Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde biraz bencil olduğunuz gözleniyor. Sevgilinizin içinde duygusal bir boşluk var. Siz buna rağmen çoğunlukla onsuz bir hayatın içindesiniz. Yeni bir gönül kayması ikiniz için de hiç olanaksız görünmüyor.
12 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak. Görüştüğünüz insan, tam aranılan kişi olduğunuzu çok belli edecek. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil.
12 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Çoktandır gündeminizde olan bir satın alma işiniz var. Gerekli parayı ancak bir araya getirebildiniz. Fakat şimdi de bu alımın gerekliliği konusunda kafanız karışmış görünüyor.
12 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sabrınızı çok zorlayan problemli bir insanla çatışma içindesiniz. Oysa ilişkiyi bitirmeniz için hiçbir engel görünmüyor. Sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanın kendisine özel bir değer biçmesinin, kendini önemsemesinin çok doğal olduğunu, hatta bunun gerekli olduğu inancındasınız. Ama sizin bunu kendine hayranlık derecesinde yaşadığınız eleştirilerini kabul etmiyorsunuz. Kişilik zayıflığı gösteren, edilgen insanlara eleştirilerinizde acımasızsınız. Beri yanda, sizin gibi iddialı insanlarla da geçinememe gibi bir açmazınız var.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü sizi arzu ettiğiniz hedefe ulaştıran kadersel bir işarettir. Bir iletişim, haberleşme, yolculuk veya bir projenin en başarılı şekilde tasarlanmasında, sunulmasında size ışık olur. Her zamankinden daha güçlü bir gözlemle hayatınızı gözden geçirirsiniz. Bugüne dek yaşananlar geride kaldı. Şimdi hakkınızı almak için sözel ifadeniz gayet güçlü. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Sosyal hayatta adınızdan söz ettirecek, ne kadar özel bir kişi olduğunuzu her halinizle dışa yansıtacaksınız. Saat 11:13 karşıtlığında, bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır. Saat 15:26 Yengeç burcunda oluşan sondördün, sizin isteğiniz, özgürce kararlar alarak, hayatınızın kontrolünü elinizde tutmak, girişimlerde bulunarak yaşamınızı düzgün bir şekilde geçirmektir. Bu nedenle gün boyu etrafınızda bulunan insanlarla iyi geçinmeye, diyalogunuzu bozmamaya çalışabilirsiniz. Bazı durumlar ve kişiler canınızı sıksa dahi, içinizden bazı sözler sarfetmek gelse de bunları içinizde bastırarak, olayları kendi kendinize çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak üzerinize gelebilirler. İş hayatı, çocuklar, ailemiz veya büyüklerimiz ikazda bulunur veya biz bu kişiler nedeniyle kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ben bugün kendinize iyi davranmanızı istiyorum. Sizi kimsenin üzmesine izin vermeyiniz ancak gerektiğinde de lütfen sakin olunuz. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, güven unsurunu bir hayli önemsersiniz. Dışa karşı nazik ve sevecen davranırsınız. Aynı ilgiyi de görmek istersiniz. Sizin için huzur bu saatlerde bir hayli önemlidir. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, belirlediğiniz hedef üzerinde ilerlemeniz için öncelikle sizi rahatsız eden meseleleri mutlaka çözüme kavuşturmanız gerektiğini işaret eder. Çünkü bunların elenmesi halinde önünüzü görmeniz kolaylaşacaktır. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün mantığını hiçbir şeye değişmiyorsun. İş yerinde sorun yaşadığın üstünle konuşmak isteyebilirsin.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda yaşadığınız zorluklar karşısında savaşma gücünüz daha da artıyor. Her konuda özenle sakladığınız gizli yaralarınız var. Duygu çatışması yaşadığınız bugün her şey sizin ölçülerinizin dışında gelişiyor.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Nefret ve intikam hissi size büyük zararlar verir. Uyum ve denge ararken bu tuzak içine düşmeyin.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Toplum önünde olmak isteyebilirsiniz. Duygusal yönden sizi yıpratan konular gündeme gelebilir. Mücadele verdiğiniz konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte organizasyon yapabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Geriliminizi arttıracak bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bugün bazı haberler sıkıntı duymanıza neden olabilir. Fakat, moraliniz yüksek olduğu için sorunları büyütmeyeceksiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi size güç verecek.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı ortaya koymaktan, kendiniz olmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Zihinsel aktivitelere odaklanmak, ders çalışmak veya eğitim almak adına güzel bir gün.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Elde olmayan nedenlerden dolayı halletmeniz gereken işler önünüze bir sorun olarak yığılır. İş seyahatlerinde toplantılardan verim alamayabilirsiniz. Otorite figürlerinin katı tutumları her işi iki kere yapmanızı veya eksik evrakları tamamlamanızı mecbur kılar. Diğer yandan gününüz balkon düzenlemek, çiçek ekmek ve toprakla uğraşarak geçirmek için harikadır.
12 Ekim 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne iş ve kariyer alanlarınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Ortaklı işlerinizde bazı düzensizlikler oluşabilir. Kafanızda oluşturduğunuz fikirler için bazı planlar yapabilirsiniz. 
Reklamı Kapat