Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin şikayetleri size biraz şımarıklık gibi geliyor. Birkaç arkadaşının size pek olumlu bakmadıklarını biliyor ve onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz.
12 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İşleriniz eski tadında görünmüyor. Ne kadar çabalasanız da düzene sokmayı sağlayamıyorsunuz. Genel durumun getirdiği çözümsüzlüklerini yanında, özel bazı hatalar da görünüyor.
12 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Aile içindeki müsriflik sizi düşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilecek. Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş yavaş düze çıkıyor. Yakında o musluğu kapatmayı düşüneceksiniz.
12 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Hiç beklemediğiniz anda bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Sırt ağrılarınızın nedenini öğrenmelisiniz.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Zamansız çıkışlarınız oluyor. Kimi durumlarda zamanlamada ve yer tespitinde beceri gösteremiyorsunuz. Bu da, zor bir insan olarak görülmenize neden oluyor. Bu günlerde son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstereceksiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranacaksınız. Yakında biraz burukça bir sevinciniz olacak.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, önemli işlerinizi sabah saatlerinde halletmenizde yardımcıdır. Eğer önemli bir belge veya evrak varsa kontrolünü yapıp ilgili kişilere gönderebilirsiniz. Sağlık kontrolleri, rapor, tahlil, laboratuar incelemeleri için sabah saatleri gayet uygundur. Maddi konulardaki işlerinizi düzenlemek veya en acil olanları halletmek için bu görünüm size zihin açıklığı verir. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisinde, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar. Saat 15:26 Yengeç burcunda gerçekleşecek sondördün, insanların bizi eleştirmesine, zorlamasına, belirsizliklerin karşımıza çıkmasına tahammülümüz olmayacağını gösteriyor. Çünkü güvene ihtiyacımız var. Değerlerimizi korumaktan yanayız. Eğer birileri bizi onaylamazsa, isteklerimiz kabul edilmezse, işlerimiz aksarsa duygusal açıdan kendimizi zayıf hissedebiliriz. Başkalarına zorla uyum göstermeye çalışarak kendimizi rahatlatamayız. Bugün yapılması gereken mantıklı düşünmek, işler yolunda gitmiyorsa, kendimizi zorlamamak, tepkisel davranmamak. Sakin olmanın faydası büyük. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, çevremizdeki kişilerle ailemiz, çocuklar, yakınlarımızla alakalı konularda iletişimde bulunmanın işaretçisi olsa da, aklımız işimize, sağlığımıza takılı olabilir. Dışa pek yansıtmasak da, aslında kafamızı kurcalayan bazı meseleleri çözüme kavuşturmak isteriz. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, finansal konular üzerinde dikkatlice düşünmenizi, hedeflerinizi bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizi sağlar. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yerinde yetkin olan konular hakkında inisiyatif kullanmayı tercih edebilir, önemli kararlar alabilirsin.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi dediklerinizi yaptığınız için, hatalarınız da kendiniz sahip çıkıyorsunuz. Tekrarlardan asla bıkmıyorsunuz. Yaşamı coşku içinde yaşayan ender insanlardan biri olmanız, sizi bir çok konuda diğerlerinden farklı kılıyor.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün, kendime, "Nasıl hizmet edebilirim?" ve "Nasıl yardım edebilirim?" diye sormalısın.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim yönünden yoğun bir gündeminiz olabilir. Teknik konuları geliştirmek isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi yaratıcı konularla ilgilenirken bulabilirsiniz. Gün içinde duygusal yönden sizi zorlayan konularla ilgilenebilirsiniz. Geliştirmek istediğiniz konuların üstüne gidebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Çeşitli baskılar ve engellerle karşılaşsanız bile çalışmalarınızı düzenli ve kararlı sürdüreceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde olup bitenlere karşı merak duygunuz yüksek. Çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda iş ve sorumluluklara ilişkin fikir alışverişleri gündeme gelebilir.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizin ilişkinizle alakalı soğuk tavırları canınızı sıkabilir. Her konuya sevecenlikten uzak otoriter bir tavırla yaklaşması pek hoş olmayacaktır. Siz yine sağduyuyu elden bırakmadan dinginliğinizi korumayı başarabilirsiniz. Diğer yandan çocuğunuzun sağlık konusuyla alakalı bir durum ortaya çıkabilir. Aşırı sinirli, stresli bir ortamdan onu uzak tutmaya çalışın.
12 Ekim 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre konularınız ve iletişime dayalı işleriniz ön planda olabilir. Sanat alanlarında keyfinize diyecek olmayacak. Beklenmedik olaylar karşısında ani tepkilerden kaçınmalısınız. 
Reklamı Kapat