İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizde özel ilişkilerle fazla ilgili biri var. Meraklı, müdahaleci ve geveze. Onun ilişkinizde kısa bir zamanda çıban başı olacağına inanıyorsunuz. Sevgilinizle yakınlığı sizi tedirgin ediyor.
12 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Siz alttan alıp üstüne gitmedikçe, davranışlarını iyice hoyratlaştıran biriyle artık aynı mekanda çalışamayacağınıza karar vereceksiniz. Ama bunu ne şekilde sağlayacağınız hakkında bir fikriniz yok.
12 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir.
12 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınızın arkadaş ilişkileri pek memnun etmiyor sizi. Ama karşı çıkış biçiminiz yapıcı görünmüyor.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Tartışmaları tırmandırma huyunuz var. Sempatikliğiniz sorun çıkmasını önlüyor. Ama, tartışmaktan kaçınılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Yeni olduğu için daha değersiz bir şeyi tercih edebiliyorsunuz. Ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, duygularımızı ifade edebilmenizde size cesaret veriyor. Uzun zamandır hislerinizi açıklamakta zorlanıyorsanız şimdi çekinmeden dile getirebilirsiniz. Bu görünüm, ailevi hayatınız, çocuklarınız varsa onların geleceğiyle ilgili karar vermenizi sağlar. Aşkta yanılmanın, zaman kaybetmenin önüne geçebilecek bu görünüm, aile içindeki iletişimi güçlendiricidir. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisinde, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir. Saat 15:26 Yengeç burcunda sondördün, partnerinizle dengeli bir şekilde paylaşımda bulunmak, çocuklarınızla alakalı mevzularda arkadaşça davranmak, isteklerinizi elde edebilmek için nazik ve ölçülü hareket etmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Çünkü elinizdekileri korumak, sahip olduğunuz değerlerinizi büyütmek ve geliştirmek, maddi manevi her konuda güvenliğinizi sağlamaktan yanasınız. Verdiğiniz bunca çabaya karşı sizi takdir etmediklerinde ve onaylamadıklarında kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Oysaki bugün kimsenin değil, sizin kendi içinizde kendinizi onaylamanız gerekiyor. Güven duygunuz birilerine bağlı olmamalı. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, maddi konularda hassas düşünmemizi sağlıyor. Güvence arıyoruz ve bunu her konuda önemsiyoruz. İnsanların bize karşı adil davranmasını, nezaketle konuşmasını bekliyoruz. Saat 22:52 Ay-Mars görünüm etkisinde sosyal hayatınızı yakından ilgilendiren fakat bir türlü arzuladığınız gibi adım atamadığınız meselelere de gün içinde daha iyimser bakabilirsiniz. Son zamanlarda kendi dünyasına çekilmiş, sorunlarına çare bulmaya çalışanlar bu enerji sayesinde biraz olsun rahatlayabilirler. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve eğlencenin bir arada olacağı gün seni beliyor. Eski iş yerinden arkadaşlarınla karşılaşabilirsin.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi olumlu kullanacağınız bir günde oluşunuz, sizi daha da motive ediyor.Güçlü kararlarla kendinizi ispat ediyorsunuz. Her aşk güzeldir ve her sevgi farklı yaşanır. Geçmişinizin eskimesine izin vermiyorsunuz.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalanını yakaladığın kişinin düzelebileceğini düşünme.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeteneklerinizi kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelmek sizi keyifli kılabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda destek alacağınız kişilere ulaşmak için fırsatlar doğabilir. Gün içinde farklı fikirlerinizle etrafınızdakilerin ilgisini çekebilirsiniz. İşlerinizle ilgili alternatif konulara yönelebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakin ve rahat bir gün geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşacak, birlikte çok hoş vakit geçireceksiniz. Yakınlarınızla ilişkileriniz sıcak ve güçlü olacak. Keyifli ve esprili bir tutum içine girecek, dostlarınızı eğlendireceksiniz.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda hareketli ve çalkantılı bir gündeminiz olabilir. İş görüşmeleri, fikir alışverişleri açısından yapıcı bir gün geçirebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Otorite figürleriyle gerginlikler, problemler meydana gelebilir. Cesaret gerektiren işlerde adım atmakta zorlanabilirsiniz.Yeni iş girişimleri için ikna gerektiren durumlarda kendinizi başarısız hissedebilirsiniz. Bugün sunum yapmak için pek de uygun değildir. Aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Ev konularında stresli ortamlara maruz kalabilirsiniz. Bol bol su içip yürüyüş yapın.
12 Ekim 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarınızda, para konularında ani tepkiler verebilirsiniz. Ev hayatınızda her şeyi siz düşünüyorsunuz. Bu durum sizi yorsa da ailenizle keyifli zaman geçireceksiniz. 
Reklamı Kapat