sakin yaklaşmanız gerekiyor. 
Reklamı Kapat