Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin yakın arkadaşıyla çok ilgilisiniz. Onun sorunları sizi birinci dereceden alakadar ediyor. Partneriniz bir takım kuşkulara girmeden, bunu siz yapın. Bu aşırı ilginin nedenini bir araştırın.
12 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızın sorunlarını paylaşmıyor, tek başınıza yaşıyorsunuz. Böyle zamanlarda da aksi biri oluyorsunuz. Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği bugünlerde gerçekleştirebileceksiniz.
12 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Elinizdeki parayı hareketlendirmeniz için birkaç seçeneğiniz var. Bu seçeneklerden özel olarak birini kullanmalısınız. Bu tercih aşk ilişkinize de bir huzur getirecek.
12 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir iki güne kadar alacağınız bir bilgi sizi geleceğinizle ilgili sevindirecek. Bilgilendikten hemen sonra hızla atağa geçmenizde yarar var.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde neşe kaynağısınız. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayıp elde eden kolaycı biri gibi görünüyorsunuz.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik çalışmanın, geleceğinizi yeniden tasarlamanın işaretçisidir. Akıl öylesine parlak ve kararlılık gayet yüksektir. Karşınıza çıkan fırsat ve olanakları en olumlu şekilde değerlendirirsiniz. Sosyal gruplar, dostluklar, farklı yerler ve insanlarla bir arada güzel zaman geçirirsiniz. İletişim bugün bir hayli yoğun olur. Sizi ararlar, destek verirler. İlişki ve iş hayatınızla ilgili konularda verimli bir gün geçirirsiniz. Kendinize güveniniz tamdır. Gözlem gücünüz yüksektir. Bir işi en doğru şekilde yaparsınız. Kanunlarla ilgili haklarınızı gözden geçirirsiniz. Bir yanlışlık varsa bunu çözümleyecek yolları bulursunuz. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlık etkisinde, bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu istek sizi biraz gerilim altına sokabilir. Saat 15:26 itibariyle Yengeç burcunda sondördün oluşacak. Siz etrafınızdaki kişilerle gerek ilişki gerek iş veya bir çok konuda bağlantıya geçerek işbirliğinde bulunmaya gayret ediyorsunuz. Çünkü başkalarının sizi onaylaması, takdir etmesi çok önemlidir. Herkesi ayrı ayrı idare etmeye çalışırsınız. Tabii ki bu, epeyce yorucudur. Görüşmeniz varsa, karşınızdaki kişinin istediği gibi konuşmaya çalışırsınız. Sevgilinizle aranız bozulmasın istemezsiniz. Arkadaşlarınıza her türlü desteği verirsiniz. Girişimlerde bulunarak, kendinizi garanti altına almaya çalışırsınız. Fakat nedense aradığınız desteği, ilgiyi, yardımı görmeniz mümkün olmaz. İşte bu durum sizi bir hayli rahatsız eder. Bu yüzden de bir hayli sıkılırsınız. Ancak bugün ne kendinizden fazla ödün veriniz ne de karşılık göremediğinizde hayata küsmeyiniz. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, finansal konular üzerinde hassas düşünmemize neden olabilir. Dostlarımızın destek verici sözleri, insanların nazik tavırları kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Zayıf noktalarımızı gizleriz. Kimse içimizdeki acıyı, sıkıntıyı bilsin istemeyiz. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, sizi doyuma ulaştırmayan, hatta umutsuzluğa sürükleyen durumları gayet dikkatli bir şekilde gözden geçirmenizde yardımcı olur. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte kazandığın deneyimleri işe yansıtman takdir kazanmana sebep olabilir ve bu sana iş yükü olarak geri dönebilir.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sadece kendi duygularınızın onaylandığı bir dünyada yaşamanız, sizi olumsuz etkiliyor. Çevrenizi, isteseniz de şekillendirmeniz mümkün değil. Yeni duygulara yelken açmanızın artık zamanı geldi. Unutmayın yaşam devam ediyor.
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayal ettiğiniz hayatı şekillendirmek için tercihleriniz var, sadece akıllıca seçimler yapmalısınız.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Endişe duyduğunuz parasal konularla ilgilenebilirsiniz. Teknik konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Ticari birlikteliklerinizi güçlendirmek için çalışmalar içinde olabilirsiniz. Finansal konularda yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Başkalarından gelen kaynakları iyi değerlendirmenizde fayda var. Geliştirmek istediğiniz işlere yönelebilirsiniz.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz yüksek olduğu için çalışmalarınızı başarıyla sürdürebilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizle birlikte geriliminiz artıyor.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla ciddi konuları, ortak sorumlulukları ve sorunları tartışmak için güzel bir gün olabilir. Mücadele gücünüzün yüksek olduğu, güçlü kişilerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn gibi sorumluluk bilincini hayatımıza yerleştiren gezegenin burcunuzda seyahat etmesi sizi oldukça yordu. Bugün de Mars gibi hareketi, macerayı, riski seven bir savaşçıyla adeta düello yapması, iş hayatınızda aldığınız kararların hemen yürürlüğe girmeyeceğini ortaya koyabilir. Eksik evrak, tamamlanmamış ne iş varsa bitirin. Sabırlı olun ve çözümü zaman bırakın.
12 Ekim 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer alanlarınızda önemli konuşmalar gündeme gelebilir. Kendinizi hareketli ortamların içinde bulacaksınız. Ortaklaşa para konularında beklenmedik tepkiler vermeyin. 
Reklamı Kapat