Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizi ihmal ediyorsunuz. O ve yakınlarınız koro halinde bunu söylüyorlar, ama duymazdan geliyorsunuz. Ona duyduğunuz ihtiyacın daha fazlasını başka şeylere duyuyormuş gibi davranıyorsunuz.
12 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bir iş arkadaşınız gözünüzün önünde gitgide değişiyor. Yaltaklanmaları, çıkarcı yaklaşımları sizi şaşırtıyor. Bu değişimde gösterdiği sürat, artık onu artık yola getirmenin olanaksız olduğuna inandırıyor sizi.
12 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Sağa sola dağıttığınız paraların hesabını tutmanız gerekiyor. Bu eksikliğiniz iki yakanızın bir araya gelmemesine yol açıyor. Muhasebenizi tutacak bir dosta ihtiyacınız var. Partneriniz bu konuda sizden pek farklı görünmüyor.
12 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Kimseye danışmadan vereceğiniz bir karar, biraz da şansınızın desteğiyle doğru yere oturacak. Ama bu sonuçtan, iyi bir yönteminiz olduğu fikrini çıkarmamalısınız.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde derin bir umutsuzluğunuz var. Baştan çok umut bağladığınız kimi uğraşlarınız, sizi hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Ama boşa olduğunu bildiğiniz halde hala bir çaba içindesiniz. Bu hayal kırıklığını paylaştığınız bir gurubun varlığı sizi biraz rahatlatıyor. Kent dışındaki çok genç bir yakınınızla bugün, yarın hasret giderebileceksiniz.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümünde, hem aşk hem evlilik hem de sizin için önemli konularda hak ve adalet yerine bulur. Projeler istediğiniz şekilde yürür. Sizi destekleyen insanlarla karşılaşırsınız. Uzaklardan gelen haberler keyif vericidir. Bir arkadaşlık aşka dönüşür. Talih yüzünüze güler. Evlilik kararı verebilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Finansal anlamda desteklenirsiniz. Hakkınızın yendiğini düşündüğünüz konularda hukuki anlamda güçlenirsiniz. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisinde, bir yandan hayatı ele alış biçiminiz ve güçlü olma arzunuz diğer yandan şartlarınız tümüyle önemli hale gelir. Gücünüzü azaltan, sizi yorabilecek meseleler üzerinde öncelikle moral duygunuzu yüksek tutmanızda yarar vardır. Saat 15:26 Yengeç burcunda sondördün fazı, siz özgür olmak, tanınmak, popüler olmak, kendinizi göstermek, kabul edilmek ve takdir edilmek istersiniz. Gün boyu etrafınızda bulunan kişilerle olumlu bir şekilde iletişimde bulunabilir, yapmanız gerekenleri düzgün bir şekilde yerine getirebilir, baskılar karşısında çatışmaya girmeden halim selim bir görüntü çizebilirsiniz. Ancak bütün bunlara rağmen, kendinizi güvende hissetmeniz kolay olmaz. Her bir durumdan kendinizi sorumlu tutabilirsiniz. Aslında içinizden gelmediği halde bir şeylere susmak zorunda kalmanın gerilimini yaşarsınız. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, iş hayatınızda veya günlük yaşantınızda insanların size karşı hassas düşünmelerini, konuşmalarını beklersiniz. Siz adil düşünürken, birlerinin üzerinize gelmesi canınızı sıkar. Yapılanların görülmesini, nankörlük edilmemesini istersiniz. Saat 22:52 Ay-Mars görünüm etkisinde, dilediğiniz gibi bir yaşam kurabilmeniz için, hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyiniz. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işler biraz karışık olabilir. Eğer kendi işi olan bir Kova burcuysan, unuttuğun bir işin yarım kaldığını görebilirsin.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda inatçı davranarak, sevdiğiniz kişi ile aranızda problemlerin oluşmasına neden oluyorsunuz.. Birlikte çalıştığınız kişilerle kişisel özgürlüğünüz konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Aklınızı kullanmalısınız.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsan gelişiminin asla çaresizlik çarkları üzerinde devam etmediğini görmemiz gerekiyor.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde ticari konularda geliştirmek istediğiniz işlerde sorumluluk almanız gerekebilir. Eğitsel konulara yönelmeniz gerekebilir. Gün içinde sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili konuları ihmal etmemenizde fayda var. İşlerinizi sağlamlaştırmak önem kazanabilir.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha olumlu ve yapıcı bir tutum içinde davrandığınız için gelişmeler de olumlu olacak. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve güçlü biçimde devam ediyor. Parasal konulara yönelik atılımlar yapabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş seyahatleri yapmak için uygun bir gün olabilir. Resmi işlerde ve özellikle resmi kişi ve yerlerle iletişiminizde zorlanmayabilirsiniz. Ayrıca yüksek konsantrasyonunuzla pek çok işinizi rahat halledebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ortak paylaşımlarınızla ilgili büyük beklentiler içine girmeyin. Zira anlaşmalarınız bozulabilir, ortaklıklarda fikir ayrılıkları ortaya çıkar. Sakin kalarak, özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iş bağlantısı kurduklarınız varsa konuyu tekrar görüşmeye bırakın. Aksi takdirde öfkeyle kalkıp zararla oturan taraf siz olursunuz.
12 Ekim 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişime dayalı iş alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Ortaklaşa para alanlarınızda gelişmeler yaşanabilir ve önemli konuşmalar gündeme gelebilir. 
Reklamı Kapat