Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal bir yorgunluk içinde gibisiniz. İlişkinizin iki taraflı olarak sürekli sorgulanması sizi yorup yıpratmış gibi görünüyor. İlişkinize aşk diyemediğiniz gibi, aşkla ilgili de tek söz bile duymak istemiyorsunuz.
12 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Ayağınızı sağlam basmalısınız. Sizi yerinizden kıpırdatma niyetinde birileri var. Dişe diş mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız, sizden bir ricası olacak.
12 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli yerlerde geziniyor. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşecek.
12 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bir haber sizi oldukça sevindirecek. Özellikle akrabalarınızla aranızdaki uyumlu ilişki son günlerde sizi mutlu ediyor. Bir arkadaşınız size yaptığı haksızlıktan duyduğu pişmanlığı dile getirecek ve sizden af dileyecek. Uzaktaki bir akrabanızdan gelecek bir haber var.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinizdeki sorunları güçlü bir iletişimle çözebilmenizi sağlıyor. Bu sadece partner konularında değil, insanlarla ilişkide de önemlidir. Ne zamandır biriyle konuşmayı istiyordunuz. Yanlışlar veya haksızlıklar vardı. O zaman gelin bugün o kişiyi arayın ve görüşmek istediğinizi söyleyin. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular, iş hayatı, girişimleriniz gibi önemli konularda bu görünüm size destek olacaktır. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisinde, sorumluluklar ağır basar. İşlerimizi düzgün bir şekilde yapmamız lazım. Bu saatlerde biraz sıkılırız. Saat 15:26 Yengeç burcunda oluşacak sondördün, bir yandan ilişkimizle ilgili konularda adil bir paylaşımın olmasını isteriz. Diğer yandan kendimizi güvence altına almaktan yanayız. Ancak burada partnerinizle aranızdaki paylaşımın önemi büyük. Eğer düzgün bir ilişki yaşanıyorsa zaten bir sorun yok. Partneriniz adil davranır siz de kendinizi güvende hissetmenin huzurunu duyarsınız. Ancak ilişkisinde sorunları olanlar açısından zorlayıcı bir gün. Çünkü partner ortalama davranırken, siz aradığınız ve ihtiyacınız olanı elde etmekte zorlanırsınız. Kafanızın içinde bir çok soru cevap bekler. Ancak o cevapları almak zordur. Size öyle bir güven vermelidir ki, siz onunla aynı yolda yürümenin hazzını yaşayın. Sanki her şey ona bağlı gibidir. O seviyorum derse, rahatlarsınız. O size sarılırsa mutlu olursunuz. Burada yapılması gereken güveni, önce kendi içinizde oluşturmaktır. Bir başkasına bağlı olmamalı sizin mutluluğunuz. Lütfen bu ayrımı iyi yapınız. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, ailemizi ilgilendiren mevzularda hassas düşünmenin işaretçisidir. Evimiz sınırları içindeki her durumu önemseriz. Düşüncelerimize karşı çıkan veya desteklemeyen, uzlaşıya açık olmayan kişilerle anlaşmak zor olabilir. Saat 22:52 Ay-Mars olumlu görünümü, size ihtiyacı olan kişilerin sorunlarına odaklanarak elinizden geleni yapmaya çalışabilirsiniz. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hizmet sektöründe çalışan bir Koç burcuysan iş yerinde stresli bir gün geçirebilirsin. Düşünmeden konuşman insanları kırabilir.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda bile duygularınızla iç içe yaşıyorsunuz. Gereksiz alınganlıklarınız, size olumsuzluklar yaşatsa da değişemiyorsunuz. Aşk; yaşamı hissetmekse, bu duyguyu sizden daha iyi anlayan yoktur. Geçmişi artık unutun.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün verdiğin tepkilerde şimdiki anın farkındalığının gerekliliğini kendine hatırlatarak hareket etmelisin.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularla ilgili mevzular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yaşadığınız olaylarla ilgili güven arayışı içine girebilirsiniz. Gelişim içinde olduğunuz konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle ortak hareket etmek size fayda sağlayabilir. Olaylara daha farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Teknik konulara ilginiz aratabilir.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğinizin bir davranışından çok fazla etkilenecek ve huzursuz duygular içine gireceksiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gereken bir gün. Olayların üzerinde fazla durmayın. Duygularınızın yoğunluğu bir kaç saat sürecek.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminizi belirlerken geçmişe özlem, anılar, yaşanmışlıklar gözünüzün önüne gelebilir. Bugün ayrıca iletişimi etkili ve yapıcı kılan gelişmeler de olabilir.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yönetici gezegeniniz Mars ile büyük öğretmen Satürn arasında önemli bir etkileşim meydana gelecek. Bu durum sizin hızlı kararlar alıp hemen harekete geçmenizi zorlaştırabilir. Özellikle yurt dışı ilişkilerinde evraklar veya otorite figürleriyle ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Eksik kuralları yerine getirmek, belgeleri tamamlamak önemli olacaktır. Diğer yandan ev konularına odaklanırsınız.
12 Ekim 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne aile konuları ve ev hayatınız ön planda olarak başlıyorsunuz. İş alanlarınızda önemli konuşmalar gündeme gelebilir. Düşünceleriniz çözüme yönelik çalışacak. 
Reklamı Kapat