Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Birinden çok etkileniyor ve bu etkiyi yok etmeye çalışıyorsunuz. Yöntem olarak da ona kötü davranmak gibi arabesk bir tarzı seçmişsiniz. Bu tarzınızla onunla dostluk kurma şansınızı da kaybedebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Yaşanan ciddi sorunlarla ilgili çözüme yönelik düşüncelerinizin fazla ciddiye alınmaması, sizi işyerinize karşı soğutuyor. Bu engellemede özellikle birinin payı olduğu görüşündesiniz.
12 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Her ayın sonuna doğru ortaya çıkan beklenmedik masraflar hesaplarınızı altüst ediyor. İhtiyaçlarınızı kazancınızla denkleştirebiliyorsunuz. Partnerinizle para işlerine aynı sorumlulukla bakıyorsunuz.
12 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

İş hayatınızda hep aklınızda olan ama çok anlaşılır nedenlerle imkansız görüp iptal ettiğiniz bazı düşünceleriniz var. Bunlarla ilgili yakın zamanda yepyeni bir umut kapısını aralayacaksınız.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok dirençlisiniz. Sıradan sorunlar sizi pek etkilemiyor. Sızlanıp ağlama huyunuz yok. Çevrenizde insanların küçücük sorunlarını devasa şeylermiş gibi dillendirmeleri sizi şaşırtıyor. Fakat sizin de bunu ara sıra yapmanızda yarar var. Siz de dertlerinizi birileriyle çekiştirmelisiniz. Hafta sonu çok sevineceğiniz, beklemediğiniz konuklarınız olabilir.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda kanuni haklarınızı gözden geçirmenizi, daha iyi şartlarda iş olanaklarıyla karşılaşmanızı sağlayıcıdır. İşinizden memnunsanız bir üst basamağa çıkmanız, önemli bir görev üstlenmeniz mümkündür. Finansal anlamda sizi doyurucu projelere adım atabilirsiniz. Haksızlıklarla mücadele gücünüz bugün yüksektir. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, ilişkilerde güven olgusunu önemseyeceğiz. Çünkü bu olmadığı takdirde kendimizi güçlü hissedemeyiz. Eğer bir soru işareti varsa kafamızın içinde bunu sorgulamadan, derinlikli şekilde ele almadan ucunu bırakmayız. Saat 15:26 itibariyle Yengeç burcunda sondördün fazı oluşacak. Mesleki ilişkilerde nazik ve ölçülü davranmak, ailenizle olan iletişiminizde sakinliğinizi korumak, iş yaptığınız insanlarla onların anlayacağı dilden konuşmak sizi bir hayli zorlayabilir. Gereğinden fazla kendinize yüklenebilirsiniz. Sorumluluklar bir yandan, diğer yandan birileriyle burun buruna gelmek canınızı sıkabilir. İşler umduğunuz gibi gitmez veya siz tatmin olmazsınız. Bu özverili haliniz iç çatışmalarına neden olabilir. Bu kadar çalışkanım, düşünceliyim, kimseye haksızlık yapmıyorum. Peki neden hala bir türlü mutlu olamıyorum diye kendi kendinize yüklenirsiniz. Oysaki bugün gerek özel hayatınızda gerekse iş konularında kendimizi zorlamamalıyız. Beklediğimiz neticelerle karşılaşmadığımızda umutsuz olmamalıyız. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, ilişkimiz ve iş hayatımızla ilgili konular üzerinde hassas konuşmaya, düşünmeye neden olur. Bir yandan sorumluluklar diğer taraftan destek görme ihtiyacımız yükselir. İsteriz ki, bize anlayışlı davranılsın, yardımcı olunsun. En azından bu saatlerde nasılsın diyen bir dosta, insana fazlasıyla ihtiyaç duyarız. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, sorunları çözebilmenizde size yeni bir bakış açısı kazandırır. Eğer siz bireysel veya ailevi yönde olumlu olacağını düşündüğünüz bir girişimde bulunmak istiyorsanız kimsenin etkisi altında kalmayınız. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmayan bir Oğlak burcuysan farklı bir fırsatla karşılaşabilirsin. Fırsatları iyi değerlendirmelisin.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel çekiciliğinizi karşı cins üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu günde, iş birliğine çok önem vereceksiniz. Maddi konularda inatla şansınızı deneyeceksiniz. Yaşam enerjiniz yapacağınız işleri başarmanızı sağlayacak.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Romantizm cephesinde, acı çekmeyi bırakın. Duyguların baştan çıkarıcı bir şekilde doğrudan bilinmesine izin verin.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili olaylar duygusal olarak sizi zorlayabilir. Zihinsel aktivitelerinizin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Yakın çevrenizle faaliyetleriniz artabilir. Karşınızdakilerle uyum arayışı içinde olabilirsiniz. İşlerinizin teknik kısımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Sağlam olmasını istediğiniz konulara ayrıca konsantre olmalısınız.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Aslında çok hızlı düşünüyorsunuz. Fakat, dikkatinizi bir tek noktaya odaklamanız zor oluyor. Dalgınlık ve unutkanlıklar olabilir. Aile bireylerine karşı daha anlayışlı davranmalısınız.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Otorite konumundaki ya da sizden olgun, yaşlı ve tecrübeli kişilerle iletişim kurmakta zorlanmayabilirsiniz. Sözlerinizin ağırlığı, ciddiyeti dikkat çekici olabilir.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Yengeç burcundaki seyahati sizi ikili ilişkilere odaklayacak. İşten çok aile konularına çözüm arayacağınız bir gün. Partnerinize beklediği sevgi ve şefkati cömertçe yansıtmalısınız. Küskünlükleri ortadan kaldırmak için harika bir gün. Duygularınızı ifade edip, dile getirmek masaya yatırmak size iyi gelecektir. Hayat her zaman kurallarla işlemez.
12 Ekim 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişik yerlerde bulunmak ilginizi çekiyor. Özel yaşantınızda gün içinde ufak tefek anlaşmazlıklar olsa bile, sevdiğiniz insanın isteklerine önem vererek hareket edeceksiniz. 
Reklamı Kapat