Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinize biraz soğukluk girmiş gibi. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştiriler artık suçlamalara dönüşmüş. Ama partneriniz sizin gibi pire için yorgan yakacak birine benzemiyor, hala umutlu görünüyor.
12 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektiriyor. Birilerinin yakında, bu konuda uyarılarını alabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Artık paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı yeterli değil. Hala iyi bir savurgansınız. Partnerinizin tutumluluğu sizi ayakta tutuyor.
12 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk ilişkinizde daha iyimser olabilirsiniz. Bu tavrınızla, ilişkinizin bitmesi halinde birinci dereceden sorumlu olacaksınız.
12 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş hatalarınızla yüzleştikçe durgunlaşıyorsunuz. Bu günlerdeki durgunluğunuz da bundan. Sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Doğal olarak sorumlu olduğunuz kişiler ya da birtakım olaylar, seçilmemişler listenize giriyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi bir kararınız olacak. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor.
12 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 03:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ailenizin geleceği ve finansal konularda hak ve adaleti gözeterek paylaşımda bulunmayı sağlayıcıdır. Durumu mantıklı bir şekilde ele alırsınız. Sorunları ortadan kaldıran çözümleri kolaylıkla keşfedersiniz. Sizi derinde üzen hatta bazen endişeye sürükleyerek fiziksel ve ruhsal sıkıntı yaratan meselelere farklı bir bakış açısıyla yaklaşırsınız. Çevrenizle konuşursunuz, yazışırsınız ve duygularınızı hem ailenize hem de dostlarınıza anlatarak rahatlarsınız. Saat 11:13 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kendinizi güven altına alma, ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Saat 15:26 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak sondördün, aile bireylerinizle yakından ilgilenebilir, sorunlarında yanlarında olmaya çalışarak aranızdaki bütün problemleri ortadan kaldırmak niyetiyle hareket edebilirsiniz. Amacınız onlarla paylaşımda bulunarak huzur ve güvenliğinizi sağlamaktır. Ancak iş ve duygusal açıdan hayat size beklediklerinizi sunmuyorsa, bir de üzerinize geliyorsa dayanmanız kolay değildir. Ancak ben derim ki, bugün lütfen kendinize bu denli yüklenmeyiniz. Beklentileriniz gerçekleşmiyor diye, hayattan uzaklaşmayınız. Saat 20:33 Ay-Merkür görünümü, duyarlı düşünmeye neden olabilir. Evimizdeki huzur, çalıştığımız yerdeki güven, dostluk, arkadaşlık bizim için bir hayli önemlidir. Huzur verici insanlardan hoşlanırız. Güzel sözler duymak isteriz. Bunların tümü gönlümüzü okşar. Kırılganızdır. İnsanların bize karşı daha dikkatli olmasını isteriz. Saat 22:52 Ay-Mars görünümü, ilişkisi zamanla rutinleşen ve alışkanlığa dönüşen çiftlerin sorunlarını ılımlı bir şekilde konuşarak tatlıya bağlamalarını sağlayıcıdır. Yüzünüzü güldürücü, sizi mutlu edici gelişmelerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
12 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel sektörde çalışan bir Yengeç burcuysan işte şansın açılabilir. Geçmişteki kişilerden haber alabilirsin.
12 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aynı anda bir çok kişiye söz vermeniz yüzünden, zor durumda kalabilirsiniz. Her zaman dengelerinizi koruyabilirsiniz. Moralinizi bozmayın. Bugün aşkın size gelmesini istemiyor ve kapılarınızı kendinize kapatıyorsunuz..
12 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinden gelen sesin öne çıkardığı değerleri koru. Hayatta bir şeyleri korumak için ayakta kalmazsan her şey seni düşürür.
12 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda organizasyonlar yapmanız mümkün. Kişisel hassasiyetlerinizden ve hayallerinizden peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Bazı olaylar size gerçekleri gösterebilir. Bu duygusal açıdan sizi yorabilir. İşlerinizde yakın çevrenizdekilerden yardım alabilirsiniz.
12 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız bir haber çok hoşunuza gidecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla karşılaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğinizle ilgili düşünceleriniz biraz karamsar olabilir.
12 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor.
12 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken, gözler üzerinizde olacak. Kendinizi ifade ederken kullandığınız iletişim dili başkaları üzerinde önemli etkiler bırakabilir.
12 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay sizin burcunuzda seyahat etse de gündelik işleri hallederken çok yorulabilirsiniz. Sanki siz işlere çözüm buldukça arkanızdaki kişi her şeyi bozup sinir katsayınızı ölçmek isteyecek. Enteresan katı kurallarla karşılaşabilir, kendinizi disipline etmeniz gereken kurallarla karşılaşabilirsiniz. Şefkat, sevgi yerine mantık ve kuralların işlediği bir gün.
12 Ekim 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne kişisel istekleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz. İş alanlarınızdaki bazı stresleriniz gün içinde sizi yorabilir. Yakın çevrenizdeki insanların yardımına koşabilirsiniz. 
Reklamı Kapat